PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądał ktoś ostatnio mecze Argentyny? Mieli jakiś pomysł na mecz z Brazylią? Kurs na Meksyk kusi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Droga redakcjo: "ja nie będę pełnił już prezesem LaLigi" poprawcie to :D
18
Wyrazy współczucia
5
W końcu coś wpadło :D
https://ibb.co/mONwTV
0
Z tego co gdzieś widziałem, to już podzielili
0
a to przepraszam zwracam honor
0
Kolego usuwaj komentarz jeszcze przed linczem. Artykuł jest na głównej
1
Morata go wyjaśnił XD
0
Jedno poważne pytanie: gdzie byśmy chcieli wcisnąć tego De Jonga? Nie dość, że mamy przepych w pomocy, to jeszcze przy EV nie wiadomo co z nim będzie i jak sobie poradzi w Hiszpanii
0
A tak obok całej afery, dobre przebranie La casa de papel :D
0
Wiem, że jest taka co ma tylko przyciski pod CS'a mechaniczne to koło 100 zł kosztuje
0
To pierwszy listopad, nie kwiecień XD
2
Happy Glass
9
13 posterunek
3
Jeżeli np. grasz w CS i powiedzmy tak dosyć poważnie to opłaca się. W innym wypadku nie ma sensu
1
Może jakieś TVP kupi, dużo by zyskali na tym myślę
1
Niesamowicie cieszy Hat Trick Suarez'a, miejmy nadzieję, że to początek odblokowania Urugwajczyka :D
9
Glikson na 2:2
0
Menu > naciśnij na swój awatar
0
Na LaRambli tak zrób (chyba, że jest nowa LaRambla i coś nie wiem)
0
Zacznij przewijać stronę do góry, na dole pokaże się taki pasek, zobaczysz tam menu i już wszystko będziesz wiedział
0
W Cyfrowym Polsacie też tak było, więc to pewnie jakiś dzban z CP XD
0
Co DDG wyjął to łosz Panie
1
Już miała być jedna żółta 2 pierwszej połowie, "marzenia wygranego kuponu"
1
Znając życie to będziesz biegał z papierami, na ksero, powtórz. Ja miałem na tyle szczęścia, że sobie załatwiłem praktyki w pobliskiej spółdzielni mieszkaniowej to w ciągu miesiąca byłem może max. 30 min XD
0
Wchodzi jak złoto :D
2
1.80 jest na +0,5 kartki AEK'u w pierwszej połowie
0
Były już powołania ?
1
Za 1,5 k spokojnie (jeżeli jesteś zdesperowany do zakupu kompa to zobacz propozycje na X-Kom'ie w tej cenie), ale faktycznie tak jak koledzy podpowiadają, lepiej jest kupić konsolę.