PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego to wiem, któryś ze sPiSkowców wspomniał o tym coś w wywiadzie i to było by na tyle.
1
Stąd taka burza, zresztą kto nie zmienił przekonań o mediach po ostatnim okienku transferowym.
0
W Fantasy UCL można należeć do więcej niż jednej ligi?
8
Isco strasznie przypomina mi Messiego, ma szybką nogę, niesamowity balans ciałem, prowadzi piłkę przyklejoną do nogi i strasznie ciężko mu ją odebrać. On może w przyszłości zgarnąć złotą piłkę, jeżeli będzie miał regularność i Zidane będzie na niego stawiał. Na razie brakuje, żeby strzelał więcej bramek, ale mając w składzie Krysie domagającą się podań, Benzynę czy Bejla może mu być ciężko.
3
Większość swojej kariery spędził w środku pomocy.
0
Czas chyba przejść na całkowitą grę z kontry, podobnie jak w pierwszym sezonie Lucho. Teraz trochę inna sytuacja, jak niektórzy twierdzą nie mamy rozgrywającego. Więc grę trzeba oprzeć na skrzydłach i bokach obrony, cała obsada tych ról ma niesamowitą szybkość, na dodatek Messi czy Dembele potrafi świetnie zamieszać. Natomiast w środku pola zagrać po prostu solidnie, odbiory i dużo biegania. Wg. mnie bardzo dobrze może się tu sprawdzić Paulinho. Z Gomesa i Rakiticia zrobić po prostu zawodników defensywnych, którzy odbiorą piłkę i od razu uruchomią skrzydło. Powoli możemy zacząć oswajac Alene, a strasznie boli to że Sampera nie. Przyszedł czas rewolucji, zobaczymy jak wszystko to po ustawia Valverde.
Na koniec chciałbym dodać, abyśmy zamiast narzekać, jednoczyli się.
0
Mam takie przeczucie, że podczas tego sezonu Andres będzie odczuwał drugą młodość. Natomiast Valverde będzie wpuszczał Alene jak kiedyś wpuszczano Generała i Inieste.
1
Otóż to kolego, hejtowac każdy potrafi. To samo w sprawie każdego transferu, jak to się mówi Polak zawsze pesymistycznie nastawiony.
0
Niech się pieniądze poczekają na lepszy zarząd.
0
Pewnie gdybyśmy kupili Coutinho (czego jeszcze nie wykluczam), pewnie zaraz dostaliśmy jakąś karę od UEFA. Najprawdopodobniej zablokowanie transferów.
3
O panie Paulinho i Coutinho z bramkami dla Brazylii :D
0
Tak jak kiedyś z ławki wchodził Xavi i Iniesta :D
0
Moim skromnym zdaniem Messi nie może grać ŚPO, bo będziemy mieli wielką dziurę między formacjami.
0
AS chyba puszcza te ploty tylko, żeby nas podkur.....
3
Na tym się jej zwycięstwa skończą.
0
Konarski ostatnio strasznie słabo gra.
0
Może masz rację, jednak ja myślę bardziej w kierunku dobra naszych chłopaków i kadry.
0
Teraz WBA jeszcze niech zrobi tak, że Grosika wyciagną z Championship, kolejny Polak w PL. Na dodatek razem raźniej :D
11
Messi na prawe skrzydło, Dembele na lewe. Coutinho w środku.
0
Znając życie to telefon będziesz 2 dni ładował.
1
Ponad 13h temu.
1
A mnie się wydaję, że ta cała akcja że Bartomeu (niby) negocjuje transfery to awaryjne ratowanie jego stanowiska.
9
Jak się nazywa impreza węży?
.
.
.
.
Balboa
0
Jak Ronaldinho przychodził do Barcelony to ja internetu nie miałem. Tak jak teraz jakiś kilkadziesiąt milionów osób. Także, zapewniam że nie.
0
http://ifotos.pl/z/qhewwsp
0
Szczerze mówiąc to Griezman w miejsce Suareza mi nie pasuje, naszej drużynie potrzebny napastnik 185 cm +, bo dawno już takiego nie było.
0
Mam P10 Lite. Dla mnie spoko. 3GB RAM, co jakiś czas jest aktualizacja (na bieżąco naprawia błędy), ekran zajebisty. Płynnie chodzi, nagrzewa się porządnie tylko podczas ładowania. Polecam
2
To mi Nietoperze poprawili humor na początek nowej doby!
1
Bramka jak w juniorach
2
Ależ się dali zrobić w tym murze