Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za pieniądze tacy ludzie są w stanie zrobić sobie Auschwitz dla psów. Tacy ludzie powinni nigdy nie zaznać już wolności.
0
@Kgorecki2500 wcześniej trochę bardziej przesadzał, ale nowsze filmiki to naprawdę bardzo wartościowy kontent. Jeszcze fajnie, że nagłaśnia problem alkoholizmu w Polsce.
1
@esem91 nie sądziłem że pochwalę Dodę, ale szacun za zangażowanie w sprawy zwierząt. Zaraz właśnie będę oglądał ten materiał, z tego co widziałem jest bardzo grubo.
2
@Kgorecki2500 nie, on właśnie prowadzi fajny kanał w którym, często się chwali że je słodycze i jego dieta polega ma balansie. On nie zakazuje kajzerek, ale mówi że lepsze są grahamki. Co do snickersa też nie zakazuje. Tylko starą się nauczyć ludzi zdrowych nawyków, jednocześnie nie popadając w paranoje, często opiera się na źródłach naukowych. Polecam jego kanał.
3
Izrael robi sobie co chce...
2
@macio_944 nie dobra wiadomość
1
Jest komentarz Grande, co do tego. Bonus RPK i Dawid Obserwator też się wypowiedzieli xd
0
@blackhorse to jest nasza ostatnia nadzieja tak naprawdę
5
@NeroTFP1 przecież oni też dostali podobne losowanie. Oni z trudnych mieli Man City i Liverpool i trochę Juventus. A my Chelsea, PSG, Newcastle.
0
@Tasde serio, byłaby czerwona kartka? Nawet nie wiedziałem o tym.
6
@CLS63AMG to wyobraź sobie gdyby drużyna miała 5:0 i ktoś walczylby o króla strzelców xd
1
Czyli w praktyce musimy wygrać z Kopenhaga 2-3 bramkami
1
@baster82 ograć Villarreal w lidze mistrzów to żaden sukces
1
@blakkudium a ten Serrano to z jakiej racji tam się znalazł
0
@Pawlak1992 Man City, Sporting oraz Chelsea są w stanie nas przebić. Atalanta i Atletico tylko teoretycznie mogą nas dogonić w przypadku naszego zwycięstwa.
27
Fermin w tym roku chyba jest najlepszym piłkarzem z pola Barcelony. Znowu wyciągnął nas z trudnej sytuacji. Ma bardzo dobrą formę. Olmo również pokazuje że jest w dobrej formie. Cieszy, że w jednym momencie obaj dobrze się spisują i można liczyć na ich dwójkę, a nie tylko na jednego z nich. Świetny mecz De Jonga, dzisiaj on był zdecydowanie lepszy od Pedriego. Wyglądało to tak, jakby się zamienili ciałami. Pedri niestety grał swój chyba najgorszy mecz w sezonie i dodatkowo kontuzja...Kounde i Balde w 2 połowie trochę się poprawili, ale są w bardzo dużym kryzysie. Lewy dzisiaj słabo grał, naszczęście udało mu się strzelić gola. Jeżeli chodzi o skrzydłowych to mały plus dla Rashforda za asystę, ale wejście moim zdaniem miał średnie. Raphinha I Roony słaby mecz.
17
@Aragorn33 przecież to jest totalny wałek. Laporta powinien o tym coś powiedzieć, bo tak nie może być.
0
@kempnou nie. Man City, Chelsea, Atalanta, Atletico oraz Sporting mogą nas wyprzedzić.
0
@LukaszFan z karnych też xd
6
@norbi77 jeżeli tutaj nikt nie przedstawi jakieś innej perspektywy czy coś, tylko to jest błąd to liczę, że będzie jakaś reakcja klubu, bo ja rozumiem karnego nie dać albo nie zauważyć ręki, inaczej interpretować faul itp. Ale tego typu błąd, dla mnie jest kuriozalny. Nie można usuwać legalnych bramek, w sytuacji gdy nie ma spalonego xD
8
Jeżeli faktycznie nie było spalonego, to oni po prostu zabrali nam bramkę. Nie widzę żadnego spalonego nawet przy wyrysowanej linii przez VAR. To jest skandal...
0
@Kamiloza91 tak, ale jeszcze bilans bramkowy się liczy, bo mogą nas przegonić Chelsea, Atalanta, Man City, Sporting i Atletico. Jeden może, ale nie dwa.
1
@Karol145 Cheese Cayenne albo Salsa, tego typu smaki.
0
@MOLESTA
tutaj
1
Czemu Yamalowi nie zaliczają asysty przy samobóju z Brugge, a wczoraj VIniciusowi zaliczyli?
0
@Bartas1998 to jest liga mistrzów, jeżeli nie jesteśmy w stanie wygrać wysoko z Kopenhagą to nie zasługujemy na 1/4 nawet.
1
@michal26 ten mecz jeszcze nam nic nie zepsuje. Bo nie ma możliwości w przypadku naszej wygranej, że te dwie drużyn nas wyprzedzą. Albo jedna nas wyprzedzi albo żadna :)
8
Czemu sędzia nie sprawdzał karnego na Lewym, wydaje mi się że były podstawy aby zagwizdać. Ale ja się pytam czemu nie było gola De Jonga, tam nie było spalonego xD
0
@Bartas1998 na szczęście to tylko Miguel
2
@tbas no, chyba malutka część barku. Jeżeli nie, to wałek.