0

Jutub się naprawił !

0

Trzeba też zaznaczyć, że P$G nie zapłaciło wartości Neymara, a wysokość jego klauzuli. Mimo wszystko wszystkim się popier... w głowach i teraz jest co jest, a będzie tylko gorzej.

1

Tutaj super, dobra jakość

0

taaak, czo ten jutub

0

Też wam ścina transmisja? Bo nie wiem czy to ich wina, mojego yt czy neta :/

0

No to podpisujemy :D

0

Układ strony i tam zobacz marginesy. Szukaj na górze na pasku

0

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś, wystarczy że Barca zdobędzie ligę i Phil będzie mógł sobie dodać trofeum do swojej ubogiej listy. Pół sezonu gry nie wystarczająco, żeby zasłużyć? Czas pokaże.

1

Nie wiem czy ktoś kiedyś oglądał Gif's With Sound, ale ten moment ktoś świetnie przerobił

0

Jedną symulke już dzisiaj zaliczył

0

Na dzień dzisiejszy (bądź środę) powinniśmy wstrzymać działania transferowe-zakupowe przynajmniej na rok, bądź półtora. Trzeba ogrywać naszych zawodników, tym bardziej że nasza pomoc jest przepełniona.

1

Jasne, 7 bierze Kucharczyk i jedziemy po potrójnego majster!

0

W zeszłym roku, też wcześniej wrzucili informacje że Neymar w PSG. Sprawdziło się

0

14

Od kilku lat w naszym pięknym kraju, trwa już tzw. "Wielki hejt na komentatorów". I co by się nie wydarzyło i to w niemal każdej dyscyplinie sportu. Zawsze znajdzie się ta grupa "cebuli", której wszystko nie pasuje. (Podobnie jest z hejtem na naszych graczów m.in Rakitic, Gomes) . Także apeluje do tej grupy... Każdy człowiek popełnia błędy, nie ma osób nieomylnych!

17

Wtedy to będzie trzeba zamurować własną bramkę cegłami.

1

Najlepsze byłoby pół koszulki niebieskiej, pół bordowe.

0

Dzięki za linka

0

Ktoś coś słyszał, że podobno Goretzka idzie do Liverpool'u?

1

Nie mogę się doczekać Dembele, a co do Cou mimo wszystko, że to Cope to i tak nie można wierzyć.

1

"Jak śmiałaś zająć jego miejsce"

3

Skoki to jedna z najbardziej kulturalnych dyscyplin sportowych. Każdy tam się szanuje i to się ceni!

2

W nic nie można wierzyć

0

Ciągle ten sam

2

Zacznij od 2 połowy :D

1

Co wam powiem, ale wam powiem brawa dla sędziego. Świetnie poprowadził spotkanie

0

Kibicujemy Interowi, nie Kibicujemy Harremu
https://m.imgur.com/a/H76Bu

1

Real za mocno zaczął pierwszą połowę i później zwyczajnie "spuchli"

0

Spokojnie, moim zdaniem Valencii się już nie musimy obawiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?