PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po nim to można się wszystkiego spodziewać i nie żebym go nie lubił, jednak nie lubię jak ktoś robi z siebie debila i to jeszcze w telewizji.
11
A co będzie jak wróci Dembele. Nie mogę się doczekać!
27
Najlepsze jest to, że napisał posta na fb o tym. Z błędami ortograficznymi.
0
Liverpool to może jeszcze grać w Lidze Europy wystarczy, że przegrają jedną bramką, a Sevilla wygra swoje spotkanie. A znając ich szczęście kto wie.
11
A ja wciąż mam wrażenie, że Valverde jak tylko może oszczędza drużynę na drugą część sezonu. A przede wszystkim na starcia z drużynami z prawdziwego topu.
0
Warta uwagi także, bramka Gabriela Jesusa, który prawdopodobnie wyjdzie od pierwszej minuty, a prezentuje się lepiej niż Aguero
0
Lepiej dać, że Ałbumejang strzeli bramkę. 2,70
0
Chyba warto zaryzykować bramkę Ałbumejanga po kursie 2.70
0
Niech będzie wasze predykcje?
0
Nazwiska to oni mają, ale czy będą potrafić się zgrać kiedy każdy zawodnik jest z innego klubu?
0
Jakieś pewniaki na dzisiejszą ligę mistrzów?
0
Chyba Manchester City, jeżeli się nie myle
2
Do pełni szczęścia to chyba jeszcze brakuje, żeby prześcieradła trafiły na PSG po zakończonej fazie grupowej LM :D
0
Zaś PS4 ma droższy abonament na granie online
0
Getafe pokazywało nam jak i naszym największym rywalom z Madrytu, że potrafi u siebie grać konsekwentnie. Pora na to, aby pokazali to Valencii
0
Co wam mogę powiedzieć, że Puyol by to głową albo klatką wyjął
0
To dopiero wiadomość typu horror
0
A co sądziłeś, że sezon będzie spacerkiem, bramki będą się same strzelać i w ogóle nie przegramy żadnego meczu? Najlepiej jeszcze jakby nie było kontuzji i wykluczeń za kartki.
0
Eksperci, pesymiści 3 2 1....
1
Tyle słupków i setek, powinno się skończyć z 6:3
5
Ale to się świetnie dzisiaj ogląda
0
Takiego Messiego chciałbym oglądać cały sezon
1
Chciałbym, żeby ten artykuł był o Dembele.
0
No i świetnie!!!
0
Zdaje mi się, że do momentu asysty Messi miał najwięcej strat w zespole. Także wyluzujcie
1
Wszystko psuje*
1
Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli :
0
Już mówiłem, że ktoś posmarował
1
Posmarował..... Ktoś*
3
Trzeba powiedzieć, że wyszło mu to podanie jak Iniescie czy Messiemu.