PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real zagrał na ciężkim terenie :D
0
Siatkówka w wykonaniu Carvajala, ktoś coś?
1
https://imgur.com/a/6yOSi ale zmiażdzyliśmy ich w drugiej połowie. Przecież Valverde to "wuefista" xD
1
https://imgur.com/a/H76Bu Byle Inter dał radę i Kane nie zaczął strzelać!
4
Kocham Valverde x3!
0
Kocham Valverde x2!
0
Ktoś coś do Rakitica? Zaczęło się pięknie od Busquetsa
0
Kocham Valverde!
1
Gerard Deulofeu! A tak naprawdę to może Vidal dałby coś w ofensywie.
7
Ale bym "se" takiego Xaviego w środku pola pooglądał. Ahh
0
Gerard Deulofeu!
5
Według mnie najlepszy w pierwszej połowie Paulinho, skubany mógłby grać jako atakujący. Miejmy nadzieję, że przeciętna gra w pierwszej połowie jest częścią planu Valverde i odpalilmy w drugiej połowie. (uśpić czujność rywali)
0
Kto by pomyślał, że właśnie dzisiaj Paulinho będzie najlepszym zawodnikiem Barcy na boisku. Przynajmniej w pierwszej połowie.
0
W sumie daje to kurs 110. Można na takim ryzyku nieźle zarobić
1
Zbliżający się klasyk:
Na Fortunie pojawił się ciekawy zakład, a mianowicie: od początku meczu do 4:59 min będzie żółta kartka. Kurs 10
Można to połączyć: Barca wygra, ilość bramek w spotkaniu +2,5. Kurs 4
Leo Messi królem strzelców w 2017.
Kurs 2,75
0
Huh, a już myślałem
0
Pomyłeczka, poprawione
0
Podłączam się. Jak wyjdą w obronie Mangala, Adarabioyo i Fernardinho to mogę pożegnać kupon
2
Paulinho odpowiada Ronaldo :D
1
Wraca wraca, nareszcie!
0
Nasz były, główny sponsor na bandach
0
Dlaczego 7 min przed końcem komentator uważa mecz za przegrany AlJaz
1
Ja jak włączyłem to strzelili na 1:0 :D
15
Taka bramka AlJazeery w 92 minucie, byłaby jak truskawka na torcie :D
0
Benzyne to my chcemy na klasyk
0
Przecież to Francuz?
0
Benzyna dalej w formie :D
0
Nie wierzę, lol
0
Co ten Kryszcziano taki zdenerwowany na Benzynę
0
Ironia oczywiście :D