PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powiedzieli to już w wiadomościach link 1 w dół!
4
0
Dysponujesz jakimś linkiem ?
0
0
Mocny bas to na pewno Beat'sy, a jeżeli wolisz coś lepszego jakościowo to wybierz JBL'y.
1
Kolejna sprawa, że co drugi użytkownik La Rambli wyżej wspomnianym gadanie nakręca następnego.
1
Też mam gdzieś w domu na płycie, fajna sprawa
0
Szkoda Coutinho :/, kolejny sezon bez żadnego trofeum...
0
Teraz czy za kilka lat, przyjdzie czas na rewolucję. Prędzej czy później!
1
Jeżeli przyjdzie Seri to Paulinho na pewno nie.
10
Jak się skończy będziemy oceniać.
1
Tak naprawdę nic nie wiemy o tym ile czasu trwa załatwianie transferów przez wymienione drużyny. Sprzedaż Neymara wywołała tak duży rozgłos, że teraz każda gazeta piszę kogo to Barcelona nie chce kupić i od jakiego czasu. Druga sprawa City i United nie biorą kluczowych zawodników czołowych zespołów (jeżeli biorą to ze słabszych klubów). O co tu chodzi, my staramy się o Coutinho (prawdopodobnie najlepszego piłkarza Liverpoolu) oraz Dembele (jedną z głównych gwiazd Borussi Dortmund, zaraz po Aubameyang'u) stąd ciężkie negocjacje.
0
Marzę o tym, aby w Barcy było dwóch ŚPD, żeby wzmocnić obronę. Natomiast przed nimi grałby Cou tylko na ŚPO. W drugiej propozycji faktycznie jest ŚP
0
Chyba się nie zrozumieliśmy. Miałem na myśli to, że Iniesta będzie grał, ale na przykład po pierwszej połowie zostanie zmieniony lub po pierwszej wejdzie. W tej sytuacji załóżmy następuje zmiana ustawienia. W skrócie pełna dowolność.
3
Dlaczego kur*e co drugi komentarz tutaj to narzekanie na zarząd albo pesymistyczna postawa "zapomnijcie o Coutinho", "zarząd to dno, nikogo nie kupią, "na tych delegacjach transferowych nic nie robią" w ogóle zarząd nic nie robi. Ludzie ogarnijcie się!!! 1. Transfery to nie gwarancja sukcesu ( przykład Real, 5 lat temu, od tamtego roku to my jesteśmy jak Los Galacticos, kupujemy, kupujemy, kibice oczekują żebyśmy kupowali, a tak naprawdę potrzeba czasu, żeby nowi zawodnicy się zgrali i drużyna się ukształtowała). 2. Skoro co drugi użytkownik jest za tym, żeby stawiać na wychowanków, dlaczego teraz nie ma dojść do rewolucji? Niech gra Deulofeu, Samper, Alena, Marlon i mimo wszystko, że prawdopodobnie będzie to słabszy sezon to będziemy sobie budować drużynę na lata ( tak jak za czasów Xaviego, Iniesty, Puyola itd.) 3. Dobrze byłoby gdyby przyszedł Coutinho i Dembele, jednak pytanie czy nie zadowoliłby nas tylko jeden z nich:
Opcja, gdyby Dembele wypalił
http://www.futhead.com/17/squads/7636325/
Oczywiście Iniesta będzie grał mniej, w jego miejscu widzę Rakiticia lub Gomesa.
Opcja, gdy uda się wyciągnąć Coutinho
http://www.futhead.com/17/squads/7636364/
Jak najbardziej można rotować w tych składach między Deulofeu, Andre Gomes, Denis Suarez, Semedo czy Aleix Vidal.
Apeluje o rozluźnienie atmosfery i nie nakręcanie siebie na wzajem. VeB
0
Spróbuj odkręcić boczne ścianki i przeczyść wszystko zwykłym pędzelkiem, możesz też użyć odkurzacza tylko delikatnie.
2
Mnie też strasznie ciekawi jego debiut w P$G i to czy włączy się do rywalizacji o ZP z Messim i Ronaldo.
14
Jeśli jeśli co?
0
Wiadomo, że Liverpool nie chce sprzedać kluczowego piłkarza, natomiast jeżeli sam Cou chce, to co oni mogą zrobić oprócz wynegocjowania sobie jak najlepszej kwoty.
0
Wydaje się, że wszystko dlatego że Coutinho jest lepszy.
2
0
Potwierdzi się po kilku meczach w sezonie!
0
O panie, odwrotnie xD
0
W 2015 jak zdałem 25 września, to plastik był do odebrania 2 października. Poprawione :D
0
7 dni roboczy, zdaje mi się
0
http://www.goal.com/en/news/liverpool-have-not-agreed-109m-move-for-philippe-coutinho-to/1n2136r7rjrrf1w9uvfro8iyka
0
0
Bardzo bym chciał tych transferów (Cou i Dembele), tak jak większość Cules. Jednak spójrzcie na to z tej strony: zobaczcie ile lat temu Real robił transfery, Cristiano, Bale, Modric i wielu innych. Przyszli i nie było od razu efektu w pucharach. Więc nie oczekujcie, że jeżeli mi kupimy Dembele, Cou i Seriego (automatycznie możemy sprzedać całą swoją pomoc...) nie będziemy wygrywać od razu. Nasi najwięksi rywale ukształtowali się z czasem.
1
Prawdopodobnie wszystko się wyjaśni, jeżeli zakontraktujemy Cou albo Dembele.
0
Dzisiaj o godz 14, będzie