PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W piz.... z grzeczności nie dokończę
8
Karma wraca...
0
W Napoli wcale się nie rozwinie, tym bardziej że będzie dzielił minuty z 4 innymi pomocnika (taktyka Sarriego) w tym z naszym Piotrkiem Zelińskim. Na całe szczęście ten zawodnik nie chce odejść!
2
Według mnie Rakitic gra świetnie od początku sezonu, walczy najwięcej z drużyny. Po prostu była moda na hejt na niego i osoby nie mające kompletnie pojęcia o piłce się wypowiadają.
4
Niech już Dembele wraca do zdrowia, bo ....
3
Porównanie statystyk na chwilę obecną (tak wiem, najlepszy piłkarz FIFA zagrał mniej meczów)
https://imgur.com/a/vTode
https://imgur.com/a/q4ofY
1
Obie drużyny strzelą gola
1
Aż się prosi, żeby Roberto wszedł za Deulofeu...
0
Spokojnie, mam wrażenie że Sergi oddał by życie dla FCB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Występ na miarę Ekstraklasy
3
https://imgur.com/leXdXJw
Najlepszy piłkarz na świecie?
6
https://imgur.com/a/mY9bN
"Portugalski fenomen"
29
Wiem, że fajnie byłoby oglądnąć mecz naszych w TVP, jednak radzę nie nawoływać do głosowania w sposób: "możesz głosować dowolną ilość razy, jeśli zrobisz to i tamto" oddajmy po jednym głosie i tyle. Zróbmy to fair w przeciwieństwie do...
1
Jednym z faktów jest to, że sam Ekwador przegrał ostatnie 5 meczów. Także wszystko może się wydarzyć.
1
Tym bardziej, że Ekwador przegrał ostatnie 5 meczów. Po drugie na Argentynie ciąży jakaś klątwa, co mecz mają masę sytuacji i jakimś cudem zawsze piłka mija światło bramki, bądź zawodnik końcówką swojego ciała wybija. Ten pech musi się kiedyś skończyć.
3
To jest dobra myśl, tyko przydało by się równocześnie ogrywać Denisa.
1
Będzie ciężko zebrać te podpisy, tym bardziej jeśli okaże się, że mają być zebrane do 27 września.
1
Gerard Deulofeu lubi to, natomiast dla reszty Barcy zła wiadomość
2
Na 200% ma 1,5. Inaczej w tamtym roku Cavani byłby w top 3
18
Skoro już tak dużo osób wypowiada się na temat Fify, wiecie co jest najśmieszniejsze?
91 dryblingu Krysi.
0
We wczorajszym meczu tak wyglądały podania naszych pomocników:
http://ifotos.pl/z/qhaxhqh
Pokazuje to, że wczoraj Rakitić był niemal wszędzie i dużo piłek przez niego przechodziło. Pokazał się z lepszej strony od Iniesty czy Busquets'a, którzy zagrali trochę mniej minut.
16
Marlon od pierwszych minut, Seri kapitanem przeciwko Monaco w którym również od początku Glik
0
https://www.sofascore.com/pl/west-bromwich-albion-brighton-hove-albion/isF
10
Może nie chodzi Ci o taki sklep, natomiast ja tam lubię kupować w New Yorkerze. Można wyrwać fajne promocje na te same rzeczy, które 3 msc temu kosztowały 200-300 zł.
0
Będą mieli dreszczowce w końcówce, jednak sama Argentyna jeżeli dojdzie do baraży nie będzie miała ciężkiej przeprawy.
0
Będzie sprawdzian dla Paulinho!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z tego to wiem, któryś ze sPiSkowców wspomniał o tym coś w wywiadzie i to było by na tyle.
1
Stąd taka burza, zresztą kto nie zmienił przekonań o mediach po ostatnim okienku transferowym.