La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

1

Kolejne 90 min dla Yamala, Pedriego i Raphy w meczu przed repkami. Zaraz będzie płacz, że grają pełne mecze w kadrze ze strony klubu, który nie potrafi rotować składem.

PS. Drżenie o wynik u siebie z ogórkami to wynik zmęczenia piłkarzy, wystarczy zobaczyć jak opóźnione są ich reakcje z powodu nadmiernej eksploatacji organizmu.

Niech Flick i Laporta nie będą zdziwieni, że jakiś młodzik odejdzie albo wybierze PSG lub Bayern czy Arsenal bo nikt nie chce siedzieć na ławie, a takie mecze jak ten z Rayo to powinny być minimalne rotacje właśnie tych trzech najbardziej zmęczonych graczy zwłaszcza, że wymówka "nie mam kogo zmienić" przestała obowiązywać od początku sezonu bo opcje do zastępstwa dawały rady wygrać takie mecze.

1

@Barca_Big_Moment widać jak opcje rezerwowe wpłynęły na gre :)

0

@Barca_Big_Moment a kim porotujesz z takim przeciwnikiem jak Rayo które ciśnie zawsze i nas i real na 140 procent ?

0

@Barca_Big_Moment tylko że w psg czy bayernie mogą grać kiedykolwiek bo liga jest wygrana przed sezonem, nie rozumiem też fenomenu Dro, bo zawodników lepszych od niego jest na pączki

0

@Barca_Big_Moment Reprezentacje grają teraz mecze towarzyskie, więc jeżeli taki De La Fuente zagra którymś piłkarzem 180 minut, to będzie znaczyło, że jest mściwym idiotą.

1

@Barca_Big_Moment Yamal nie grał 90 minut jak coś

0

@Laminedependencia U siebie taki rywal jak Rayo to nie powinien mieć nawet piłki może sobie biegać, ale po kilkudziesięciu minutach powinien spuchnąć, ale od strony taktycznej Flick zbyt mocno trzyma się schematów, które zostały przeczytane przez inne kluby w połowie zeszłego roku.

0

@Barca_Big_Moment się chłopie mądrzysz.... Rayo nie jest palcem robione, dziś bardzo dużo z siebie dali a ty pieprzysz że mają nawet nie dotknąć piłki. Najlepiej jakby w ogóle rozłożyli dywan i dali nam 3 punkty bo jesteśmy u siebie. Widziałeś ich mecz z realem, gdzie madryli uratował karny w 99 minucie ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?