La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

0

Nie wiek Paulinho jest najgorszy, ale to, że zarząd sprowadza za 40mln(!) zawodnika, który KOMPLETNIE NIE PASUJE DO BARCELONY. Co się dzieje z tym klubem, już ludzie z zewnątrz mówią, że w drużynie jest 5-6 zawodników, którzy nie zasługują na grę w tym klubie. Teraz będzie 7. Real ściąga za takie pieniądze młodziutkich i świetnie pasujących zawodników do koncepcji klubu. To już wolę dać 45mln na młokosa bo może się rozwinie, a ma potencjał. Niż dać te same pieniądze na drewnianego zawodnika, który w Europie się nie sprawdził i się nie sprawdzi na 100%. Za 2 lata będą go oddawać za jakieś 2mln. Do tego pensja na poziomie 5mln. Serio? To Pique zarabia 9mln, a Modrić jeszcze niedawno zarabiał 4mln. Śmiech na sali naprawdę. Nie myślcie, że za rok kupią Griezmanna i innych świetnych zawodników. Nawet jak kogoś takiego kupią to zrobią dwie inne rzeczy źle. Aha no i byłbym zapomniał - dalej minimum 5 zawodników z kadry nie zostało sprzedanych. Jesteśmy w totalnej du*ie.

0

@Granto Chciałbym zaznaczyć, że żadnej oficjalnej informacji jeszcze nie było!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?