3

Kolejne wersje tapety Coutinho w amatorskiej obróbce
Komputer:
https://imgur.com/A9Hel84
Telefon:
https://imgur.com/a/XpEty

0

Jak na amatora, tak uważam xD. Po meczu może się wezmę za coś bardziej stonowanego

1

Tym razem się trochę bardziej postarałem, tapeta Cou na telefon;
https://m.imgur.com/a/A4TcO

1

Gdyby ktoś szukał tapety Cou na telefon:
https://imgur.com/a/psnma
Zupełnie amatorska robota, także wstrzymajcie się od hejtu :D

0

Jeżeli by napisał w ten sposób nie było by problemu: 1/8 odpada Real, 1/4 odpada P$G, 1/2 odpada $ity, natomiast w finale zwycięża Barca.

0

Sprzedaż Aubameyanga to chyba ostatnia rzecz jaką powinna zrobić Borussia.

0

Niby tak, ale Messi czy Suarez muszą być cały czas pod grą. Są już raczej do tego przyzwyczajeni i podejrzewam, że gdyby dostawali więcej wolnego to wychodziło by to na ich niekorzyść.

0

Podrzuci ktoś lub weźmie się za zrobienie tapety na telefon z Coutinho? Głównie chodzi o to, żeby był to Phillipe z tych meczów, które zagrał w Barcelonie (nie przerobione podczas, gdy grał w Liverpoolu).

0

xD

0

Gdy widzę to jego zdjęcie na stronie, ehh. That's disgusting

13

Dobrze, że Wakaso nie dostał 4 żółtych kartek, gdyby to było możliwe.

13

Mam trochę niedosyt po tym meczu, że Coutinho nie zagrał na lewej stronie pod nieobecność Alby. Prawdopodobnie jest to taj jak już ktoś to powiedział próba formacji. Co się działo z ustawieniem ostatniej lini dzisiaj, takich błędów nie popełnia się w nieprofesjonalnych rozgrywkach. Jest to dla nas błąd w komfortowe sytuacji. Pozwoliło nam to wyciągnąć wnioski, a przy tym nie zaznaliiśmy straty punktów.

3

Nie podobała mi się dzisiaj decyzja Valverde, a mianowicie gdy teoretycznie Coutinho miałby więcej miejsca na lewej stronie pod absencje Alby to ten daje go na prawą stronę. No szkoda

1

Co zrobi Maradona

8

5

Zaś moim skromnym zdaniem Zakon Feniksa wymiata, podobnie jak 2 part części 7 :D

3

Sam RAM nie definiuje jakości komputera. Możliwe, że masz w nim jakiegoś Celerona, a tytuł aukcji na allegro to HIT SUPER LAPTOP

2

Ogólnie Valencia spuściła z tonu ostatnio, liga ich zmęczyła i nie potrafią utrzymać regularności.

1

Próbujecie się dowartościować wciąż szydząc z Gomes'a ?

0

Wygrał główkę, wygrał. Wszedł na 2 min i już 10 sec tą główką urwał.

0

Rakitic poezja

0

Świetna piła od Busiego

12

Nasz słynny magik u jego gol z trochę innego ujęcia
https://www.instagram.com/p/BeVmVbInb3U/

2

Wydaje mi się, że to był tylko wymysł gazet

0

Przecież to drobne

1

Wiedźmin Iwan

20

Sergi Roberto jest tak uniwersalnym piłkarzem, że głowa mała, na dodatek kolejny wychowanek. Jestem niesamowicie zadowolony z jego pracy!

4

Coś czuję, że wjedzie Paulinho i ukuje brame :D

0

Ja tam jakoś nie widzę tego transferu, nie ujmując nic Antoine. Nie widzę dla niego miejsca w składzie, uważam też, że nie za bardzo pasuje do naszego stylu gry. Na dodatek rozgrywanie i gra defensywna może na tym bardzo Ucierpieć. Suarez w formie też ma 100% miejsce w składzie.

0

No wszystko jak złoto wchodziło to Sewilla musiała strzelić bramkę w końcówce. Nosz ja p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?