2

Sprzedać z pocałowaniem ręki

14

Po jakiego grzyba nam milion rozgrywających.... Barcelona potrzebowała typowej 9 i Luis jest najlepszą opcją na świecie.

0

Na trybunach

0

Prawidłowo !!!

0

gg

0

Taktyczne wybicie. Grajmy na czas

0

JPRD ........................

0

Z drugiej strony atak Valenci nie lepszy :D

1

Wyjdź i zamknij drzwi

4

Lucho powinien wyp***dolić cały atak na ławkę :/ Niech się wezmą do roboty, a nie myślą że mają pewne miejsce w składzie

2

Jak ja widzę jak oni wychodzą z kontrą ... Jezus Panie ... spacerek ....

0

Podobno to nam pomagają

0

Messi na siłę chce bramkę strzelić :/

2

Tak czy tak trzeba gola strzelić !

0

Ter łap to

0

"portugalski dandys" hahahahah :D

0

Dobrze, że mamy Roberto, który jest uniwersalny :D

9

Ależ przyjemnie się patrzy gdy Bale i Benzema wykorzystują swoje okazje, a Żelek odnosi wewnętrzne frustrację(gdy czeka na podanie), że nie może strzelić wiecej bramek :) Co widać jak niechętnie biegnie przybić piątkę kolegom z drużyny. So sad :/

2

Bardzo się cieszę, że wygraliśmy! Natomiast Panowie proszę nie wymieniajcie tutaj kandydatów do ZP, ponieważ nie czas na to :/ Cała drużyna wygrała mecz, całej drużynie należą się oklaski! VeB

18

Świetny artykuł :D !!! Szczerze mówiąc trudno wybrać najpiękniejszy rajd między Ronaldinho i Messim oraz trudno wybrać najpiękniejszą bramkę pomiędzy Villą a Sanchezem

0

Poprawcie to "Inioesta"

2

0

Niech wejdzie Massip :/

0

Nic nowego... Niema zawodnika na świecie, który mógłby zastąpić Messiego, chyba żeby Roni z najlepszych czasów wrócił.

0

Miałem to samo napisać :D

4

Eibar i Celta na remis w swoich meczach. Barca pierwszy raz samodzielnym liderem!!!

2

Barca samodzielnym liderem!

3

Co oni się tak podniecają tym Pogbą. Nie widziałem, żeby coś konkretnego pokazał swoją grą (może, poza ligą Włoską) typ do nas kompletnie nie pasuje. Nie warto dawać 80 mln w błoto.

5

Jest dobrze! Tylko Bartomeu

0

Jeszcze 2 ! VeB Gracias Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?