0

@pt9 niektórzy wielbili Dahmera, więc łatwo się domyśleć jak będzie

43


o matko xdd

2

@blakkudium szaleją, walka o 3 miejsce w tym sezonie będzie zacięta

0

Chyba Legia nie wygra tego xD

2

@MaziFCB jak można w takiej minucie tak kopać w polu karnym. No hit...

1

Nienawidzę symulek w piłce nożnej. Nie oglądałem meczu, ale kibice Realu na twitterze są zażenowani postawą swojej drużyny. Ponoć od czerwonej karki, padali w polu karnym jak muchy, szukając karnego. Jakie to jest żałosne. Uważam, że każda symulka powinna kończyć się żółtą kartką, to się ode chcę takiego czegoś. Mi byłoby wstyd gdybyśmy w taki sposób wygrali, grając 11 vs 10 i zamiast normalnie strzelać karne, to padać po każdym kontakcie.

0

https://x.com/FranoszSP/status/2017977584135406058
haha, nawet kibice Realu to widzą

4


no jak takie rzeczy tam są, to nie dziwię się że nie chcę tego pokazywać xd

2

W ogóle Fati dzisiaj z golem

0

@JimMorrisonFCB Yamal jak dla mnie najlepszy, ale oni za mało go chwalili jak dla mnie. Olmo też dobry mecz, ale Yamal tyle stwarzał sytuacji.

1

@July_6_BcN na razie dobrze sobie radzimy pod jego nieobecność. Nie czuć jego braku.

0

@Gaucho to była akcja jak Messi ta asysta

1

@kamyk_23 Ferran się sklonował

0

@MOLESTA dramatyczny mecz Inakiego. 3 razy został przedryblowany xD
Obronił strzał Ferrana w drugiej połowie

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie, ma 9.

0

@Gaucho nie wiem czy pan Fabrizio Fauna jest wiarygodny

3

@matirix20 ci komentatorzy marudzili na niego dzisiaj xD Orłowski co mówi, że po pierwszej połowie Olmo najlepszy...

2

@MirusAmisz no nie wiem, jak dla mnie ciało obce

0

@Douglas ogólnie sprawiał wrażenie, jakby nie widział co się dzieje.

5

Czemu oni, aż tak chwalą te Elche. Gdyby Barcelona byłaby skuteczna z 7 bramek byłoby. Okej fajnie, że grają ofensywnie, ale defensywa straszna przecieka.

5

Yamal powoli wraca do swojej najlepszej formy. W tym sezonie nie miał lepszego okresu od tego co teraz. Dzisiaj chyba najlepszy na boisku.

0

Ferran w rozegraniu i Ferran strzelający to inny Ferran.

1

@blakkudium po co on tak to kończył, wystarczyło spojrzeć, że tam obrońca w bramce jest...

1

To jest jakiś hit, co tutaj się dzieję. Tutaj co najmniej 1:5 powinno być. Ferran już z 3 dobre okazje zmarnował, Fermin z 2 razy też się pomylił. My praktycznie co 2 minuty mamy dobrą okazję, szczególnie w końcówce, a strzeliliśmy tylko 2 bramki xD

1

@blakkudium jakim cudem nie dostał czerwonej xD

2

@Faro Fermin jest naszym najlepszym zawodnikiem w tym roku, albo top3 przynajmniej

0


ciekawe kiedy ludzie wyjdą na ulicę, bo tam to już naprawdę się dzieją takie rzeczy...

0


tam tylko Mbappe ma formę z tej czwórki

1

bez szans Ter Stegen tutaj był, koledzy przegrali mu mecz.

3


grubo się dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?