1

Po nim to można się wszystkiego spodziewać i nie żebym go nie lubił, jednak nie lubię jak ktoś robi z siebie debila i to jeszcze w telewizji.

11

A co będzie jak wróci Dembele. Nie mogę się doczekać!

27

Najlepsze jest to, że napisał posta na fb o tym. Z błędami ortograficznymi.

0

Liverpool to może jeszcze grać w Lidze Europy wystarczy, że przegrają jedną bramką, a Sevilla wygra swoje spotkanie. A znając ich szczęście kto wie.

11

A ja wciąż mam wrażenie, że Valverde jak tylko może oszczędza drużynę na drugą część sezonu. A przede wszystkim na starcia z drużynami z prawdziwego topu.

0

Warta uwagi także, bramka Gabriela Jesusa, który prawdopodobnie wyjdzie od pierwszej minuty, a prezentuje się lepiej niż Aguero

0

Lepiej dać, że Ałbumejang strzeli bramkę. 2,70

0

Chyba warto zaryzykować bramkę Ałbumejanga po kursie 2.70

0

Niech będzie wasze predykcje?

0

Nazwiska to oni mają, ale czy będą potrafić się zgrać kiedy każdy zawodnik jest z innego klubu?

0

Jakieś pewniaki na dzisiejszą ligę mistrzów?

0

Chyba Manchester City, jeżeli się nie myle

2

Do pełni szczęścia to chyba jeszcze brakuje, żeby prześcieradła trafiły na PSG po zakończonej fazie grupowej LM :D

0

Zaś PS4 ma droższy abonament na granie online

0

Getafe pokazywało nam jak i naszym największym rywalom z Madrytu, że potrafi u siebie grać konsekwentnie. Pora na to, aby pokazali to Valencii

0

Co wam mogę powiedzieć, że Puyol by to głową albo klatką wyjął

0

To dopiero wiadomość typu horror

0

A co sądziłeś, że sezon będzie spacerkiem, bramki będą się same strzelać i w ogóle nie przegramy żadnego meczu? Najlepiej jeszcze jakby nie było kontuzji i wykluczeń za kartki.

0

Eksperci, pesymiści 3 2 1....

1

Tyle słupków i setek, powinno się skończyć z 6:3

5

Ale to się świetnie dzisiaj ogląda

0

Takiego Messiego chciałbym oglądać cały sezon

1

Chciałbym, żeby ten artykuł był o Dembele.

0

No i świetnie!!!

0

Zdaje mi się, że do momentu asysty Messi miał najwięcej strat w zespole. Także wyluzujcie

1

Wszystko psuje*

1

Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli :

0

Już mówiłem, że ktoś posmarował

1

Posmarował..... Ktoś*

3

Trzeba powiedzieć, że wyszło mu to podanie jak Iniescie czy Messiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?