PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poszukaj w ofercie x-koma na allegro coś do 1600 zł. Żeby procesor miał 4 rdzenie i komp miał minimum 4 GB RAM'U, karta graficzna też 2 GB i powinno pójść. I nie patrz na oferty na allegro typu "HIT, Na tym komputerze zagrasz w itp. itd."
12
XD
Hackerman
0
Tam jest masę lokali. Na 200 % w którymś będzie leciał mecz
0
https://www.sport-english.com/en/news/barca/fc-barcelona-players-release-fee-clauses-and-contract-lengths-6148412
Tutaj tylko Munir i Douglas
9
Mając do wyboru możliwość bycia zawodnikiem nr 1 w drużynie nie widzę w tym nic dziwnego
4
W finale nic nie jest pewne, aczkolwiek myślę ,że Francja ma większe szanse.
0
Zdobędą mistrza to go wycenią na 150...
0
Potrzebuję pomocy, a mianowicie. Możecie mi podać wytrzymałe korki w których sami graliście?
Problem w tym, że chce się zmieścić do 200 zł.
Pomóżcie chłopaki :D
5
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/07/dd61b76013a8222a6ef1225a9d368cfd.jpg
XD
0
Mogłem poszukać lepszego zdjęcia XD
2
Raz tak
https://www.instagram.com/p/Bj0A32IAkNx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1r98avtp5ixvf
a raz tak
https://www.instagram.com/p/Bh7HtnpgW_3/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=30slx8blo7ui
0
Lindsey Vonn i jakiś tam zdobywca bramki z półfinału. "Na rybach" rzeka Newa w dzień przed meczem.
https://imgur.com/a/Njo2S7I
4
SofaScore. Strona i apka na telefon
2
Ale ten Żyru to drewno...
0
Co teraz z moim awatarem?
2
Jesus niszczy ponad połowę akcji, a teraz jeszcze fatalnie wyskoczył do główki. W następstwie piłka go mija i odbija się od Fernardinho i wpada do siatki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z tego co mi wiadomo to Brazylia Belgia komentuje Pan Laskowski
1
Osobiście mi to nie przeszkadza, w końcu przewinę 15 cm i juz tego nie ma XD
3
Ponad 2h temu już było
5
Odnoszę dziwne wrażenie, że w siwych włosach to zupełnie inna osoba
0
Wiem, niestety :/
6
Chciałem się podzielić jak to wszystko wygląda i za ile można mieć pół ligi hiszpańskiej, całą włoską, francuską, niemiecką i Ligę Mistrzów
7
Dzisiaj przedłużyłem umowę z Cyfrowym Polsatem, a właściwie to mam nową. W cenie 80 zł/msc jest cały Eleven, 2 kanały Polsat Sport Premium te od Ligi Mistrzów, na pół roku dają 4 kanały VOD gratis (dodatkowe od Ligi Mistrzów). Ogólnie w tej cenie mamy wszystkie kanały sportowe z ich oferty, oprócz VOD'ów. Najlepszym smaczkiem jest, że dostałem replikę piłki z finałów z Kijowa :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rok temu było podobnie. W moim wypadku 52% i też była trudna.
6
Zawodnicy Urugwaju mogliby być przykładem w rozdziale "Jak walczyć o piłkę"
3
Ależ Urugwaj walczy o każdą piłkę, niesamowicie mi się podoba ta drużyna. Swoją drogą mają pół składu z ligi włoskiej
1
A nie mówiłem?
1
Szczera prawda :D
Stawiam dzisiaj bramkę Paulinho