PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Deco to były czasy :D
0
Nareszcie jakieś pozytywne wieści. VeB
0
Dla mnie Verratti załatwiłby nasze wszystkie problemy z transferami.
2
http://www.fcbarca.com/mobile/73768-oficjalnie-rakuten-nowym-sponsorem-glownym-barcelony.html
2
Coś Krychowiak się uparł na pozostanie w PSG, czyżby widział swoją szansę pod nieobecność Verrattiego?
1
Jeżeli się uda sprowadzić Paulinho za 25 mln, to nawet nie będzie tak źle.
1
Otwarta wojna z PSG nie ma sensu i Marco to wie. To mogłoby tylko pogrzebać jego karierę.
1
Bardzo, bardzo dużo zależy od Valverde, taktyka, pomysł na grę i ustawienie. Andre Gomes zaczął oswajać się pod koniec sezonu, a noż się uda i będzie świetny. Wierze w niego! VeB
3
Możliwe, że Verratti chce załagodzić konflikt (wiadomo jacy są szejkowie), raczej mało prawdopodobne. Jednak, jeżeli zacznie otwartą wojnę z PSG to może zniszczyć jego karierę. Takie jest moje zdanie
0
Kiedy wreszcie do was dotrze, że głównym powodem chęci odejścia Verrattiego jest to, że przegrali Ligue 1, natomiast w lidze mistrzów co roku ćwierćfinał. Kumulowało, kumulowało i w końcu pękło...
0
Widzę sami eksperci, po co w ogóle pisać ten komentarz...
0
Na tą chwilę uważam, że jesteśmy lepsi od Anglii i Kolumbii (wg. mnie), ranking faktycznie trochę dziwny, ale może dzięki temu będziemy mieli łatwiej na MŚ
0
Na pewno masz trochę racji, zobaczmy teraz na A. Milika, do tej pory nie ma spokoju. G. Krychowiak nonstop wyśmiewanie i hejt, zamiast wsparcia. Dobrze, że reprezentanci mają silną psychikę :D
2
Prosty przykład reprezentacji Polski w piłce nożnej, było masę hejtu na nich, od 3 lat prezentują dobry poziom to teraz większość Polaków strasznie kibicuje. Tak samo jest teraz w Barcy, nie było trofeum w tym roku to spadła fala hejtu, nagle każdy jest ekspertem i co post narzeka na zarząd (fakt zarząd jest fatalny). Kolejny przykład to Rakitic czy Arda, pierwszy może nie miał dobrego sezonu, ale mimo wszystko to solidny piłkarz i nasz crack, a połowa na tej stronie chce go sprzedać ( po słabszym sezonie). Co do Ardy, gość miał fantastyczne występy na początku sezonu, jednak później Lucho na niego stawiał, w tym wypadku taka sama sytuacja. Niektórzy ludzie są po prostu kibicami sukcesu, stąd ta mentalność. VeB
1
Przez ostatnie lata, narzekanie stało się zbyt popularne w internecie. Nie mówiąc już o hejtowaniu... Mentalność Polaków
0
Znając życie to Messi jak i Barca mieli podpisane kontrakty z brukowcami i ta niepewność przy odnowie kontraktu była celowa, dlatego też trwała tyle czasu. A wszystko po to żeby jedni i drudzy mogli więcej zarobić ;)
0
Cóż innego można powiedzieć, świeży małżonek dalej w drużynie :D
2
Wiecie o której trening ma dzisiaj PSG?
0
Obyś obronił tak jak my obronimy transfer Verrattiego :D
0
Koledzy zróbcie małą poprawkę: L’Esportiu skupiło się na kończącym się dziś porozumieniu Barçy z Katerem.
PS. ostatnie słowo
A raczej Pani koleżanko :D
1
W porównaniu z Mahrezem niebo, a ziemia. Jeżeli zakontraktujemy Verrattiego i wystarczy budżetu to widziałbym go w naszych szeregach.
1
Całkiem spoko, w tym sezonie domowe koszulki nam nie wyszły, za to może jakieś mistrzostwo wpadnie :D
0
Nie wyobrażam sobie Barcy w przyszłym sezonie bez niego!
0
Miejmy nadzieję, że 4 lipca nie stawi się na trening. Marzenie ( tydzień później of. Verratti z nr 6 w Barcelonie )
8
Znacznie lepiej jest zacząć negocjacje od niższej kwoty...
0
Jedyna rzecz jaka mnie przekonuje to "łata dziury w obronie"
6
Jeden z niewielu cichych bohaterów!
8
Chyba lepiej bez zastanowienia wziąć zawodnika z Barcy B ...
1
Nie ma to jak samemu sobie wbijać gwoździe do trumny...
3
Ludzie zrozumcie wreszcie, że gdy kupimy Dembele to będziemy mieli "czwórkę" w ataku, a co za tym idzie jeszcze słabszą formację obronną. Messi przestawiony na ŚPO nie będzie się wracał do defensywy! Bez Verrattiego marnie to będzie wyglądało...