7

Całkiem możliwe, że tak jest. Ci ludzie mają teraz ciężki orzech do zgryzienia, załatwianie transferów nie jest takie prosto jak się użytkownikom na La Rambli wydaje.

0

Podoba mi się to stwierdzenie z kalifatem :D

3

W dodatku każdy wyjeżdża z pesymistycznym akcentem: "skończymy z Gomesem i Paulinho w środku".

1

G prawda, sami nakręcamy tą telenowele.

0

Tak dla przypomnienia:

16

Ale Roberto nie chce :D

1

A co myślicie, żeby z Alby zrobić bocznego pomocnika? Jest super szybki, zwrotny, biega cały mecz. Natomiast na lewą obronę przerobić Vidala, albo próbować Digne'a. Wtedy 4:1:2:1:2, Cou za plecami Suareza i Messiego. W przypadku gdyby transfer Dembele nie wypalił.

0

Myślice, że jak nakupujecie w cholere zawodników, to oni tak od razu się zaadaptują od pierwszego sezonu?

0

Mam jeszcze jeden pomysł, żeby z Alby zrobić bocznego pomocnika

0

Jasne, dlatego jest Rakieta, Gomes i Denis.

0

A gdyby tak udało się wyjąć tylko Cou?
http://www.futhead.com/17/squads/7602938/

0

Dembele pod odpowiednim okiem, go przewyższy

2

Coutinho mógłby u nas grać, jednak uważam że Thiago byłby lepszą opcją, nie koniecznie chodzi o umiejętności, ale o DNA Barcy. Nasza potęga w Europie polegała na naszych crackach. Trzon pomocy Xavi, Iniesta, poźniej Busquets. Nasz najlepszy piłkarz w historii w ataku. Charakter jaki miał Puyol, teraz jest Pique. To była nasza potęga, dalej jest, w troszkę mniejszym składzie. Oczywiście trzeba robić transfery, jednak teraz kiedy nadchodzi rewolucja Blaugrany po transferze Neymara, w późniejszym czasie należało by wrócić do tradycji. Valverde jest trenerem, który stawia na wychowanków, tak więc może znowu zaczniemy liczyć na chłopaków ze szkółki. Druga sprawa mam nadzieję, że Ernesto zacznie robić te kroki po to, aby przekazać drużynę Xaviemu. Człowiekowi, który zna FCB jak mało kto.

0

24h bana, ledwo wytrzymałem.

1

Nie pozostaje nam nic tylko jechać do Niemczech i załatwiać transfery Coutinho i Dembele.

0

Wiem, że na pewno się to zmieni ,bo skoro Barca wydała oświadczenie, że piłkarz chce opuścić klub to na siłę go trzymać nie będą. Jeżeli P$G nie zapłaci klauzuli to pewnie włożą nam jakiegoś piłkarza.

1

Barca wydała oficjalny komunikat, albo klauzula albo elo.

0

Bardzo dobrze się składa.

2

Ja zaś mam już dość meczów z P$G, ile można. Niech zagrają z Realem.

0

Nie sądzę, aby w P$G wskoczył na wyższy poziom. Obie strony stracą na jakości my jak i on.

0

Trochę w tym racji jest.

0

Dla każdego użytkownika tej strony polecam, do czasu zakończenia okienka transferowego nie czytać wieści z: Sport, MD, Marca, AS, L' Equipe i wielu innych.

1

Ter Stegen i Daniel Andre Tande

1

I nie tylko przez Sport, pozdrawiam super komentarz!

0

Masz rację, Sergi musi zostać czymś w stylu Masche z dawnych lat :D

5

Niepotrzebnie wszyscy się nakręcamy gazetami. Ciekawe gdyby tak żaden z nas nie czytał w ogóle tych szmatławców, jak by to było z tym szacunkiem dla Neya.

1

Skoro z Verrattim nie wyszło trzeba próbować z Coutinho. Na tą chwilę Cou w miejsce Iniesty, środek pola Busquets i Roberto ( z tym, że z Roberto zrobiłbym kasownika akcji w końcu nabrał już trochę doświadczenia z gry defensywie). Sergi coś w stylu Casemiro, mógłby pobrać trochę lekcji od Szefuncia, a przy okazji pooglądać jego występy z ostatnich MŚ.

10

Droga redakcjo czas chyba uaktualnić stronę o klubie? Statystyki tam są z kwietnia 2014 r :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?