0

Prawdopodobnie na fortunie będzie, ale dopiero jutro

3

Zdaje się, że macie też lepszą stronę https://www.realmadryt.net
Potrzebuje ona tylko popularyzacji.

7

Mam ochotę zaryzykować zakład, że Arnaiz strzeli gola w meczu przeciwko Espanyol'owi. Nurtuje mnie tylko czy Valverde wystawi go od pierwszych minut, a jest to całkiem prawdopodobne. Zwłaszcza, że Dembele wypadł.

0

Prawa strona, nad napisem sonda

9

Widzę dużo osób ma problem, że Dembele nic nie wniósł do gry. Może jakby grał więcej minut pokazał by się z lepszej strony. Chłopak gra ostrożnie przy takich warunkach i nie można mu się dziwić, zwłaszcza że nie dawno wrócił po kontuzji. Przypominam też, że Messi przez pierwsze 40 min również dużo nie pokazał.

0

A wszystko zaczęło się od Roberto Vamos!

3

Uwaga, uwaga!
Drodzy państwo: przed wami najlepszy piłkarz na świecie!
https://imgur.com/a/WNisT

1

Nagonka na Zidane, a to w 30% jego wina. Zawodnicy Realu grają taką padake, że szkoda gadać. Obronę to prawie mają najgorszą w lidze.

1

Dembele dodał zdjęcie na Insta z treningu. Wygląda na to, że wszystko w porządku

3

Coś czuję, że Gomes powinien z nami pozostać na dłużej. Nawet wróże mu wielką karierę w przyszłości.

1

O dziwo świetnie kończy akcje dzisiaj Luisito, nawet te na spalonym.

1

Aż chętnie by się wpuściło Cou na murawę :D

0

Sisto asystuje w 2 strony :D

5

To jest niemożliwe :D

0

AlbaMessi nabytek FcBarcelony od połowy 2017 roku :D

5

Where is Dembele?

2

Stworzyć okazję, nie znaczy wysunąć na pustą bramkę. W tej chwili Sisto ma 7 stworzonych okazji

6

Statystyki La Liga na tą chwilę:
*Bramki
Messi 16
Suarez 11
Aspas 11
Zaza 10
Bakambu 9
Stuani 9
*Asysty
Sisto 9
Messi 7
Roberto 6
Alba 6
Guardado 6
Fornals 6
*Częstotliwości trafień (w minutach)
Sanabria 91
Sansone 100
Messi 101
Mina 103
Zaza 118
*Stworzone okazje
Messi 21
Viera 11
Wass 10
Fornals 9
Joaquin 9
*Kluczowe podania na mecz
Viera 2,9
Messi 2,7
Perez 2,5
Kroos 2,1
Parejo 2,1
*Udanych dryblingów (na mecz)
Messi 5,6 66%
Viera 3,4 70%
Januzaj 2,6 55%
Correa 2,5 58%
Carrasco 2,5 58%

0

Na tą chwilę nie potrzebujemy żadnego zawodnika, potrzebujemy pozbyć się zawodników.

0

Ma ktoś może jakieś świeże informacje o transferze Ardy Turana? Nie mogę się doczekać, aż Cou dostanie 7

0

Wymienił 2 bramkarzy, tak samo PO Piszczek też przesadził. Tam też, jednak miał 2 kandydatów

2

Trochę racji w tym jest, szczególnie jeżeli chodzi o cenę za takiego zawodnika. Jednak próbując zmieścić tyłu zawodników ofensywnych, możemy od razu zamurować bramkę cegłami. Obrona jest kluczowa, gdy atak już jest ultra.

0

Sprawdź sobie jaka paczkę dostaniesz paczkę z danego meczu

0

Robi, a tym bardziej że Luisito ma 182 cm :D

0

Jest się do czego czepiać, napisałem w przenośni. W rzeczywistości jest tylko 6 cm wyższy

1

Duża część osób chce jeszcze kupić Griezman'a. Nie dość, że nie ma dla niego miejsca w składzie to zawodnik miał jeden super sezon. Niemal po całej rundzie jesiennej (18 kolejek) Antoine ma 5 bramek i 4 asysty (wiem, że Atletico gra defensywną piłkę). Na swojej pozycji Suarez bije go na głowę, na dodatek kolejny zawodnik 170 cm w Barcy na ataku, to bardzo przeciętny pomysł.

5

Jeżeli będziesz na to pracował to w dużej części jesteś w stanie się zmienić, krok po kroku. Po kilku latach będziesz widział różnice.

0

Tu masz kozacki filmik:

1

Świetnie mu w naszych barwach

1

Podobno fejk i to jeszcze z zeszłego roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?