1

W piz.... z grzeczności nie dokończę

8

Karma wraca...

0

W Napoli wcale się nie rozwinie, tym bardziej że będzie dzielił minuty z 4 innymi pomocnika (taktyka Sarriego) w tym z naszym Piotrkiem Zelińskim. Na całe szczęście ten zawodnik nie chce odejść!

2

Według mnie Rakitic gra świetnie od początku sezonu, walczy najwięcej z drużyny. Po prostu była moda na hejt na niego i osoby nie mające kompletnie pojęcia o piłce się wypowiadają.

4

Niech już Dembele wraca do zdrowia, bo ....

3

Porównanie statystyk na chwilę obecną (tak wiem, najlepszy piłkarz FIFA zagrał mniej meczów)
https://imgur.com/a/vTode
https://imgur.com/a/q4ofY

1

Obie drużyny strzelą gola

1

Aż się prosi, żeby Roberto wszedł za Deulofeu...

0

Spokojnie, mam wrażenie że Sergi oddał by życie dla FCB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Występ na miarę Ekstraklasy

3

https://imgur.com/leXdXJw
Najlepszy piłkarz na świecie?

6

https://imgur.com/a/mY9bN
"Portugalski fenomen"

29

Wiem, że fajnie byłoby oglądnąć mecz naszych w TVP, jednak radzę nie nawoływać do głosowania w sposób: "możesz głosować dowolną ilość razy, jeśli zrobisz to i tamto" oddajmy po jednym głosie i tyle. Zróbmy to fair w przeciwieństwie do...

1

Jednym z faktów jest to, że sam Ekwador przegrał ostatnie 5 meczów. Także wszystko może się wydarzyć.

1

Tym bardziej, że Ekwador przegrał ostatnie 5 meczów. Po drugie na Argentynie ciąży jakaś klątwa, co mecz mają masę sytuacji i jakimś cudem zawsze piłka mija światło bramki, bądź zawodnik końcówką swojego ciała wybija. Ten pech musi się kiedyś skończyć.

3

To jest dobra myśl, tyko przydało by się równocześnie ogrywać Denisa.

1

Będzie ciężko zebrać te podpisy, tym bardziej jeśli okaże się, że mają być zebrane do 27 września.

1

Gerard Deulofeu lubi to, natomiast dla reszty Barcy zła wiadomość

2

Na 200% ma 1,5. Inaczej w tamtym roku Cavani byłby w top 3

18

Skoro już tak dużo osób wypowiada się na temat Fify, wiecie co jest najśmieszniejsze?
91 dryblingu Krysi.

0

We wczorajszym meczu tak wyglądały podania naszych pomocników:
http://ifotos.pl/z/qhaxhqh
Pokazuje to, że wczoraj Rakitić był niemal wszędzie i dużo piłek przez niego przechodziło. Pokazał się z lepszej strony od Iniesty czy Busquets'a, którzy zagrali trochę mniej minut.

16

Marlon od pierwszych minut, Seri kapitanem przeciwko Monaco w którym również od początku Glik

10

Może nie chodzi Ci o taki sklep, natomiast ja tam lubię kupować w New Yorkerze. Można wyrwać fajne promocje na te same rzeczy, które 3 msc temu kosztowały 200-300 zł.

0

Będą mieli dreszczowce w końcówce, jednak sama Argentyna jeżeli dojdzie do baraży nie będzie miała ciężkiej przeprawy.

0

Będzie sprawdzian dla Paulinho!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z tego to wiem, któryś ze sPiSkowców wspomniał o tym coś w wywiadzie i to było by na tyle.

1

Stąd taka burza, zresztą kto nie zmienił przekonań o mediach po ostatnim okienku transferowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?