PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Przecież Griezmann nawet w reprezentacji zaliczył spadek formy. Na pewno nie jest to piłkarz, który po 30 może być jeszcze lepszy.
1
@FCBKUBANO Social Media Atletico Madryt
0
@JohnnyBarca i to jest riposta :D
0
@Cyzix Kto inny dałby się nabrać na Griezmann'a?
0
@tomek8756 Naturalna kolej rzeczy, w innym wypadku to możemy już dziś podpisać rozwiązanie klubu...
0
@Coutinho007 zasilamy Atleti, żeby kibice sukcesu w końcu przestali narzekać na tej stronie i przeszli na stronę Psg...
1
Jak zawsze broniłem Griezmann'a, tak teraz widziałbym go w Atleti.
1
Wszystkim dziennikarzom to można puścić filmik Zbysia Stonogi, tyle warci są...
0
@4drian0 Atleti nie powtórzy sukcesu wygrania ligi przez najbliższe 5 lat...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Dojaar Chyba no. 5 obrońca w naszej drużynie
1
@FC1899Barca i tak nic nie wygrają...
1
@LeoMessiah Ja zaczynam weekend do meczu i Twoje zdrowie!
2
@Encore Zdaje się, że to Cris chce bardziej transferu niż City.
8
Nie dziwię się Cristiano jak musi Wojtka na meczach oglądać. To chyba odbiera jakiekolwiek nadzieje na wygranie czegokolwiek xD
0
@Maciek069 Bzdura...
1
@Yakoob Mi tam podchodzą smakowe Yaguary. Ogólnie polecam yerbe tej marki, taka dobra i owocowa w smaku jest ta z nutą truskawki.
0
@czółkovsky and I wish, and I wish...
0
Sporting Barcelona Schaktar i Wolfsburg. Róbcie ssy.
0
@Ghotti chyba karnetu na fitness
0
@Songo91 Obstawiam btts z lekkim wskazaniem na Dynamo.
0
@Fabik87 Jak to się mówi takich piłkarzy już nie produkują
0
@Homeopata8989 z drugiej strony co raz bardziej obalany jest mit, że w Serie A ciężko strzelić gola..
0
@neymarjr_143 Niech zapuści włosy jak Puyol :D
2
@Ojciec5tkidzieci Goat jest niesamowity, więc nie dziwi mnie owa sytuacja.
0
@Rust_Cohle Trzeba dać serwerom jeszcze trochę czasu.
Szczerze to nie wiem kto miał pierwszy, ale ja już dłuższy czas.
0
@Rust_Cohle Jeszcze Braita widać? Ja już mam Memphisa :D
PS. Goata już miałem kilka miesięcy
1
@amanter Jedyną rywalizację jaką może podjąć Coutinho w naszej drużynie to ta z Dembele: kto więcej spędzi u klubowych lekarzy...
6
Nowy avatar prezentuje się zacnie :D
0
@tbas Hochlanda