19

Deco to były czasy :D

0

Nareszcie jakieś pozytywne wieści. VeB

0

Dla mnie Verratti załatwiłby nasze wszystkie problemy z transferami.

2

Coś Krychowiak się uparł na pozostanie w PSG, czyżby widział swoją szansę pod nieobecność Verrattiego?

1

Jeżeli się uda sprowadzić Paulinho za 25 mln, to nawet nie będzie tak źle.

1

Otwarta wojna z PSG nie ma sensu i Marco to wie. To mogłoby tylko pogrzebać jego karierę.

1

Bardzo, bardzo dużo zależy od Valverde, taktyka, pomysł na grę i ustawienie. Andre Gomes zaczął oswajać się pod koniec sezonu, a noż się uda i będzie świetny. Wierze w niego! VeB

3

Możliwe, że Verratti chce załagodzić konflikt (wiadomo jacy są szejkowie), raczej mało prawdopodobne. Jednak, jeżeli zacznie otwartą wojnę z PSG to może zniszczyć jego karierę. Takie jest moje zdanie

0

Kiedy wreszcie do was dotrze, że głównym powodem chęci odejścia Verrattiego jest to, że przegrali Ligue 1, natomiast w lidze mistrzów co roku ćwierćfinał. Kumulowało, kumulowało i w końcu pękło...

0

Widzę sami eksperci, po co w ogóle pisać ten komentarz...

0

Na tą chwilę uważam, że jesteśmy lepsi od Anglii i Kolumbii (wg. mnie), ranking faktycznie trochę dziwny, ale może dzięki temu będziemy mieli łatwiej na MŚ

0

Na pewno masz trochę racji, zobaczmy teraz na A. Milika, do tej pory nie ma spokoju. G. Krychowiak nonstop wyśmiewanie i hejt, zamiast wsparcia. Dobrze, że reprezentanci mają silną psychikę :D

2

Prosty przykład reprezentacji Polski w piłce nożnej, było masę hejtu na nich, od 3 lat prezentują dobry poziom to teraz większość Polaków strasznie kibicuje. Tak samo jest teraz w Barcy, nie było trofeum w tym roku to spadła fala hejtu, nagle każdy jest ekspertem i co post narzeka na zarząd (fakt zarząd jest fatalny). Kolejny przykład to Rakitic czy Arda, pierwszy może nie miał dobrego sezonu, ale mimo wszystko to solidny piłkarz i nasz crack, a połowa na tej stronie chce go sprzedać ( po słabszym sezonie). Co do Ardy, gość miał fantastyczne występy na początku sezonu, jednak później Lucho na niego stawiał, w tym wypadku taka sama sytuacja. Niektórzy ludzie są po prostu kibicami sukcesu, stąd ta mentalność. VeB

1

Przez ostatnie lata, narzekanie stało się zbyt popularne w internecie. Nie mówiąc już o hejtowaniu... Mentalność Polaków

0

Znając życie to Messi jak i Barca mieli podpisane kontrakty z brukowcami i ta niepewność przy odnowie kontraktu była celowa, dlatego też trwała tyle czasu. A wszystko po to żeby jedni i drudzy mogli więcej zarobić ;)

0

Cóż innego można powiedzieć, świeży małżonek dalej w drużynie :D

2

Wiecie o której trening ma dzisiaj PSG?

0

Obyś obronił tak jak my obronimy transfer Verrattiego :D

0

Koledzy zróbcie małą poprawkę: L’Esportiu skupiło się na kończącym się dziś porozumieniu Barçy z Katerem.

PS. ostatnie słowo
A raczej Pani koleżanko :D

1

W porównaniu z Mahrezem niebo, a ziemia. Jeżeli zakontraktujemy Verrattiego i wystarczy budżetu to widziałbym go w naszych szeregach.

1

Całkiem spoko, w tym sezonie domowe koszulki nam nie wyszły, za to może jakieś mistrzostwo wpadnie :D

0

Nie wyobrażam sobie Barcy w przyszłym sezonie bez niego!

0

Miejmy nadzieję, że 4 lipca nie stawi się na trening. Marzenie ( tydzień później of. Verratti z nr 6 w Barcelonie )

8

Znacznie lepiej jest zacząć negocjacje od niższej kwoty...

0

Jedyna rzecz jaka mnie przekonuje to "łata dziury w obronie"

6

Jeden z niewielu cichych bohaterów!

8

Chyba lepiej bez zastanowienia wziąć zawodnika z Barcy B ...

1

Nie ma to jak samemu sobie wbijać gwoździe do trumny...

3

Ludzie zrozumcie wreszcie, że gdy kupimy Dembele to będziemy mieli "czwórkę" w ataku, a co za tym idzie jeszcze słabszą formację obronną. Messi przestawiony na ŚPO nie będzie się wracał do defensywy! Bez Verrattiego marnie to będzie wyglądało...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?