Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://x.com/dziki_zachod/status/2027327756929831213/mediaViewer?currentTweet=2027327756929831213¤tTweetUser=dziki_zachod
W głowie to się nie mieści. Statememt po zabiciu ludzi dawać.
0
Ciągle te comebacki, Barca musisz
1
Szacun dla Jagielonii, nie kibicuje polskim klubom, ale odrobili straty na wyjeździe. Pech w dogrywce ale serce i walkę pokazali.
1
Kibice Juve widzę że oni są dumni z tej drużyny. Ja rozumiem że grali dobrze w 10, ale oni odrabiali wynik z Galatasaray, a nie z Arsenalem czy Bayernem. Oni dostali w dwumeczu 7 od Tureckiego zespołu xD
1
@Bzyczekk rasista!
0
@macio_944 jeżeli będzie taki sam scenariusz to już wolę wygrać te 2:0 i odpaść przed dogrywką.
2
Na miejscu kibiców Juventusu wolałbym wygrać 2:1, niż zrobić comeback a potem przegrać w dogrywce 2:0. Jedno z najgorszych uczuć kibicowskich.
7
Życzę mu żeby wlazł w kupę, ale kontuzji akurat mu nie życzę. Oby nic mu się nie stało.
0
@Ricardinio14 talent>głowa
1
@Hindus chyba sobie żartujesz. To nie jest frajerstwo.
1
@Kamiloza91 Arabia albo Katar
0
@BorzyKrzys ale on i tak miał żółtą, więc to nie ma dużego znaczenia.
0
@kubix05 bo remisują z tureckim zespołem ?
0
@Karol145 Atalanta ok, ale Juve gra z tureckim zespołem, a to że oni się z nimi męczą to już ich problem xD
5
@Salchent co w tym dziwnego. Ten sam Valverde ostatnio walnął typa z pięści w twarz i też nie było żółtej.
3
ponoć wyrzucili tego od haila
1
@Messibestplayerintheworld my w sumie tak samo xd
0
Kvara i PSG pewnie w 1/8!
0
Każdy ma swojego Araujo xD
0
@Gibbon_FCB Z Arsenalem, Liverpoolem i Man City też tak miało być. A Arsenal i Liverpool ich ostatnio zgnoił.
5
Ciekawe co na to UEFA
2
@Kamiloza91 Barca z taką obroną to wszystkich bać się powinna.
3
@Piotrek1993 Galata zamiast Juve i git
0
@majkiii może pan butelka i Militao
0
@MOLESTA tak, oni są. BvB w sumie tylko ten finał ligi mistrzów mieli, ale nie oznacza że można nazwać ich topowym klubem. Średniak i tyle.
1
Jednak Borussia nie jest topowym klubem xD
2
@messi564 my musimy zagrac na zero z tyłu, tutaj jest problem
0
@Dankho94isback trochę jak Izrael, jak coś odwali to już karta antysemityzmu. A tam mają kartę rasizmu.
3
swoją drogą to ciekawe, że Uefa uważa bardziej skandaliczne słowo homofobiczne niż walnięcie pięścią w twarz.
2
Już pomijając teatrzyk Brauna, ale dlaczego za zgaszenie chanuki ma się jakieś problemy prawne. W sejmie nie powinno być żadnej chanuki.