0

Jak najbardziej słuszna decyzja, w końcu to nasza przyszłość!

0

Z jednym wyjątkiem, przy Messim powinno być "bezcenny"

0

Jak strzelił Realowi to wszyscy wychwalali

3

Tam jest raczej realna wartość zawodnika, ale w obecnych czasach...

0

Niech zaoferują za niego Mathieu i 35 baniek!

0

Wystarczy przyjrzeć się jak Cr7 biega, zazwyczaj sprintuje w kontrach po czym dobrze się ustawia, natomiast gdy przeciwnik ma piłkę, podbiegnie do prowadzącego i przebiegnie z nim kilka metrów po czym go zostawi.

0

A co jeśli nie udało by się nikogo kupić, ewentualnie tylko prawego obrońcę? Myślę, że Masche można byłoby wrócić do starej pozycji, dobry z niego "kasownik", wg. mnie był najlepszy piłkarzem mundialu 2014, a grał wtedy ŚDP
http://www.futhead.com/17/squads/6738248/

0

Dembele za 30 mln? Brać z pocałowaniem ręki! Semedo zdecydowanie za drogi... Jednak najważniejsze jest kupić pomocnika

0

Widziałbym u nas Semedo i Eriksena, wpadka tego sezonu, nasz Andre Gomes też zacznie grać spokojnie

0

http://www.futhead.com/17/squads/6718358/ Mała aktualizacja, nie patrzcie na pierwszy skład tylko całą kadrę z możliwością zmian

0

Prawdopodobnie nie zaakceptuje roli zmiennika. Porównując do Realu tam pierwszy przykład, świetny zmiennik Asensjo, który nie dość, że jest lepszy od Deulofeu to jeszcze ma chęci do gry z ławki

0

To jest tylko propozycja, wiadomo że zespół będzie zależał od dyspozycji zawodników. PS. w Fifę to może gram 2 razy w roku z kumplami, użyłem futa żeby to ładnie wyglądało

0

Według mnie wystarczająco, jest Paco, Roberto może grać również na skrzydle i jeżeli będzie potrzeba to Messi może grać z boku, natomiast Iniesta wskakuje na jego miejsce. Można dopisać Deulofeu, jeżeli w ogóle będzie chciał grać w roli zmiennika

0

Już kwestia trenera, tak samo można Inieste wprowadzić. Zależne od kontuzji i dyspozycji

0

1

Marzy mi się taki skład http://www.futhead.com/17/squads/6717212/

1

Niestety tylko Celta naszą nadzieją :/

1

Trzeba się tutaj zgodzić, ostatnim czasem za dużo "pajacowania" u Neya, głupie zachowania, sprzeczki, a co najgorsze te bezsensowne pyskówki do sędziego :/

1

Drodzy koledzy, a najlepsze jest to, że gramy dalej we wszystkich rozgrywkach VeB

0

JE#EEEES



0

Niezależnie od wyniku tego spotkania, Panowie włożyli w mecz serca! Za to należy im się szacunek

0

Człowiek, który sprawił, że pokochałem Blaugrane. Niesamowity piłkarz! R10

0

Gdybyśmy mieli teraz Ronaldinho na lewym skrzydle, marzenia :D

1

Według mnie trochę bezsensowna ankieta.

0

Za 2,3 lata kto wie? Może zastąpi chociaż w 70% Inieste

0

No i prawidłowo, niech banują kibiców sukcesu!

0

Jeżeli macie cokolwiek pisać na temat Enrique, to lepiej nie zaczynajcie pisać wcale. Kibice sukcesu, dobry mecz Pique i Busquetsa.

0

Neymar, pomimo asysty najgorszym zawodnikiem w naszym zespole. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Dobry mecz Busquets,a i Pique. Bez odbioru

0

Jak widziałeś na filmiku to było tam napisane, że zaczyna się 13:15( Mój błąd 12:30) Czyli są jakieś opóźnienia )

0

City myśli, że grają teraz w miernej lidze angielskiej :/ W tym meczu ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?