PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsze czerwo Chorwat, natomiast drugie dostał reprezentant Czarnogóry
1
Pozostaje nam mieć nadzieję, że rzeczywiście tak będzie :D
2
Tapeta ode mnie:
https://imgur.com/a/20gaN
0
Żydówka z pomarańczami?
0
Najbardziej denerwuje fakt, że potrafią przegrać wygraną rundę.
1
Może jakoś długo nie grałem, ale szybkie skrzydła 85+ tempa to podstawa.
0
Tyle ludzi narzeka na problem z reklamami, wszyscy się tym denerwują, a żaden nie próbuje rozwiązać problemu.
1
Ryoyu Kobayashi przeżył chwilę grozy na obiekcie w Sapporo. Przeskoczył skocznie i wylądował za rozmiarem. Próbował skrócić lot, jednak awaryjne lądowanie nic nie dało.
5
O geniuszu Messiego wiedzą odpowiedni ludzie, a kto by się tam przejmował resztą.
0
Przypominam, że jeżeli ktoś posiada odbiór czeskich kanałów to mecz w dobrej jakości poogląda na kanale CT 2
5
Jeżeli ktoś ma na TV czeskie kanał i chce pooglądać dzisiejszy mecz to leci na programie CT 2!
2
Prawdopodobnie będzie szukał tej bramki, bo nie strzelał w ostatnich meczach. Może to wyglądać pazernie
0
Co jak co, ale do twardej i siłowej gry jaką będzie trzeba momentami prezentować z Chelsea, Andre się nadaje.
0
No i pięknie, jeżeli Real Betis awansuje do Ligi Europy to mogą tam nieźle namieszać, a co ważniejsze grać ładną piłkę jaką prezentują w tym sezonie.
1
Naprawdę ładnie gra Real Betis, podobnie jak Eibar z nami :D
0
Wyobraź sobie, że właściciel PSG może to robić dla zabawy, zupełnie jak każdy z nas w Fifie może prowadzić swój klub.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak to się mówi? I tak źle i tak nie dobrze. Ehh Polacy....
1
Format
0
Arsenal dzisiaj wszedł jak złoto :D
0
Gdyby Zenit strzelił gola, też bym przytulił 50 zł :/
0
Skończcie tą gadkę o PSG, Real miał więcej szczęścia (bardzo dużo) i to tyle. Gdyby Neymar wykończył chociaż jedną akcję lub Cavani czy Mbappe by trafili ( raz wybicie jednego z obrońców śmietankowych, druga sytuacja dobra obrona Navasa) mecz byłby zakończony w 70 min.
3
Nie piszcie już tych komentarzy, bo się totalnie kompromitujecie. Niektórzy...
0
Psg potrzebuje 2:0 u siebie, ale znając życie jak się otworzą to Realowi jakaś tam wrzutka wpadnie :/
0
Co wy gadacie głupoty PSG 30 min drugiej połowy grało swoją piłkę, ostanie 15 min Real zaczął taktykę tysiąca i jednej wrzutki i się im udało. Szczęśliwie 2 razy.
3
Trzeba napisać petycję, żeby Pan aktualnie komentujący mecz, komentował mecze zawsze :D
1
Młody obiecujacy Paweł Brożek by to strzelił
0
Jak ma strzelać kiedy ich jest więcej, no i strzelił Podsiadło
2
Komentator lepszy niż ta dwójka
0
Ogólnie w TV gadają jakby przez telefon