PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z dwojga złego XD
1
Z jednej strony patrząc, taki zamiennik za 30 mln. Na dzisiejszy rynek nie jest źle, tym bardziej że Vidal jest walczakiem i ma dobrą główkę
Z drugiej zaś uważam, że to zwykły wymysł mediów.
0
Zajedwabiste
0
W pełni się zgadzam, szczególnie że w dzisiejszych czasach spora część ludzi jeździ "bez wyobraźni"
0
Wypożyczył
7
Szczerze. Po co nam teraz jakikolwiek transfer?
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
5
Jeżeli chcesz grać online, musisz mieć konto Gold. Z drugiej strony wydaje mi się, że znalezienie przeciwnika w fifie 16 online będzie graniczyć z cudem
0
Sam byłem zdziwiony XD
0
Gdyby ktoś sobie chciał poprawić humor na wieczór:
2
mp3juices.cc
1
Szczerze to już nie potrzebujemy, żadnego pomocnika. W ogóle teraz powinni tylko sprzedawać
6
Zapewne graliście w Lol'a. Mam wrażenie, że obok Marlona gra LeBlanc XD
4
Rafinha to dojrzał na tym wypożyczeniu
0
Łoooo panie Arthurze
6
A się chłop zdziwi jak jak zobaczy pasek kto strzelił XD
0
Najprawdopodobniej będzie z grubszego i mniej oddychającego materiału co świadczy o tym, że będzie trwalsza. Oryginalne koszulki są super cienkie
0
Możesz zaryzykować z rozpuszczalnikiem
0
Nowy narybek :D
0
Co o tym sądzicie chłopaki?
https://m.olx.pl/oferta/g-shock-ga100-CID87-IDwS1gh.html#:3b153570ad
0
Nie mam pojęcia. Musisz wejść na swoim XO i sprawdzić czy masz opcje 3 msc za 31zl
2
Może mam jakieś omamy, ale kupowałem już 3 razy golda za złotówkę
6
Dla posiadaczy Xbox One. Aktualnie trwa promocja 60 % zniżki na 3 msc Xbox Live Gold (31,50 zł) i jest ważna jeszcze 9 dni.
Kupując 31 lipca mamy granie przez internet do 31 października (Nowa Fifa wychodzi końcem września)
Później warto poczekać do "Black Friday" i wyrwać Xbox Live Gold za 1 zł, następnie znowu w grudniu podczas Mikołaja za 1 zł.
0
https://www.elevensports.pl/
*Połowa hiszpańskiej
0
Decathlon
0
Jeśli się nie mylę to mógłbyś kilka tytułów wrzucić na dysk google i oglądać. Gorzej jeśli chodzi o użycie internetu
1
Na oficjalnej Adidasa są teraz zniżki, dosyć często o 50% może znajdziesz coś dla siebie. Na stronie Nike również tylko trochę mniejsze
0
Absolutnie nie :)
1
Pozwól, że Ci podpowiem:
google.pl
0
Działa potwierdzam