PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ludziska wstrzymajcie się z durnymi komentarzami na temat CR7, bo kartka rzeczywiście była niesluszna...
0
Co Pogba uderzył
7
To chyba jednak Zidane miał pakt z Mefistofelesem
1
Wtf czerwo
0
Zapewne dzisiaj Karem Benzyna ustrzeli jakąś brameczke
0
Szczerze mam CP od kilku lat, miałem wszystkie ich kanały sportowe + eleven i płaciłem 75 zł, teraz z całą Ligą Mistrzów płace 80 zł.
1
Barca PSV Handicap 2:0, 1
Club Brugge Borussia żółte kartki +3,5
Liverpool PSG obie strzelą +2,5 bramki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zagraj sobie na pena co Ci niezbędne i najlepiej zrób formata
0
Przekręt
6
Podczas długich lat swojego panowania...
5
Kogo obchodzi ten plebiscyt?
0
W zeszłym roku na Black Friday kupiłem ok. 70 zł taniej (posiadając Golda na X One)
0
Spróbuj wkleić link Ace do przeglądarki, powinno cię przekierować (miałem tak w Mozilli)
0
Już odszedł (wypożyczył się)
0
Powiedziałbym dużo więcej niż ok.. Swoją drogą jak chcesz oglądać wszystko to Canal + i Polsat Sport Premium oraz Eleven
17
Pobieranie 300 mb to za mało do streamów? Zgrywasz się?
2
Znając życie to pewnie 3 zawodników powyżej 23 może grać
0
Nie wiem czy ten sam mecz oglądamy, ale na razie widzę tylko to, że City więcej fauluje
0
Schulz go skasował mocno
4
Jak już masz napisane w tytule "okazja do gier" to wiedz, że coś się dzieje
1
Odpal jakiś Tutorial na YT, albo bo prostu poszukaj w Google -_-
0
Początek końca
0
Prawie wszystko się zgadza, jednak bramki dla obu drużyn strzelił w 1923
0
Zadzwoń do DHL u i niech Ci podadzą nr kuriera, który ma dostarczyć paczkę. Może się dogadasz
0
Czy to jest to?
https://www.google.com/search?q=rok+1984+pdf&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
0
Kolega widzę śmieje się chyba jak ktoś powie słowo sex na głos
0
To już swoją drogą...
10
Co wy macie problem do Borka? Na tym chyba polega rola komentatora, żeby budować emocje. Trochę obiektywizmu
0
Ciężko znaleźć na necie stream z Polsatu?