1

Skoro z Verrattim nie wyszło trzeba próbować z Coutinho. Na tą chwilę Cou w miejsce Iniesty, środek pola Busquets i Roberto ( z tym, że z Roberto zrobiłbym kasownika akcji w końcu nabrał już trochę doświadczenia z gry defensywie). Sergi coś w stylu Casemiro, mógłby pobrać trochę lekcji od Szefuncia, a przy okazji pooglądać jego występy z ostatnich MŚ.

10

Droga redakcjo czas chyba uaktualnić stronę o klubie? Statystyki tam są z kwietnia 2014 r :D

0

Może odejść nawet tanio, byle nie blokował miejsca dla innego obcokrajowca!

4

Przepraszam, że się tak wyrażę. Ale oni te codzienne "neewsy" mają w du*ie.

1

Ostatnim czasem, żaden brukowiec nie jest wiarygodny. Co gorsza przechodzi to też na rozgłośnie radiowe.

0

Możliwe, że Neymar ma to wszystko w ... w poważaniu, a cała ta akcja to wymysł szmatławców.

3

Owszem jest takowa postać

0

Apropo ciapatych pooglądajcie sobie wypowiedzi Korwina w Europarlamencie, a przy okazji zerknijcie na komentarze.

1

Dziękuję. VeB

0

Zaraz zaraz, moment ? Aha. MD...

0

Zaraz ktoś zrobi troll komentarz i napisze dokładnie to o czym ty napisałeś. Tak mentalność polaków.

0

Nie zdziwiłbym się gdyby nas zarząd miał podpisaną umowę ze szmatławcami i sam czerpał na tym kasę,a przy tym podkręcał atmosferę.

1

A gdyby tak nasz Piotrek Zieliński wiódł dalej świetny sezon w Napoli czy nie można byłoby go na zimę wziąć do nas? Chłopak ma ogromny talent, a w Barcelonie mógłby jeszcze nabrać w skrzydła.

0

Może być tak, że sam Ney nie wie co z tym wszystkim zrobić, zostać w FCB i z kolegami z którymi się tutaj związał czy iść do kolegów z reprezentacji i przyjaciela Daniego. Przypuszczam, że to może być przyczyną jego milczenia, do tego dochodzi pazerny ojciec.

0

Już pomijając co piszą gazety. Możliwe, że Neymar stoi przed jedną z największych decyzji w swojej piłkarskiej karierze. W P$G ma kolegów z reprezentacji, jednego z najlepszych boiskowych kumpli, do tego chęć bycia wiodącą postacią ( "możliwe", że stąd jego milczenie ) [duży nacisk na słowo możliwe]. W dodatku jak to ktoś poniżej pisał, prawdopodobnie dla Neymara najbardziej liczy się reprezentacja i jedno trofeum z Brazylią byłoby dla niego warte tyle co 6 z Barceloną.

0

Widocznie nie należysz do większości

7

Większość osób wyrobiła sobie opinie na temat Neymara na bazie domysłów gazet i wypocin innych użytkowników.

0

Akurat Draxler jako tako jest dobry, no ale Verratti byłoby wspaniale. Jednak radzę sprawdzać z jakiego źródła jest plotka.

2

Tam na górze jest taka linijka tekstu, tam między autorem artykułu, a ilością komentarzy. Proszę bierzcie to pod uwagę.

0

Odnosząc się do ostatniego meczu P$G - Monako, nie uważacie, że Subasic powinien ustawić się bliżej środka bramki do wolnego Alvesa z 28 metrów (wg. fatalny błąd). W dodatku podczas strzału zrobił jeszcze jeden dodatkowy krok do bliższego mu słupka...


Prawdopodobnie i tak nie do wyjęcia

0

Ile % ostatnich informacji okazało się prawdą?

1

Sport: niemal pewne,że jutro w naszej gazecie będzie artykuł o tym, że Coutinho już prawie gra dla Barcelony pojutrze

1

Ciekawe skąd te informacje i ile w tym prawdy

1

Z Verrattim jeszcze można by było się zgodzić

0

Dopóki nie zobaczę oficjalnej informacji, nie uwierzę w żadne wieści brukowców. Pisałem to już kiedyś, że Neymar przesadza: do niczego nie prowadzące dryblingi, symulacje, głupie kłótnie z sędzią (totalnie bezsensowne), od pewnego czasu doszły jeszcze przepychanki, brakuje nam ręki Carlesa, żeby ustawić go w szeregu. Mimo to wolałbym, aby został, Brazylijczyk ma przebłysk, potrafi zmienić losu meczu i czasami kiedy Messi nie ma dnia potrafi w pewnym stopniu go zastąpić. Jednak jeżeli odejdzie, nie ma co go trzymać na siłe. Moim skromnym zdaniem w P$G straci na jakości, gorsza liga, słabsze wyzwania. Druga sprawa jeżeli teraz już się tak zachowuje to później będzie
tylko gorzej, dostanie więcej pieniędzy i zarówno jemu jak i jego tacie będzie ciągle mało. Chciałbym, żeby został, czekam na oficjalne info. VeB

5

Łykacie jak pelikany....

0

Szybko przeczytałem i nie zauważyłem nazwiska Javiera, ale i tak nie spotkałem się jeszcze tym określeniem.

0

Albo Mascherano :D

4

4:0 kto by pomyślał

0

To samo :D Sam nick na to wskazuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?