Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 niektórzy wielbili Dahmera, więc łatwo się domyśleć jak będzie
43
o matko xdd
2
@blakkudium szaleją, walka o 3 miejsce w tym sezonie będzie zacięta
0
Chyba Legia nie wygra tego xD
2
@MaziFCB jak można w takiej minucie tak kopać w polu karnym. No hit...
1
Nienawidzę symulek w piłce nożnej. Nie oglądałem meczu, ale kibice Realu na twitterze są zażenowani postawą swojej drużyny. Ponoć od czerwonej karki, padali w polu karnym jak muchy, szukając karnego. Jakie to jest żałosne. Uważam, że każda symulka powinna kończyć się żółtą kartką, to się ode chcę takiego czegoś. Mi byłoby wstyd gdybyśmy w taki sposób wygrali, grając 11 vs 10 i zamiast normalnie strzelać karne, to padać po każdym kontakcie.
0
https://x.com/FranoszSP/status/2017977584135406058
haha, nawet kibice Realu to widzą
4
no jak takie rzeczy tam są, to nie dziwię się że nie chcę tego pokazywać xd
2
W ogóle Fati dzisiaj z golem
0
@JimMorrisonFCB Yamal jak dla mnie najlepszy, ale oni za mało go chwalili jak dla mnie. Olmo też dobry mecz, ale Yamal tyle stwarzał sytuacji.
1
@July_6_BcN na razie dobrze sobie radzimy pod jego nieobecność. Nie czuć jego braku.
0
@Gaucho to była akcja jak Messi ta asysta
1
@kamyk_23 Ferran się sklonował
0
@MOLESTA dramatyczny mecz Inakiego. 3 razy został przedryblowany xD
Obronił strzał Ferrana w drugiej połowie
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie, ma 9.
0
@Gaucho nie wiem czy pan Fabrizio Fauna jest wiarygodny
3
@matirix20 ci komentatorzy marudzili na niego dzisiaj xD Orłowski co mówi, że po pierwszej połowie Olmo najlepszy...
2
@MirusAmisz no nie wiem, jak dla mnie ciało obce
0
@Douglas ogólnie sprawiał wrażenie, jakby nie widział co się dzieje.
5
Czemu oni, aż tak chwalą te Elche. Gdyby Barcelona byłaby skuteczna z 7 bramek byłoby. Okej fajnie, że grają ofensywnie, ale defensywa straszna przecieka.
5
Yamal powoli wraca do swojej najlepszej formy. W tym sezonie nie miał lepszego okresu od tego co teraz. Dzisiaj chyba najlepszy na boisku.
0
Ferran w rozegraniu i Ferran strzelający to inny Ferran.
1
@blakkudium po co on tak to kończył, wystarczyło spojrzeć, że tam obrońca w bramce jest...
1
To jest jakiś hit, co tutaj się dzieję. Tutaj co najmniej 1:5 powinno być. Ferran już z 3 dobre okazje zmarnował, Fermin z 2 razy też się pomylił. My praktycznie co 2 minuty mamy dobrą okazję, szczególnie w końcówce, a strzeliliśmy tylko 2 bramki xD
1
@blakkudium jakim cudem nie dostał czerwonej xD
2
@Faro Fermin jest naszym najlepszym zawodnikiem w tym roku, albo top3 przynajmniej
0
ciekawe kiedy ludzie wyjdą na ulicę, bo tam to już naprawdę się dzieją takie rzeczy...
0
tam tylko Mbappe ma formę z tej czwórki
1
bez szans Ter Stegen tutaj był, koledzy przegrali mu mecz.
3
grubo się dzieje