PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę ekspert przepowiedział kolejne 2 lata po jednym meczu.
1
Jeżeli będzie u nas grał to widzę to tak, że z Busim grają defensywnych. Z tym, że Sergio to taki defensywny rozgrywający, natomiast Paulinho jak już kiedyś wspominałem kasownik (w stylu Casemiro). Przed nimi Iniesta, możliwe że w przyszłości Coutinho.
2
Wczoraj Deulofeu grał bardzo ostrożnie, bał się pojedynków 1 na 1 i większość czasu podawał. Wejście Denisa odmieniło prawą stronę, Suarez powalczył, pokiwał i nawet dawał radę z Carvajalem. Pomyślcie sobie teraz gdyby tam był Dembele, z jego dryblingiem i szybkością, wejście jak w masło do linii bądź na krótszy słupek, dogranie do środka. Dziękuję
1
Tutaj mieli trochę szczęścia, plus jak wspomniałeś bierna postawa Pique i to nie pierwszy raz. Nawet Benzema go objechał, dlatego pomysł z Inigo Martinezem był dobry.
0
Pique od dawna daje się tak robić na raz, zobacz poprzednie bramki Krysii z FCB. Nasz stoper musi zacząć pracować w tym kierunku.
2
Absolutna racja obu panów. Niestety, ale Ci użytkownicy którzy sieją rozpacz po kilka razy na dzień powinni być banowani.
0
Gdzieś słyszałem, że na Abu Dhabi sports 1.
0
Źródła o których wspominasz stały się mniej wiarygodne ostatnio, ale o nich pierwotnie nie wspomniałem
1
Dlaczego zawsze tak jest, że jak kolega wyżej napisze 7 sensownych rzeczy, a jedną bezsensowną ludzie od razu odnoszą się do tej złej i hejtują. Ech taki świat.
0
Druga sprawa, że Barcelona od lat potrzebuje takiego kasownika, którym może być Brazylijczyk (zupełnie jak Casemiro, który robi niesamowitą robotę) Jeżeli przyjdzie, dajmy mu szansę. Na razie nie ma oficjalnych informacji.
1
Mimo tych wszystkich wieści dalej nie wierzę, ani w słowa MD, ani w Sportu
0
http://www.bvb.de/News/Uebersicht/Dembele-bleibt-suspendiert
Ktoś przetłumaczy?
0
Masz oficjalne informacje?
0
Wtedy będzie nie ciekawie, jednak na razie zachowajmy spokój.
0
Chciałbym zaznaczyć, że żadnej oficjalnej informacji jeszcze nie było!
0
Ludzie do kur nędzy, dlaczego siejecie taką pesymistyczną postawę. Już tyle było informacji od każdego z dzienników i dalej w to wierzycie. W dodatku zawsze jesteście po tej złej stronie. Poczekajmy na oficjalną informację.
0
Chciałbym powiedzieć, że taki sam szum był w każdym szmatławcu o transferach Cou i Dembele. Dlatego apeluje o spokój i czekanie na jakąkolwiek oficjalną informację, gdyż niepotrzebnie dramatyzujemy.
0
Tak prezentują się statystyki po meczu Liverpool'u i Watford.
https://www.sofascore.com/pl/liverpool-watford/zU
0
A my razem z nią, na razie nie ma oficjalki, a wszyscy już dramatyzują. Tak samo wszyscy potwierdzali transfery Cou i Dembele. Calm down guys!
0
Świat oszalał!
0
O Dembele na razie nic nie słychać, Cou drogą mail'ową zarządał " transfer request". Seri zagrał bardzo dobry mecz, jego Nicea przegrała 2:1 z Troyes, jednak o nim dzisiaj nic nie było. Czekamy na wieści o pierwszych 2.
0
Sorki, że nie podałem ale wyszedłem zanim zapytaliście.
1
Tak jest, na szczęście po akcji zdążyłem do sklepu po 3 tyskacze :D
0
Świeżo się wykąpałem, a tu syrena wyje. Człowiek chce spokojnie wyjść na wioskę i cały misterny plan w pizdu.
4
Tak prezentuje Seri, niestety Nicea przegrywa 0:1.
http://ifotos.pl/z/qhhqppr
http://ifotos.pl/z/qhhqppe
0
Na razie najbardziej się wyróżnia razem ze stoperem Dante, miał 4 kluczowe podania. Reszta drużyny OGN Nice oceny między 6, a 7
1
W aplikacji Sofascore ma ocenę 7.4 na razie
9
Po pierwszej połowie meczu Seri wykonał 68 podań, 88,3% celności
0
Wiesiek 3 albo powrót do serii Gothic
0
Przeczuwam burze pismaków "w ciągu kilku następnych godzin"