PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się, ze Brazylia pokaże dzisiaj kawał ładnego futbolu, a jedną z bramek strzeli kolega z mojego awataru :D
17
Co Banega wnosi do reprezentacji Argentyny to nie mam pytań
1
Nareszcie Messi!
0
Aguero/Higuain
Di Maria Messi Dybala
Lo Celso/Banega Mascherano
Tagliafico Otamendi Fazio Ansaldi/Salvio
Armani
Co myślicie?
1
A przypadkiem Lemar już nie jest kupiony? #XD
2
Ma świadczyć, że eksperci z La Rambli wiedzą lepiej. Zresztą jak połowa Januszostwa, która ogląda tylko mistrzostwa.
1
Po obserwacji z kilku meczów doszedłem do wniosku, że Polsce brakuje konkretnych skrzydłowych. 2-3 lata do tyłu Grosik robił niesamowity wiatr i głównie jego stroną te ataki były napędzane (mimo, że się szybko męczył). W większości drużyn jest jakiś mega szybki zawodnik na skrzydle, który potrafi wykonać robotę. Zobaczmy Peru i co tam robią zawodnicy, przydałoby się, aby nowe pokolenie obrodziło nam w utalentowanych bocznych pomocników.
1
Trochę jestem nie w temacie, jednak na SofaScore przy Łukaszu Fabiańskim widnieje herb West Ham'u. Czyżby ominęły mnie jakieś wiarygodne wieści?
0
Mundial to nie gra pod jednego piłkarza, albo gra drużyna lub jedzie się do domu...
0
Odnoszę wrażenie, że Iwański całkiem dobrze komentuje mecze, praktycznie nie mówi błędów i nieźle się go słucha. Może super barwy głosu nie ma, ale czy nienawiść do niego tutaj jest spowodowana, że podnieca się Realem i Ronaldo?
0
Teraz karny, nosz ile można mieć szczęścia
1
Podwójne standardy żółtych kartek :/
0
Naprawdę Maroko gra fajną piłkę, nawet odważył bym się z stwierdzeniem, że to oni powinni prowadzić
0
Oczywiście, że najpierw Polska
7
Niektóre osoby niech lepiej nie piszą w ogóle. Weźcie to sobie do głowy, zanim napiszecie stek bzdur.
5
Przecież tutaj wszyscy są tak wybitnymi ekspertami, że na co komu studio... Ile narzekania jeszcze?
0
Remis na pasuje
1
Ale padaka strzał
3
Mam wrażenie, że Cuadrado zepsuł już 3 akcje Kolumbijczyków. Jest 20 min -_-
0
Biegniesz w pełnym sprincie, przemyśl jeszcze raz
3
Witamy na LaRambli
25
Dokładnie, trochę uśmiechnął się do niego los, ale mimo to pokazał klasę
2
Szwecja to wyjdzie dobrze jak sobie poradzą ze swoją grupą.
1
Thiago albo nikt
4
Wydaje mi się, że Hiszpania dzisiaj rozniesie Portugalie. Co prawda to tylko moje zdanie. Handicap 1:0 po ładnym kursie ponad 4 może wejść
7
Szczerze powiedziawszy to sami siebie nakręcacie, ludzie są tak niecierpliwi, że najlepiej to jakby Griezman już na MŚ biegał w koszulce Barcy.
0
Gdyby rzeczywiście go zwolnili, myślicie że powrót Del Bosque miałby sens?
16
Czy tylko ja mam dość słuchania jacy to Senegalczycy są wybiegani, zajebisci itp? Głowe mi już roz..... To tak jakby nasi reprezentanci nigdy nie biegali i trenowali.
Podobnie jest z tym, że Ronaldo to 100% ciężkiej pracy, natomiast Messi to talent i w ogóle jak to się mówi? On podczas treningów walił browary w szatni...
0
No w sumie nie wiadomo na 100%
0
http://www.atleticodemadrid.com/noticias/principio-de-acuerdo-con-el-monaco-para-el-traspaso-de-lemar
Czy to jest to?