4

Powiedzieli to już w wiadomościach link 1 w dół!

4

0

Dysponujesz jakimś linkiem ?

0

masz tu filmik pomocniczy!

0

Mocny bas to na pewno Beat'sy, a jeżeli wolisz coś lepszego jakościowo to wybierz JBL'y.

1

Kolejna sprawa, że co drugi użytkownik La Rambli wyżej wspomnianym gadanie nakręca następnego.

1

Też mam gdzieś w domu na płycie, fajna sprawa

0

Szkoda Coutinho :/, kolejny sezon bez żadnego trofeum...

0

Teraz czy za kilka lat, przyjdzie czas na rewolucję. Prędzej czy później!

1

Jeżeli przyjdzie Seri to Paulinho na pewno nie.

10

Jak się skończy będziemy oceniać.

1

Tak naprawdę nic nie wiemy o tym ile czasu trwa załatwianie transferów przez wymienione drużyny. Sprzedaż Neymara wywołała tak duży rozgłos, że teraz każda gazeta piszę kogo to Barcelona nie chce kupić i od jakiego czasu. Druga sprawa City i United nie biorą kluczowych zawodników czołowych zespołów (jeżeli biorą to ze słabszych klubów). O co tu chodzi, my staramy się o Coutinho (prawdopodobnie najlepszego piłkarza Liverpoolu) oraz Dembele (jedną z głównych gwiazd Borussi Dortmund, zaraz po Aubameyang'u) stąd ciężkie negocjacje.

0

Marzę o tym, aby w Barcy było dwóch ŚPD, żeby wzmocnić obronę. Natomiast przed nimi grałby Cou tylko na ŚPO. W drugiej propozycji faktycznie jest ŚP

0

Chyba się nie zrozumieliśmy. Miałem na myśli to, że Iniesta będzie grał, ale na przykład po pierwszej połowie zostanie zmieniony lub po pierwszej wejdzie. W tej sytuacji załóżmy następuje zmiana ustawienia. W skrócie pełna dowolność.

3

Dlaczego kur*e co drugi komentarz tutaj to narzekanie na zarząd albo pesymistyczna postawa "zapomnijcie o Coutinho", "zarząd to dno, nikogo nie kupią, "na tych delegacjach transferowych nic nie robią" w ogóle zarząd nic nie robi. Ludzie ogarnijcie się!!! 1. Transfery to nie gwarancja sukcesu ( przykład Real, 5 lat temu, od tamtego roku to my jesteśmy jak Los Galacticos, kupujemy, kupujemy, kibice oczekują żebyśmy kupowali, a tak naprawdę potrzeba czasu, żeby nowi zawodnicy się zgrali i drużyna się ukształtowała). 2. Skoro co drugi użytkownik jest za tym, żeby stawiać na wychowanków, dlaczego teraz nie ma dojść do rewolucji? Niech gra Deulofeu, Samper, Alena, Marlon i mimo wszystko, że prawdopodobnie będzie to słabszy sezon to będziemy sobie budować drużynę na lata ( tak jak za czasów Xaviego, Iniesty, Puyola itd.) 3. Dobrze byłoby gdyby przyszedł Coutinho i Dembele, jednak pytanie czy nie zadowoliłby nas tylko jeden z nich:
Opcja, gdyby Dembele wypalił
http://www.futhead.com/17/squads/7636325/
Oczywiście Iniesta będzie grał mniej, w jego miejscu widzę Rakiticia lub Gomesa.
Opcja, gdy uda się wyciągnąć Coutinho
http://www.futhead.com/17/squads/7636364/
Jak najbardziej można rotować w tych składach między Deulofeu, Andre Gomes, Denis Suarez, Semedo czy Aleix Vidal.
Apeluje o rozluźnienie atmosfery i nie nakręcanie siebie na wzajem. VeB

0

Spróbuj odkręcić boczne ścianki i przeczyść wszystko zwykłym pędzelkiem, możesz też użyć odkurzacza tylko delikatnie.

2

Mnie też strasznie ciekawi jego debiut w P$G i to czy włączy się do rywalizacji o ZP z Messim i Ronaldo.

14

Jeśli jeśli co?

0

Wiadomo, że Liverpool nie chce sprzedać kluczowego piłkarza, natomiast jeżeli sam Cou chce, to co oni mogą zrobić oprócz wynegocjowania sobie jak najlepszej kwoty.

0

Wydaje się, że wszystko dlatego że Coutinho jest lepszy.

2

Taki prawie czarny Verratti :D

0

Potwierdzi się po kilku meczach w sezonie!

0

O panie, odwrotnie xD

0

W 2015 jak zdałem 25 września, to plastik był do odebrania 2 października. Poprawione :D

0

7 dni roboczy, zdaje mi się

0

tylko po Rusku chyba

0

Bardzo bym chciał tych transferów (Cou i Dembele), tak jak większość Cules. Jednak spójrzcie na to z tej strony: zobaczcie ile lat temu Real robił transfery, Cristiano, Bale, Modric i wielu innych. Przyszli i nie było od razu efektu w pucharach. Więc nie oczekujcie, że jeżeli mi kupimy Dembele, Cou i Seriego (automatycznie możemy sprzedać całą swoją pomoc...) nie będziemy wygrywać od razu. Nasi najwięksi rywale ukształtowali się z czasem.

1

Prawdopodobnie wszystko się wyjaśni, jeżeli zakontraktujemy Cou albo Dembele.

0

Dzisiaj o godz 14, będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?