0

Póki co jest zdecydowanie za slaby na pierwszy zespół, nie ma co gdybać. Może jeszcze 2 z 10 nazwisk wymienianych na LaRambli nada się do pierwszej jedenastki, a reszta rozejdzie się do innych klubów.

0

Powołania powołaniami, ale i tak nie wejdzie na murawę i słusznie

0

Żeby to ogarniać trzeba się porządnie przyłożyć, dobrze że mam nazwisko na s to pisałem egzamin w 3 terminie i wiedziałem mniej więcej co będzie. Na egzaminie jest praktycznie to samo, tylko dane są zmienione. Jeśli masz książkę to tam szukaj wytłumaczenia.

0

m

0

Tą stronę trzeba brać z dystansem, 70% kibiców to "niedzielni kibice", którzy guzik mają pojęcia o piłce.

1


Wygląda na to, że wie o czym mówi?
Ewentualnie poszukaj na jakimś forum sportowym czy sportów walki :D

2

Myślę, że spokojnie przez 2 lata nie musimy nikogo kupować do pomocy, ale co tu wróżyć. Następny sezon pokaże...

8

Też miałem z tego dzisiaj bekę XD

2

Miejmy nadzieję to dzisiaj usłyszeć :D


4:02

0

Widzę świetne porównanie... clown fiesta ciąg dalszy

2

To nawet już śmieszne nie jest...

0

Takich informacj (przede wszystkim oficjalnych) można się spodziewać pod koniec sezonu, bądź w przerwie pomiędzy. Raczej rzadkość, że stacja kupuje prawa do transmisji w połowie trwania rozgrywek.

1

Nie wiem czy nie o to, że puścili mecz na Fb (chyba derby Dortmundu, ale na 100% to nie wiem)

0

0

Dokładnie tak będzie, w dodatku akcja dzieje się we Włoszech (widziałem na Insta obu Panów) możliwe, że jakieś nawiązanie do piosenki włoskich partyzantów. Nie mogę się doczekać

1

Według mnie wręcz przeciwnie, ryzykowanie pensji 12 milionów i ponad 70 mln ceny za obrońcę, który po prostu może nie wypalić (Barca jak to Barca wymaga najlepszej dyspozycji) Wiem, że De Ligt zagrał dużo super meczów, ale jak sobie poradzi u nas? Nie mamy pojęcia, tymczasem robią już z niego gwiazdę pokroju Umtitiego czy Varana

2

Tomek Impreza :D

24

Ja tam się do matury przygotowałem 2 tyg. przed, także myślę, że bez problemu

58

Podgłośnij multimedia XD

3

Z tego co mi wiadomo to Marca wypuściła taką apkę i chyba mają partnerstwo La Ligi

0

Liga turecka jest na tyle skomplikowana, że niekiedy Basaksehir czy Galatasaray męczą się na wyjazdach u ostatnich ekip w tabeli i z trudem wyciągają 1:1...

1

Poprawa kolego błąd, zanim się przyczepi cała fala...

0

Dlaczego widziałbym Wengera w Barcelonie?

1

7

To jest tzw. syndrom niedzielnego kibica, który guzik wie o piłce nożnej. Zresztą najlepszym przykładem jest społeczeństwo, jest zdecydowanie więcej osób "głupich" niżeli tych, którzy coś tam w głowie mają.

32

To jest po prostu wypożyczenie, potrzebujemy go właśnie w momencie kiedy wypadł Umtiti, a Verma jak to Thomas jest niepewny. To nie jest kurd* transfer definitywny, dlaczego tego nie rozumiecie, widocznie De Ligta czy innego obrońcy Interu Mediolan nie da się wyciągnąć, gdyż ich kluby grają i potrzebują ich w europejskich pucharach, a zarząd nie chce wydać 100 mln. Nie pozdrawiam

8

Wsiąść do pociągu...

9

Przed chwilą komentator wspomniał o LaRambli :D

9

Sprawdź różne części Twierdzy, osobiście polecam Krzyżowiec (możliwe, że już grałeś)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?