0

Oglądał ktoś ostatnio mecze Argentyny? Mieli jakiś pomysł na mecz z Brazylią? Kurs na Meksyk kusi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Droga redakcjo: "ja nie będę pełnił już prezesem LaLigi" poprawcie to :D

18

Wyrazy współczucia

5

W końcu coś wpadło :D
https://ibb.co/mONwTV

0

Z tego co gdzieś widziałem, to już podzielili

0

a to przepraszam zwracam honor

0

Kolego usuwaj komentarz jeszcze przed linczem. Artykuł jest na głównej

1

Morata go wyjaśnił XD

0

Jedno poważne pytanie: gdzie byśmy chcieli wcisnąć tego De Jonga? Nie dość, że mamy przepych w pomocy, to jeszcze przy EV nie wiadomo co z nim będzie i jak sobie poradzi w Hiszpanii

0

A tak obok całej afery, dobre przebranie La casa de papel :D

0

Wiem, że jest taka co ma tylko przyciski pod CS'a mechaniczne to koło 100 zł kosztuje

0

To pierwszy listopad, nie kwiecień XD

2

Happy Glass

9

13 posterunek

3

Jeżeli np. grasz w CS i powiedzmy tak dosyć poważnie to opłaca się. W innym wypadku nie ma sensu

1

Może jakieś TVP kupi, dużo by zyskali na tym myślę

1

Niesamowicie cieszy Hat Trick Suarez'a, miejmy nadzieję, że to początek odblokowania Urugwajczyka :D

9

Glikson na 2:2

0

Menu > naciśnij na swój awatar

0

Na LaRambli tak zrób (chyba, że jest nowa LaRambla i coś nie wiem)

0

Zacznij przewijać stronę do góry, na dole pokaże się taki pasek, zobaczysz tam menu i już wszystko będziesz wiedział

0

W Cyfrowym Polsacie też tak było, więc to pewnie jakiś dzban z CP XD

0

Co DDG wyjął to łosz Panie

1

Już miała być jedna żółta 2 pierwszej połowie, "marzenia wygranego kuponu"

1

Znając życie to będziesz biegał z papierami, na ksero, powtórz. Ja miałem na tyle szczęścia, że sobie załatwiłem praktyki w pobliskiej spółdzielni mieszkaniowej to w ciągu miesiąca byłem może max. 30 min XD

0

Wchodzi jak złoto :D

2

1.80 jest na +0,5 kartki AEK'u w pierwszej połowie

0

Były już powołania ?

1

Za 1,5 k spokojnie (jeżeli jesteś zdesperowany do zakupu kompa to zobacz propozycje na X-Kom'ie w tej cenie), ale faktycznie tak jak koledzy podpowiadają, lepiej jest kupić konsolę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?