1

Real zagrał na ciężkim terenie :D

0

Siatkówka w wykonaniu Carvajala, ktoś coś?

1

https://imgur.com/a/6yOSi ale zmiażdzyliśmy ich w drugiej połowie. Przecież Valverde to "wuefista" xD

1

https://imgur.com/a/H76Bu Byle Inter dał radę i Kane nie zaczął strzelać!

4

Kocham Valverde x3!

0

Kocham Valverde x2!

0

Ktoś coś do Rakitica? Zaczęło się pięknie od Busquetsa

0

Kocham Valverde!

1

Gerard Deulofeu! A tak naprawdę to może Vidal dałby coś w ofensywie.

7

Ale bym "se" takiego Xaviego w środku pola pooglądał. Ahh

0

Gerard Deulofeu!

5

Według mnie najlepszy w pierwszej połowie Paulinho, skubany mógłby grać jako atakujący. Miejmy nadzieję, że przeciętna gra w pierwszej połowie jest częścią planu Valverde i odpalilmy w drugiej połowie. (uśpić czujność rywali)

0

Kto by pomyślał, że właśnie dzisiaj Paulinho będzie najlepszym zawodnikiem Barcy na boisku. Przynajmniej w pierwszej połowie.

0

W sumie daje to kurs 110. Można na takim ryzyku nieźle zarobić

1

Zbliżający się klasyk:
Na Fortunie pojawił się ciekawy zakład, a mianowicie: od początku meczu do 4:59 min będzie żółta kartka. Kurs 10

Można to połączyć: Barca wygra, ilość bramek w spotkaniu +2,5. Kurs 4

Leo Messi królem strzelców w 2017.
Kurs 2,75

0

Huh, a już myślałem

0

Pomyłeczka, poprawione

0

Podłączam się. Jak wyjdą w obronie Mangala, Adarabioyo i Fernardinho to mogę pożegnać kupon

2

Paulinho odpowiada Ronaldo :D

1

Wraca wraca, nareszcie!

0

Nasz były, główny sponsor na bandach

0

Dlaczego 7 min przed końcem komentator uważa mecz za przegrany AlJaz

1

Ja jak włączyłem to strzelili na 1:0 :D

15

Taka bramka AlJazeery w 92 minucie, byłaby jak truskawka na torcie :D

0

Benzyne to my chcemy na klasyk

0

Przecież to Francuz?

0

Benzyna dalej w formie :D

0

Nie wierzę, lol

0

Co ten Kryszcziano taki zdenerwowany na Benzynę

0

Ironia oczywiście :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?