Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo zszedł i tracimy gola. Ta nasza skuteczność ostatnio jest dramatyczna...
0
@Gary oni potem.
1
Mamy jednego impostora w składzie. Mam nadzieję, że Cubarsi wejdzie za niego. Araujo i Yamal najlepsi.
0
dużo dzisiaj zmian, Martin, Cancelo, Araujo, Bernal, Lewandowski.
2
@Popitek12 a potem na kiblu kuchenne rewolucje?
6
Obiektywnie to plunięcie na takiego kogoś, to jest marnowanie tylko śliny.
1
@Eklerek to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Mimo, że dla mnie oni nie mają podjazdu do Lewego.
18
@blakkudium Chciałbym spotkać tego, co myśli że nie jaki Oleg Blokhin jest lepszy od Lewandowskiego.
Edit tam nie ma Suareza xD
2
brzmi jak jakiś kreskówkowy albo serialowy złoczyńca
1
@Kozinho. -20 ma być rano...
1
@FCBMati10 na razie chyba najbardziej obrzydliwe są, te rytuały na statku. Tylko jest pewnie jeszcze gorzej, bo to jest dopiero wierzchołek icebergu. Wiele rzeczy jeszcze nie udostępniono opinii publicznej...
2
@FcPortoFan1999 taktyka Manchesteru United
1
@Comentateiro jak ich się nie da ukarać prawnie, to dla każdego kto był na tej wyspie musi być ostracyzm społeczny i zero litości.
1
@Popitek12 ja tam gotuję
0
@JanuszKorwinMikke nie, ktoś udaje
3
Ale jak się czyta to co robił Epstein, to człowiek zastanawia się jakim cudem to jest taki sam gatunek jak my wszyscy. Nie ma nawet słów, żeby opisać te okropieństwa...
0
@pt9 niektórzy wielbili Dahmera, więc łatwo się domyśleć jak będzie
43
o matko xdd
2
@blakkudium szaleją, walka o 3 miejsce w tym sezonie będzie zacięta
0
Chyba Legia nie wygra tego xD
2
@MaziFCB jak można w takiej minucie tak kopać w polu karnym. No hit...
1
Nienawidzę symulek w piłce nożnej. Nie oglądałem meczu, ale kibice Realu na twitterze są zażenowani postawą swojej drużyny. Ponoć od czerwonej karki, padali w polu karnym jak muchy, szukając karnego. Jakie to jest żałosne. Uważam, że każda symulka powinna kończyć się żółtą kartką, to się ode chcę takiego czegoś. Mi byłoby wstyd gdybyśmy w taki sposób wygrali, grając 11 vs 10 i zamiast normalnie strzelać karne, to padać po każdym kontakcie.
0
https://x.com/FranoszSP/status/2017977584135406058
haha, nawet kibice Realu to widzą
4
no jak takie rzeczy tam są, to nie dziwię się że nie chcę tego pokazywać xd
2
W ogóle Fati dzisiaj z golem
0
@JimMorrisonFCB Yamal jak dla mnie najlepszy, ale oni za mało go chwalili jak dla mnie. Olmo też dobry mecz, ale Yamal tyle stwarzał sytuacji.
1
@July_6_BcN na razie dobrze sobie radzimy pod jego nieobecność. Nie czuć jego braku.
0
@Gaucho to była akcja jak Messi ta asysta
1
@kamyk_23 Ferran się sklonował
0
@MOLESTA dramatyczny mecz Inakiego. 3 razy został przedryblowany xD
Obronił strzał Ferrana w drugiej połowie