1

https://x.com/dziki_zachod/status/2027327756929831213/mediaViewer?currentTweet=2027327756929831213¤tTweetUser=dziki_zachod
W głowie to się nie mieści. Statememt po zabiciu ludzi dawać.

0

Ciągle te comebacki, Barca musisz

1

Szacun dla Jagielonii, nie kibicuje polskim klubom, ale odrobili straty na wyjeździe. Pech w dogrywce ale serce i walkę pokazali.

1

Kibice Juve widzę że oni są dumni z tej drużyny. Ja rozumiem że grali dobrze w 10, ale oni odrabiali wynik z Galatasaray, a nie z Arsenalem czy Bayernem. Oni dostali w dwumeczu 7 od Tureckiego zespołu xD

1

@Bzyczekk rasista!

0

@macio_944 jeżeli będzie taki sam scenariusz to już wolę wygrać te 2:0 i odpaść przed dogrywką.

2

Na miejscu kibiców Juventusu wolałbym wygrać 2:1, niż zrobić comeback a potem przegrać w dogrywce 2:0. Jedno z najgorszych uczuć kibicowskich.

7

Życzę mu żeby wlazł w kupę, ale kontuzji akurat mu nie życzę. Oby nic mu się nie stało.

0

@Ricardinio14 talent>głowa

1

@Hindus chyba sobie żartujesz. To nie jest frajerstwo.

1

@Kamiloza91 Arabia albo Katar

0

@BorzyKrzys ale on i tak miał żółtą, więc to nie ma dużego znaczenia.

0

@kubix05 bo remisują z tureckim zespołem ?

0

@Karol145 Atalanta ok, ale Juve gra z tureckim zespołem, a to że oni się z nimi męczą to już ich problem xD

5

@Salchent co w tym dziwnego. Ten sam Valverde ostatnio walnął typa z pięści w twarz i też nie było żółtej.

3


ponoć wyrzucili tego od haila

1

@Messibestplayerintheworld my w sumie tak samo xd

0

Kvara i PSG pewnie w 1/8!

0

Każdy ma swojego Araujo xD

0

@Gibbon_FCB Z Arsenalem, Liverpoolem i Man City też tak miało być. A Arsenal i Liverpool ich ostatnio zgnoił.

5

/mediaViewer?currentTweet=2026748119052882423¤tTweetUser=culerinhoo
Ciekawe co na to UEFA

2

@Kamiloza91 Barca z taką obroną to wszystkich bać się powinna.

3

@Piotrek1993 Galata zamiast Juve i git

0

@majkiii może pan butelka i Militao

0

@MOLESTA tak, oni są. BvB w sumie tylko ten finał ligi mistrzów mieli, ale nie oznacza że można nazwać ich topowym klubem. Średniak i tyle.

1

Jednak Borussia nie jest topowym klubem xD

2

@messi564 my musimy zagrac na zero z tyłu, tutaj jest problem

0

@Dankho94isback trochę jak Izrael, jak coś odwali to już karta antysemityzmu. A tam mają kartę rasizmu.

3

swoją drogą to ciekawe, że Uefa uważa bardziej skandaliczne słowo homofobiczne niż walnięcie pięścią w twarz.

2


Już pomijając teatrzyk Brauna, ale dlaczego za zgaszenie chanuki ma się jakieś problemy prawne. W sejmie nie powinno być żadnej chanuki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?