PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sprzedać z pocałowaniem ręki
14
Po jakiego grzyba nam milion rozgrywających.... Barcelona potrzebowała typowej 9 i Luis jest najlepszą opcją na świecie.
0
Na trybunach
0
Prawidłowo !!!
0
gg
0
Taktyczne wybicie. Grajmy na czas
0
JPRD ........................
0
Z drugiej strony atak Valenci nie lepszy :D
1
Wyjdź i zamknij drzwi
4
Lucho powinien wyp***dolić cały atak na ławkę :/ Niech się wezmą do roboty, a nie myślą że mają pewne miejsce w składzie
2
Jak ja widzę jak oni wychodzą z kontrą ... Jezus Panie ... spacerek ....
0
Podobno to nam pomagają
0
Messi na siłę chce bramkę strzelić :/
2
Tak czy tak trzeba gola strzelić !
0
Ter łap to
0
"portugalski dandys" hahahahah :D
0
Dobrze, że mamy Roberto, który jest uniwersalny :D
9
Ależ przyjemnie się patrzy gdy Bale i Benzema wykorzystują swoje okazje, a Żelek odnosi wewnętrzne frustrację(gdy czeka na podanie), że nie może strzelić wiecej bramek :) Co widać jak niechętnie biegnie przybić piątkę kolegom z drużyny. So sad :/
2
Bardzo się cieszę, że wygraliśmy! Natomiast Panowie proszę nie wymieniajcie tutaj kandydatów do ZP, ponieważ nie czas na to :/ Cała drużyna wygrała mecz, całej drużynie należą się oklaski! VeB
18
Świetny artykuł :D !!! Szczerze mówiąc trudno wybrać najpiękniejszy rajd między Ronaldinho i Messim oraz trudno wybrać najpiękniejszą bramkę pomiędzy Villą a Sanchezem
0
Poprawcie to "Inioesta"
2
0
Niech wejdzie Massip :/
0
Nic nowego... Niema zawodnika na świecie, który mógłby zastąpić Messiego, chyba żeby Roni z najlepszych czasów wrócił.
0
Miałem to samo napisać :D
4
Eibar i Celta na remis w swoich meczach. Barca pierwszy raz samodzielnym liderem!!!
2
Barca samodzielnym liderem!
3
Co oni się tak podniecają tym Pogbą. Nie widziałem, żeby coś konkretnego pokazał swoją grą (może, poza ligą Włoską) typ do nas kompletnie nie pasuje. Nie warto dawać 80 mln w błoto.
5
Jest dobrze! Tylko Bartomeu
0
Jeszcze 2 ! VeB Gracias Barca