PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam pewności :
https://www.startfitness.co.uk/search/nike-free/nike-free-trainer-5-0-v6-amp-fc-barcelona-mens-training-shoes-723939-674.html
0
Jutub się naprawił !
0
Trzeba też zaznaczyć, że P$G nie zapłaciło wartości Neymara, a wysokość jego klauzuli. Mimo wszystko wszystkim się popier... w głowach i teraz jest co jest, a będzie tylko gorzej.
1
Tutaj super, dobra jakość
0
taaak, czo ten jutub
0
Też wam ścina transmisja? Bo nie wiem czy to ich wina, mojego yt czy neta :/
0
No to podpisujemy :D
0
Układ strony i tam zobacz marginesy. Szukaj na górze na pasku
0
Właśnie sam sobie odpowiedziałeś, wystarczy że Barca zdobędzie ligę i Phil będzie mógł sobie dodać trofeum do swojej ubogiej listy. Pół sezonu gry nie wystarczająco, żeby zasłużyć? Czas pokaże.
1
Nie wiem czy ktoś kiedyś oglądał Gif's With Sound, ale ten moment ktoś świetnie przerobił
0
Jedną symulke już dzisiaj zaliczył
0
Na dzień dzisiejszy (bądź środę) powinniśmy wstrzymać działania transferowe-zakupowe przynajmniej na rok, bądź półtora. Trzeba ogrywać naszych zawodników, tym bardziej że nasza pomoc jest przepełniona.
1
Jasne, 7 bierze Kucharczyk i jedziemy po potrójnego majster!
0
W zeszłym roku, też wcześniej wrzucili informacje że Neymar w PSG. Sprawdziło się
0
Sofascore:
https://imgur.com/a/XLMLI
14
Od kilku lat w naszym pięknym kraju, trwa już tzw. "Wielki hejt na komentatorów". I co by się nie wydarzyło i to w niemal każdej dyscyplinie sportu. Zawsze znajdzie się ta grupa "cebuli", której wszystko nie pasuje. (Podobnie jest z hejtem na naszych graczów m.in Rakitic, Gomes) . Także apeluje do tej grupy... Każdy człowiek popełnia błędy, nie ma osób nieomylnych!
17
Wtedy to będzie trzeba zamurować własną bramkę cegłami.
1
Najlepsze byłoby pół koszulki niebieskiej, pół bordowe.
0
Dzięki za linka
0
Ktoś coś słyszał, że podobno Goretzka idzie do Liverpool'u?
1
Nie mogę się doczekać Dembele, a co do Cou mimo wszystko, że to Cope to i tak nie można wierzyć.
1
"Jak śmiałaś zająć jego miejsce"
3
Skoki to jedna z najbardziej kulturalnych dyscyplin sportowych. Każdy tam się szanuje i to się ceni!
2
W nic nie można wierzyć
0
Ciągle ten sam
2
Zacznij od 2 połowy :D
1
Co wam powiem, ale wam powiem brawa dla sędziego. Świetnie poprowadził spotkanie
0
Kibicujemy Interowi, nie Kibicujemy Harremu
https://m.imgur.com/a/H76Bu
1
Real za mocno zaczął pierwszą połowę i później zwyczajnie "spuchli"
0
Spokojnie, moim zdaniem Valencii się już nie musimy obawiać