17

Na koniec Messi dodał, że w szczególności pozdrawia polską La Ramble "co my byśmy bez was zrobili"

0

W szarej koszulce i dresach wraz ze sztabem trenerskim :D

0

XD

0

Wejdź w najprostszy program do edytowania i przyciemnij, bądź nałóż efekt żeby zmienić kolor. Nic prostszego

0

I bardzo słusznie

1

Chętnie bym zobaczył Coutinho na boisku

3

Może dlatego, że jest o klase lepszym piłkarzem? Z drugiej strony fajnie jeżeli Rafiniha dostanie szansę.

0

Pocisk wyszedł XD

4

Kapitalnie jak na mistrzynie przystało!

3

Jeżeli się rzeczywiście rozwinie to Barca ma prawo go wykupić. Z drugiej strony popatrz na to w ten sposób, że siedząc na ławce marnuje sobie karierę

1

A po co nam kolejny zawodnik do ogrania i adaptacji?

1

Nc plus z Canal + Sport, Polsatem Sport i Eleven

0

Komentarz usunięty

1

Sergej Milinkovic Savic

1

Jakiś Opel czy Fiat, ewentualnie Volkswagen

0

W takim razie na stronie najki są za 890 zł
https://www.nike.com/pl/t/meskie-buty-do-biegania-air-vapormax-flyknit-2-0g93n3/942842-001
A czy są oryginalne musisz ocenić sam

0

Coś mi mówiło, że jednak nie. Intuicja?

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Musisz sobie pomyśleć o egzaminie jako o przyjemnej rzeczy. A reszty nauczyła Cię już twoja szkoła jazdy

1

Na dodatek 80 % akcji nie będzie ograniczonych do zagrania tylko i wyłącznie na Ronaldo. Mogą zacząć grać całkiem zespołowy futbol

8

Tak naprawdę chodzi o to, że nasz diamencik wygląda jak 14 latek :/ i przez to daleko mu do seniorskiej piłki na najwyższym poziomie rozgrywkowym

2

Navas miał to, że w decydujących momentach potrafił wyjąć ładną piłkę. Błędy też mu się zdarzały, ale zdecydowanie rzadziej

2

Jeszczy Ronaldo pierwszego meczu nie zagrał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Azpilicueta, Sokratis, Boateng, Chiellini, Ramos

0

To zależy czy chodzi o zwykle karty, czy wszystkie inne specjalne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To nieźle XD

0

Może tym filmikiem trochę pomogę :


1:40

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?