0

Benzyne to my chcemy na klasyk

0

Przecież to Francuz?

0

Benzyna dalej w formie :D

0

Nie wierzę, lol

0

Co ten Kryszcziano taki zdenerwowany na Benzynę

0

Ironia oczywiście :D

0

Sevilla < Real < AlJazerra ?

0

Przed chwilą była mowa o dogrywce, więc chyba tak

0

Włączam mecz, a 50 sec i brama. Zaś teraz Real się do ataku rzuci.

0

Możesz też kupić na atak Coste albo Morate.

0

Kup Kościelnego, zdaje się że jest lepszy niż Gimenez

0

Ostatnio "mówi się", że prawdopodobny jest zakup Griezman'a i dopięcia transferu Coutinho. Jeżeli "rzeczywiście" udałoby się zakontraktować obu piłkarzy jak widzicie skład? Wraca Dembele i zdaje się, że musielibyśmy sprzedać 4-6 piłkarzy.

12

Zauważ, że Semedo to Portugalczyk

0

Polecam mp3juices.cc, znajdziesz tam wszystko YouTube soundclouda itd. Można też bezpośrednio wklejać linki

0

Jeszcze przed chwilą miałem 23 tyś :D

2

My zaś mamy tylko człowieka, który jest postrachem każdej obrony na świecie. Zobaczymy zresztą jak to będzie z formą obu ekip w lutym.

0

Nie byłbym taki pewny, Liverpool to nie jest drużyna typu Barca, Real, Bayern. Jeszcze Porto może im utrzeć nosa

3

Taką rzecz to chyba El Jaro może napisać

8

Lepsze Chelsea niż Bayern

0

Teraz chce Chelsea

1

Spełniło się

0

Szachtar będzie

0

Na stronie UEFA

0

Powinieneś mieć 5 nagród za najlepszego użytkownika tej strony!

0

Zdaje się, że spośród wszystkich 4

0

Komentarz z notatnika "ależ kontra!! zaczęło się od świetnego odbioru Crisa!! :)" xD

0

Tak apropo ten karny wykonany fatalnie

0

Blisko było Ahh

0

Spokojnie w drugiej serii będzie 122

0

Ależ ta Sevilla gra fatalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?