0

@Dzieniu no, ale miał denerwujące momenty. Czy to bardzo niecelne podanie w czasie doliczonym, czy niezrozumienie się z innym piłkarzem przez co był aut dla przeciwnika.

2

@Adran360 widziałem, fajne podejście do tematu. Przedstawił plusy i minusy takiego sposobu ćwiczeń.

3


Alberto niestety kompromituje nasze barwy

1

@Laminedependencia mecz z Sociedad w wykonaniu Yamala był bardzo dobry. Dałbym mu 7 albo 8.

2

@barcowy1899 to jest raczej na zasadzie, sprzedajemy Casado, a w jego miejsce już nikt

2

https://x.com/Venek__/status/2013287861785604272
co raz dziwniejsze te tiktoki KO

1

@Sergio_Devils nie dawałbym na ligę mistrzów Cancelo i Araujo, Martin jeszcze rozumiem. De Jong jest teraz w formie, lepiej on niż Casado. Atak zgoda.

1

@Frimpong ty to w Liverpoolu jesteś, więc lepiej się nie przemęczaj, bo też grasz w lidze mistrzów

1

@Filipem takie są niestety fakty niezależne ode mnie

3

@Filipem wtedy byśmy przegrali 3:0

3

Na Slavie, taki atak:
Lewy
Raphinha Fermin Bardghji

1

@Patinka353 losowanie

1

@robsesh wtedy akurat graliśmy syf i mieliśmy kryzys fizyczny

0

@escarabajo widziałem, dla mnie to żart a nie karny. Z tego co widzę, to tam dużo kontrowersji wzbudza sędziowania na korzyść Maroka.

4

Padasz jak mucha po dotknięciu, sędzia dyktuje absurdalnego karnego i wpadasz na pomysł że jeszcze sobie upokorzysz bramkarza podcinką w środek. Na końcu Twoja drużyna przegrywa 1:0.
KARMA...

30

Jak Lahoz, to jest jego następca. On nie powinien sędziować meczów Barcelony.

15

@JanuszKorwinMikke Panie Januszu, pora spać...

9


Manzano nie powinien sędziować meczów Barcelony.

1

Graliśmy dobry mecz, niestety słupki, poprzeczki, setki marnowane. Szkoda gadać, kiedy musieliśmy w końcu stracić punkty...

0

@norbi77 no bo tak jest niestety.

1

Niech Barcelona zrobi to co Bayern z Lipskiem po przerwie

2

Pedri zmarnował setkę, Olmo tak samo. Było wtedy wykorzystać.

0

A co tam się dzieje na tym boisku xd

0

@Inko nie tylko, jego decyzyjność jest straszna momentami.

0

@MichuZ44 to chyba najlepszy mecz za Koemana, a potem xd

1

@robsesh wolisz Araujo w jego miejsce, czy jakiegoś z La Masii?

6

Ten skład to jest bardzo mocny sygnał dla Rashforda, skoro Flick przy braku Raphinhi, woli wystawić na lewe skrzydło gościa co tam nie gra, to źle to świadczy o Marcusie.

2

@Kgorecki2500 ty to chyba jesteś największym fanem zwierzogrodu.

5

@Popitek12 a jak przyjdą jednocześnie? Tego nie przemyślałeś

0

@Trojanek23 prawda, ale ci z zagranicy nie znają też różnych afer z nim związanych, nie oglądają naszej repki i mają inną perspektywę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?