0

@vangoor Przecież Griezmann nawet w reprezentacji zaliczył spadek formy. Na pewno nie jest to piłkarz, który po 30 może być jeszcze lepszy.

1

@FCBKUBANO Social Media Atletico Madryt

0

@JohnnyBarca i to jest riposta :D

0

@Cyzix Kto inny dałby się nabrać na Griezmann'a?

0

@tomek8756 Naturalna kolej rzeczy, w innym wypadku to możemy już dziś podpisać rozwiązanie klubu...

0

@Coutinho007 zasilamy Atleti, żeby kibice sukcesu w końcu przestali narzekać na tej stronie i przeszli na stronę Psg...

1

Jak zawsze broniłem Griezmann'a, tak teraz widziałbym go w Atleti.

1

Wszystkim dziennikarzom to można puścić filmik Zbysia Stonogi, tyle warci są...

0

@4drian0 Atleti nie powtórzy sukcesu wygrania ligi przez najbliższe 5 lat...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Dojaar Chyba no. 5 obrońca w naszej drużynie

1

@FC1899Barca i tak nic nie wygrają...

1

@LeoMessiah Ja zaczynam weekend do meczu i Twoje zdrowie!

2

@Encore Zdaje się, że to Cris chce bardziej transferu niż City.

8

Nie dziwię się Cristiano jak musi Wojtka na meczach oglądać. To chyba odbiera jakiekolwiek nadzieje na wygranie czegokolwiek xD

0

@Maciek069 Bzdura...

1

@Yakoob Mi tam podchodzą smakowe Yaguary. Ogólnie polecam yerbe tej marki, taka dobra i owocowa w smaku jest ta z nutą truskawki.

0

@czółkovsky and I wish, and I wish...

0

Sporting Barcelona Schaktar i Wolfsburg. Róbcie ssy.

0

@Ghotti chyba karnetu na fitness

0

@Songo91 Obstawiam btts z lekkim wskazaniem na Dynamo.

0

@Fabik87 Jak to się mówi takich piłkarzy już nie produkują

0

@Homeopata8989 z drugiej strony co raz bardziej obalany jest mit, że w Serie A ciężko strzelić gola..

0

@neymarjr_143 Niech zapuści włosy jak Puyol :D

2

@Ojciec5tkidzieci Goat jest niesamowity, więc nie dziwi mnie owa sytuacja.

0

@Rust_Cohle Trzeba dać serwerom jeszcze trochę czasu.
Szczerze to nie wiem kto miał pierwszy, ale ja już dłuższy czas.

0

@Rust_Cohle Jeszcze Braita widać? Ja już mam Memphisa :D
PS. Goata już miałem kilka miesięcy

1

@amanter Jedyną rywalizację jaką może podjąć Coutinho w naszej drużynie to ta z Dembele: kto więcej spędzi u klubowych lekarzy...

6

Nowy avatar prezentuje się zacnie :D

0

@tbas Hochlanda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?