PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzieś tu pisali, że od 30 maja
1
Pozostaje czekać na Mistrzostwa Świata
0
No trochę dziwna sprawa XD
0
Eee tam
9
Fajna charakteryzacja naszych piłkarzy w tej reklamie Audi :D
Paulinho jak Morgan Freeman XD
1
Jestem pewien, że kiedyś też tak było. Tylko po prostu nie było to nagrywane i rzucane na Yt.
6
Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt – Liverpool FC w TVP 1
Godzina: 20:35
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
Prowadzący studio: Jacek Kurowski
Goście w studiu: Sebastian Mila, Jacek Magiera
0
Z mojego wnioskowania obejrzysz tam: połowę La Ligi, Ligę Angielską i może Puchar Króla
1
Jeżeli się spodobają:
https://m.imgur.com/a/zsDDI
https://m.imgur.com/a/jd621
0
Na TVP 1, mnóstwo możliwości na telefon!
Możesz ściągnąć apke na androida. TV WP czy coś podobnego i tam jest Jedyneczka
4
Spokojnie jakby tak każdy La Rambli słuchał to nie wiadomo czy świat by istniał
0
Ja przegapiłes skoro dalej można zamawiać?
fcbarca.com/koszulki
0
Fabinho, Luis Gustavo IF ten najlepszy
0
Zobacz sobie jak wyglądał PES 2013, gdyby KONAMI lecialo dalej na tym silniku graficznym to Pro Evo byłoby dzisiaj świetne. A tak od 14 słabo :/
0
Rób cały skład pod angielską, De Bruyne na CDM toż to grzech
0
Kilka osób chyba wrzuciło, aczkolwiek jeśli liczysz na artykuł to prawdopodobnie 3 msc z rzędu go nie będzie :/
1
Ale perfekto na tapetę w telefonie!
0
Trochę się tego nazbierało. Człowiekowi ciśnienie skacze podczas oglądania
0
Damy radę!
2
Ale miałem farta wczoraj
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzMyNzQ4NTIwMzY3MzMwMDqojvqI8f9Y5nd92GQ%3D&pt_optimizer_id=8767403
6
To co zapraszam na górę. Szefa jeszcze nie ma ale to nic nie szkodzi.
1
Weźmiesz najładniejsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu ile potrafisz unieść!
Czy to jasne?
0
Już lepiej cały niemiecki, nie ma sensu zmieniać na taki
1
Wszystkiego się można spodziewać
0
Zablokujcie La Ramble na 8h! Kompromitacja goni kompromitację...
0
Mieli mecz Sevillą, która grała z nami w finale PK
2
Suche jak pięty Cejrowskiego
0
Tak oglądam filmik o Puyolu i zdaje sobie sprawę jak na dzień dzisiejszy brakuje nam charakteru Takiego Kapitana!
0
Mało tego na yt?
0
Dlatego Sarri mnie denerwuje. Piotrek ma ogromny talent, a grywa tak dziwnie w kratkę. Grając kilka pełnych meczów myślę, że już by grał o wiele lepiej. Zawodnik może być z niego wybitny!