La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1107 Culés

2

ale tak szczerze, dlaczego Liverpool grający w LM miałby sprzedać Cou? jesteśmy bliżej niż dalej okienka, pieniądze mają, nie ściągną nikogo z topu...

1

@hoeniker  Jeśli by odpadli z Hoffenheim to mógłby to być dobry argument. Teraz jak mamy kasę to wszyscy wywindowali ceny po za granice absurdu ;)

konto usunięte

0

@tobiasson92 Nie, wywindowali ceny, bo wiedzą, że po transferze Neya mamy kupę siana i chcą jak najwięcej wydoić. Gdyby nasz zarząd partaczy umiał sprzedawać zbędnych zawodników, to któryś z tych transferów zostałyby dopięty jeszcze przed odejściem Neymara, bo fundusze by były i tak.

0

@hoeniker  Wiadomo, że Liverpool nie chce sprzedać kluczowego piłkarza, natomiast jeżeli sam Cou chce, to co oni mogą zrobić oprócz wynegocjowania sobie jak najlepszej kwoty.

0

@PeteR10 Mogą zrobić jak Leicester z Mahrezem czyli zatrzymać na siłę. ;)

2

@hoeniker  Podobno są skłonni oddać go za rok. Tylko po co to opóźniają, skoro jedyne co wygrają przez ten rok, to walka o Coutinho. Chociaż i to nie jest do końca pewne.

Daliby mu się rozwijać. Za tę kasę wzmocniliby się na kilku pozycjach.

0

@PatrychoO mają kasę i chcą zawalczyć w LM. może gdyby udało im się ściągnąć Kane...ale temat transferu nie istnieje, wiec i im ciężej zgodzić się na przejście Cou do nas

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?