1

Gdzieś tu pisali, że od 30 maja

1

Pozostaje czekać na Mistrzostwa Świata

0

No trochę dziwna sprawa XD

0

Eee tam

9

Fajna charakteryzacja naszych piłkarzy w tej reklamie Audi :D


Paulinho jak Morgan Freeman XD

1

Jestem pewien, że kiedyś też tak było. Tylko po prostu nie było to nagrywane i rzucane na Yt.

6

Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt – Liverpool FC w TVP 1
Godzina: 20:35
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
Prowadzący studio: Jacek Kurowski
Goście w studiu: Sebastian Mila, Jacek Magiera

0

Z mojego wnioskowania obejrzysz tam: połowę La Ligi, Ligę Angielską i może Puchar Króla

1

0

Na TVP 1, mnóstwo możliwości na telefon!
Możesz ściągnąć apke na androida. TV WP czy coś podobnego i tam jest Jedyneczka

4

Spokojnie jakby tak każdy La Rambli słuchał to nie wiadomo czy świat by istniał

0

Ja przegapiłes skoro dalej można zamawiać?


fcbarca.com/koszulki

0

Fabinho, Luis Gustavo IF ten najlepszy

0

Zobacz sobie jak wyglądał PES 2013, gdyby KONAMI lecialo dalej na tym silniku graficznym to Pro Evo byłoby dzisiaj świetne. A tak od 14 słabo :/

0

Rób cały skład pod angielską, De Bruyne na CDM toż to grzech

0

Kilka osób chyba wrzuciło, aczkolwiek jeśli liczysz na artykuł to prawdopodobnie 3 msc z rzędu go nie będzie :/

1

Ale perfekto na tapetę w telefonie!

0

Trochę się tego nazbierało. Człowiekowi ciśnienie skacze podczas oglądania

0

Damy radę!

6

To co zapraszam na górę. Szefa jeszcze nie ma ale to nic nie szkodzi.

1

Weźmiesz najładniejsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu ile potrafisz unieść!
Czy to jasne?

0

Już lepiej cały niemiecki, nie ma sensu zmieniać na taki

1

Wszystkiego się można spodziewać

0

Zablokujcie La Ramble na 8h! Kompromitacja goni kompromitację...

0

Mieli mecz Sevillą, która grała z nami w finale PK

2

Suche jak pięty Cejrowskiego

0

Tak oglądam filmik o Puyolu i zdaje sobie sprawę jak na dzień dzisiejszy brakuje nam charakteru Takiego Kapitana!

0

Mało tego na yt?

0

Dlatego Sarri mnie denerwuje. Piotrek ma ogromny talent, a grywa tak dziwnie w kratkę. Grając kilka pełnych meczów myślę, że już by grał o wiele lepiej. Zawodnik może być z niego wybitny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?