Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dzieniu no, ale miał denerwujące momenty. Czy to bardzo niecelne podanie w czasie doliczonym, czy niezrozumienie się z innym piłkarzem przez co był aut dla przeciwnika.
2
@Adran360 widziałem, fajne podejście do tematu. Przedstawił plusy i minusy takiego sposobu ćwiczeń.
3
Alberto niestety kompromituje nasze barwy
1
@Laminedependencia mecz z Sociedad w wykonaniu Yamala był bardzo dobry. Dałbym mu 7 albo 8.
2
@barcowy1899 to jest raczej na zasadzie, sprzedajemy Casado, a w jego miejsce już nikt
2
https://x.com/Venek__/status/2013287861785604272
co raz dziwniejsze te tiktoki KO
1
@Sergio_Devils nie dawałbym na ligę mistrzów Cancelo i Araujo, Martin jeszcze rozumiem. De Jong jest teraz w formie, lepiej on niż Casado. Atak zgoda.
1
@Frimpong ty to w Liverpoolu jesteś, więc lepiej się nie przemęczaj, bo też grasz w lidze mistrzów
1
@Filipem takie są niestety fakty niezależne ode mnie
3
@Filipem wtedy byśmy przegrali 3:0
3
Na Slavie, taki atak:
Lewy
Raphinha Fermin Bardghji
1
@Patinka353 losowanie
1
@robsesh wtedy akurat graliśmy syf i mieliśmy kryzys fizyczny
0
@escarabajo widziałem, dla mnie to żart a nie karny. Z tego co widzę, to tam dużo kontrowersji wzbudza sędziowania na korzyść Maroka.
4
Padasz jak mucha po dotknięciu, sędzia dyktuje absurdalnego karnego i wpadasz na pomysł że jeszcze sobie upokorzysz bramkarza podcinką w środek. Na końcu Twoja drużyna przegrywa 1:0.
KARMA...
30
Jak Lahoz, to jest jego następca. On nie powinien sędziować meczów Barcelony.
15
@JanuszKorwinMikke Panie Januszu, pora spać...
9
Manzano nie powinien sędziować meczów Barcelony.
1
Graliśmy dobry mecz, niestety słupki, poprzeczki, setki marnowane. Szkoda gadać, kiedy musieliśmy w końcu stracić punkty...
0
@norbi77 no bo tak jest niestety.
1
Niech Barcelona zrobi to co Bayern z Lipskiem po przerwie
2
Pedri zmarnował setkę, Olmo tak samo. Było wtedy wykorzystać.
0
A co tam się dzieje na tym boisku xd
0
@Inko nie tylko, jego decyzyjność jest straszna momentami.
0
@MichuZ44 to chyba najlepszy mecz za Koemana, a potem xd
1
@robsesh wolisz Araujo w jego miejsce, czy jakiegoś z La Masii?
6
Ten skład to jest bardzo mocny sygnał dla Rashforda, skoro Flick przy braku Raphinhi, woli wystawić na lewe skrzydło gościa co tam nie gra, to źle to świadczy o Marcusie.
2
@Kgorecki2500 ty to chyba jesteś największym fanem zwierzogrodu.
5
@Popitek12 a jak przyjdą jednocześnie? Tego nie przemyślałeś
0
@Trojanek23 prawda, ale ci z zagranicy nie znają też różnych afer z nim związanych, nie oglądają naszej repki i mają inną perspektywę.