PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak najbardziej słuszna decyzja, w końcu to nasza przyszłość!
0
Z jednym wyjątkiem, przy Messim powinno być "bezcenny"
0
Jak strzelił Realowi to wszyscy wychwalali
3
Tam jest raczej realna wartość zawodnika, ale w obecnych czasach...
0
Niech zaoferują za niego Mathieu i 35 baniek!
0
Wystarczy przyjrzeć się jak Cr7 biega, zazwyczaj sprintuje w kontrach po czym dobrze się ustawia, natomiast gdy przeciwnik ma piłkę, podbiegnie do prowadzącego i przebiegnie z nim kilka metrów po czym go zostawi.
0
A co jeśli nie udało by się nikogo kupić, ewentualnie tylko prawego obrońcę? Myślę, że Masche można byłoby wrócić do starej pozycji, dobry z niego "kasownik", wg. mnie był najlepszy piłkarzem mundialu 2014, a grał wtedy ŚDP
http://www.futhead.com/17/squads/6738248/
0
Dembele za 30 mln? Brać z pocałowaniem ręki! Semedo zdecydowanie za drogi... Jednak najważniejsze jest kupić pomocnika
0
Widziałbym u nas Semedo i Eriksena, wpadka tego sezonu, nasz Andre Gomes też zacznie grać spokojnie
0
http://www.futhead.com/17/squads/6718358/ Mała aktualizacja, nie patrzcie na pierwszy skład tylko całą kadrę z możliwością zmian
0
Prawdopodobnie nie zaakceptuje roli zmiennika. Porównując do Realu tam pierwszy przykład, świetny zmiennik Asensjo, który nie dość, że jest lepszy od Deulofeu to jeszcze ma chęci do gry z ławki
0
To jest tylko propozycja, wiadomo że zespół będzie zależał od dyspozycji zawodników. PS. w Fifę to może gram 2 razy w roku z kumplami, użyłem futa żeby to ładnie wyglądało
0
Według mnie wystarczająco, jest Paco, Roberto może grać również na skrzydle i jeżeli będzie potrzeba to Messi może grać z boku, natomiast Iniesta wskakuje na jego miejsce. Można dopisać Deulofeu, jeżeli w ogóle będzie chciał grać w roli zmiennika
0
Już kwestia trenera, tak samo można Inieste wprowadzić. Zależne od kontuzji i dyspozycji
0
http://www.futhead.com/17/squads/6717212/
Coś takiego ?
1
Marzy mi się taki skład http://www.futhead.com/17/squads/6717212/
1
Niestety tylko Celta naszą nadzieją :/
1
Trzeba się tutaj zgodzić, ostatnim czasem za dużo "pajacowania" u Neya, głupie zachowania, sprzeczki, a co najgorsze te bezsensowne pyskówki do sędziego :/
1
Drodzy koledzy, a najlepsze jest to, że gramy dalej we wszystkich rozgrywkach VeB
0
JE#EEEES
0
Niezależnie od wyniku tego spotkania, Panowie włożyli w mecz serca! Za to należy im się szacunek
0
Człowiek, który sprawił, że pokochałem Blaugrane. Niesamowity piłkarz! R10
0
Gdybyśmy mieli teraz Ronaldinho na lewym skrzydle, marzenia :D
1
Według mnie trochę bezsensowna ankieta.
0
Za 2,3 lata kto wie? Może zastąpi chociaż w 70% Inieste
0
No i prawidłowo, niech banują kibiców sukcesu!
0
Jeżeli macie cokolwiek pisać na temat Enrique, to lepiej nie zaczynajcie pisać wcale. Kibice sukcesu, dobry mecz Pique i Busquetsa.
0
Neymar, pomimo asysty najgorszym zawodnikiem w naszym zespole. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Dobry mecz Busquets,a i Pique. Bez odbioru
0
Jak widziałeś na filmiku to było tam napisane, że zaczyna się 13:15( Mój błąd 12:30) Czyli są jakieś opóźnienia )
0
City myśli, że grają teraz w miernej lidze angielskiej :/ W tym meczu ...