0

Poszukaj w ofercie x-koma na allegro coś do 1600 zł. Żeby procesor miał 4 rdzenie i komp miał minimum 4 GB RAM'U, karta graficzna też 2 GB i powinno pójść. I nie patrz na oferty na allegro typu "HIT, Na tym komputerze zagrasz w itp. itd."

12

XD
Hackerman

0

Tam jest masę lokali. Na 200 % w którymś będzie leciał mecz

9

Mając do wyboru możliwość bycia zawodnikiem nr 1 w drużynie nie widzę w tym nic dziwnego

4

W finale nic nie jest pewne, aczkolwiek myślę ,że Francja ma większe szanse.

0

Zdobędą mistrza to go wycenią na 150...

0

Potrzebuję pomocy, a mianowicie. Możecie mi podać wytrzymałe korki w których sami graliście?
Problem w tym, że chce się zmieścić do 200 zł.
Pomóżcie chłopaki :D

0

Mogłem poszukać lepszego zdjęcia XD

0

Lindsey Vonn i jakiś tam zdobywca bramki z półfinału. "Na rybach" rzeka Newa w dzień przed meczem.

https://imgur.com/a/Njo2S7I

4

SofaScore. Strona i apka na telefon

2

Ale ten Żyru to drewno...

0

Co teraz z moim awatarem?

2

Jesus niszczy ponad połowę akcji, a teraz jeszcze fatalnie wyskoczył do główki. W następstwie piłka go mija i odbija się od Fernardinho i wpada do siatki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z tego co mi wiadomo to Brazylia Belgia komentuje Pan Laskowski

1

Osobiście mi to nie przeszkadza, w końcu przewinę 15 cm i juz tego nie ma XD



3

Ponad 2h temu już było

5

Odnoszę dziwne wrażenie, że w siwych włosach to zupełnie inna osoba

0

Wiem, niestety :/

6

Chciałem się podzielić jak to wszystko wygląda i za ile można mieć pół ligi hiszpańskiej, całą włoską, francuską, niemiecką i Ligę Mistrzów

7

Dzisiaj przedłużyłem umowę z Cyfrowym Polsatem, a właściwie to mam nową. W cenie 80 zł/msc jest cały Eleven, 2 kanały Polsat Sport Premium te od Ligi Mistrzów, na pół roku dają 4 kanały VOD gratis (dodatkowe od Ligi Mistrzów). Ogólnie w tej cenie mamy wszystkie kanały sportowe z ich oferty, oprócz VOD'ów. Najlepszym smaczkiem jest, że dostałem replikę piłki z finałów z Kijowa :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rok temu było podobnie. W moim wypadku 52% i też była trudna.

6

Zawodnicy Urugwaju mogliby być przykładem w rozdziale "Jak walczyć o piłkę"

3

Ależ Urugwaj walczy o każdą piłkę, niesamowicie mi się podoba ta drużyna. Swoją drogą mają pół składu z ligi włoskiej

1

A nie mówiłem?

1

Szczera prawda :D
Stawiam dzisiaj bramkę Paulinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?