0

Pierwsze czerwo Chorwat, natomiast drugie dostał reprezentant Czarnogóry

1

Pozostaje nam mieć nadzieję, że rzeczywiście tak będzie :D

2

Tapeta ode mnie:
https://imgur.com/a/20gaN

0

Żydówka z pomarańczami?

0

Najbardziej denerwuje fakt, że potrafią przegrać wygraną rundę.

1

Może jakoś długo nie grałem, ale szybkie skrzydła 85+ tempa to podstawa.

0

Tyle ludzi narzeka na problem z reklamami, wszyscy się tym denerwują, a żaden nie próbuje rozwiązać problemu.

1

Ryoyu Kobayashi przeżył chwilę grozy na obiekcie w Sapporo. Przeskoczył skocznie i wylądował za rozmiarem. Próbował skrócić lot, jednak awaryjne lądowanie nic nie dało.

5

O geniuszu Messiego wiedzą odpowiedni ludzie, a kto by się tam przejmował resztą.

0

Przypominam, że jeżeli ktoś posiada odbiór czeskich kanałów to mecz w dobrej jakości poogląda na kanale CT 2

5

Jeżeli ktoś ma na TV czeskie kanał i chce pooglądać dzisiejszy mecz to leci na programie CT 2!

2

Prawdopodobnie będzie szukał tej bramki, bo nie strzelał w ostatnich meczach. Może to wyglądać pazernie

0

Co jak co, ale do twardej i siłowej gry jaką będzie trzeba momentami prezentować z Chelsea, Andre się nadaje.

0

No i pięknie, jeżeli Real Betis awansuje do Ligi Europy to mogą tam nieźle namieszać, a co ważniejsze grać ładną piłkę jaką prezentują w tym sezonie.

1

Naprawdę ładnie gra Real Betis, podobnie jak Eibar z nami :D

0

Wyobraź sobie, że właściciel PSG może to robić dla zabawy, zupełnie jak każdy z nas w Fifie może prowadzić swój klub.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak to się mówi? I tak źle i tak nie dobrze. Ehh Polacy....

1

Format

0

Arsenal dzisiaj wszedł jak złoto :D

0

Gdyby Zenit strzelił gola, też bym przytulił 50 zł :/

0

Skończcie tą gadkę o PSG, Real miał więcej szczęścia (bardzo dużo) i to tyle. Gdyby Neymar wykończył chociaż jedną akcję lub Cavani czy Mbappe by trafili ( raz wybicie jednego z obrońców śmietankowych, druga sytuacja dobra obrona Navasa) mecz byłby zakończony w 70 min.

3

Nie piszcie już tych komentarzy, bo się totalnie kompromitujecie. Niektórzy...

0

Psg potrzebuje 2:0 u siebie, ale znając życie jak się otworzą to Realowi jakaś tam wrzutka wpadnie :/

0

Co wy gadacie głupoty PSG 30 min drugiej połowy grało swoją piłkę, ostanie 15 min Real zaczął taktykę tysiąca i jednej wrzutki i się im udało. Szczęśliwie 2 razy.

3

Trzeba napisać petycję, żeby Pan aktualnie komentujący mecz, komentował mecze zawsze :D

1

Młody obiecujacy Paweł Brożek by to strzelił

0

Jak ma strzelać kiedy ich jest więcej, no i strzelił Podsiadło

2

Komentator lepszy niż ta dwójka

0

Ogólnie w TV gadają jakby przez telefon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?