0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fakt, zostały 4 dni. Miejmy nadzieję.

1

SofaScore w google Play

0

0

Około 5:00 będzie

0

1

Przyszło mi powiadomieni z SofaScore, że Dembele oficjalnie naszym piłkarzem.

1

Działa to w obie strony, że względu na to że :
Cou sam nie chce grać na Anfield
Kibice go znienawidzili
Jest ryzyko, że Liverpool w ogóle na nim nie zarobi, dlatego mogą się obawiać.

1

Działa to w obie strony gdyż Cou nie chce grać na A field, kibice go znienawidzili i Live może na nim nie zarobić wcale.

0

U mnie też nie ma.

0

To samo chciałem pisać :D

0

Jeżeli byłoby to prawdą, to całkiem spoko. Niestety nie mamy pewnego źródła.

0

Taki filmik znalazłem


Co poszło nie tak?

1

Mówią to w kontekście jego rodaków.

4

Czy wiedzieliście, że Paulinho ma na swoim koncie srebrną piłkę?
http://ifotos.pl/z/qhraqxp

1

Co zrobisz taki dzisiejszy rynek. Na dodatek Barcy nikt nie lubi, bo za długo czasu była na topie.

37

Transfer Paulinho to może nie szczyt marzeń, jednak chłop bardzo chciał grać w Barcy, a nawet zrezygnował z części pensji. Według mnie będzie wkładał serce do gry i się bardzo starał.

0

Im więcej kibiców ma dana drużyna tym gorzej.

6

Przeglądając wasze komentarze od kilku tygodni, moje FCB serce krwawi.

0

Ostatnio w kryzysowej sytuacji udało mi się otworzyć mobilnie na tele-wizja.com

1

Tak więc, trzymajmy kciuki za jutrzejsze fichado. Dobranoc

3

Co słychać? :D

0

Pech ze względu na to, że te piękne bramki wpadły, pech, że Busi nie trafił setki. Takie bramki padają co 10 meczów, a co dopiero jeżeli padają dwie w 1 meczu.

4

Ja również nie uważam, że zagraliśmy słabo. Graliśmy jak równy z równym, a nawet mieliśmy fragmenty, że byliśmy pod bramką rywali po 10-15 min. Niestety dziura w obronie i słaby występ Pique i Vidala przesądził o wyniku meczu. No powiedzcie co ile meczów wpada taka ładna bramka, a co dopiero dwie. Mieliśmy mega pecha wg. mnie.

1

Duża część osób lamentuje, że drogo kupujemy. Do niedawna sam się zastanawiałem co na to wpływa (pomijając zarząd). Uświadomiłem sobie, że przecież Barca jest najlepszą drużyną ostatnich 20 lat. Dlatego mamy największy fan Club, ale również anty fan Club. Dlatego nikt nas nie lubi, bo w ostatnich latach zdobyliśmy masę trofeów, mają dość wielkiej Barcy i dlatego teraz mamy życie pod górkę.

1

Będzie kasował kontrataki, które stanowią 60% strzelonych nam bramek.

0

Skoro jeszcze nie awansowali do LM, to jasne że nie jest zgłoszony do eliminacji :D

0

Stało się, życzymy powodzenia :D

0

Według mnie taka gra Deu jest spowodowana tym, że on sam boi się, że straci pozycję w składzie. Chce asystować Messiego, żeby to pomogło mu utrzymać skład.

0

Widzę ekspert przepowiedział kolejne 2 lata po jednym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?