2

Jeszcze Benzyna, tyle że on wtedy w Lyonie grał XD

0

Zwany syndrom Janusza...

0

Tych aspektów nie da się porównać do bramek, dryblingów zawodników bardziej ofensywnych. Modric końcówkę tego roku miał bardzo słabą, jednak uważam że pokazał umiejętności, które są niesamowicie ważne (szczególnie chodzi tu o utrzymanie środka pola, znamy to z naszego przykładu po odejściu Xaviego i słabszej formy Rakitica) tych rzeczy 70% oglądających piłkę nie widzi, ponieważ są to tzw niedzielni kibice...

0

Jak na jedną żółta kartkę, zdecydowanie solidny

4

Zawsze możesz sobie włączyć, wyciszyć i robić coś "twórczego"

1

Król wysłał swych najpotężniejszych magów, by Ci otoczyli całą dolinę czarodziejską barierą...

1

Akurat na tej aukcji wysyłka z Tajlandii, więc ryzyko jest spore

8

Jakoś mi tak przyjemnie z informacją, że w derbach Liverpool'u w składzie The Toffees zagra 3 byłych zawodników Barcelony :D

0

To jasne, że ma być awans. Ale jak widzę niektórych ludzi i ich mądre wypowiedzi to nóż się w kieszeni otwiera

1

A jak Tobie wydarzyła się jakaś wpadka w życiu (jak to każdemu z nas) to starzy wyrzucili Cię z domu? Powiesili Twoją podobizne na szybach w sklepach(mój syn/córka jest przegrywem)?

0

Ale na fb zaczyna się typowe "Polakowanie", no nie idźie tego znieść. Debile wszelkiej maści piszą i tak nie wyjdą, dla nas to grupa śmierci itp. itd.
No co za naród...

0

Chce, żeby trafił do większej liczby osób. Jak wrzucam post to może 10 osób to zobaczy :/

2

0

Nasza nadzieja :D

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Prawda to czy nie, ja bym widział u nas Wengera (serio).

4

Wrzucam kolejną wersję kalendarza (i prawdopodobnie już ostatnią)
https://imgur.com/a/7ZklCtw
https://imgur.com/a/SZ6obx1
Tapeta:
https://imgur.com/a/RgFtzRz

0

Spróbuję jeszcze nad tym popracować, dzięki za rady :D

3

Finalnie zrobiłem coś co można nazwać kalendarzem na aktualny miesiąc
"Gwiazda" Dembele
- 2 wersje kolorystyczne
https://imgur.com/a/eMOaMUU
https://imgur.com/a/MKH4MNB

1

Wiem, że wersja z Messim zdecydowanie bardziej by się przyjęła. Tak czy siak dzięki :D

21

3 wersje kolorystyczne rozkładu jazdy na grudniowe mecze Barcelony:

https://imgur.com/a/ZnxZFnR

https://imgur.com/a/HZ3IqF3

https://imgur.com/a/6PtP7Dw

mojego autorstwa...

Tapeta:
https://imgur.com/a/RgFtzRz

2

To trzeba się będzie wziąć do pracy

1

Poniekąd nasze wybawienie w tym sezonie, ale też ostatnio gwiazda i tak zwany najlepszy temat dla szmatławców:
https://imgur.com/a/RgFtzRz
Czy widzicie w tym Panu terminarz na grudzień?

1

racja

0

Też już mam dośc.....

29

Ja nie planuje, a już milion razy słyszałem, że na oficjalnej stronie.

1

Raczej ten mecz był po prostu nudny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?