PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepiej to wszystko zhejtowac w tak zwanym "Januszowym" stylu i byle zielono
0
Da się z tym walczyć, tylko to przychodzi stopniowo i potrzeba dużo czasu. Powinieneś zacząć od wchodzenia do sklepu i mówienia głośno Dzień dobry, do widzenia, wymienić parę słów z ekspedientką czy po prostu życzyć miłego dnia
0
Że co i co?
2
A Palacio mówi wam to coś?
0
Jest taki gościu na YT, który pokazuje gry największych szachistów i je fajnie tłumaczy:
0
Opel Astra Bertone z silnikiem 1.6, silnik niezniszczalny, części za grosze, nie pali dużo, no i jak to wersja sportowa to pójdzie tyle ile podałeś :D
0
Może to trochę śmieszne, ale wystarczy zobaczyć posturę Jovicia i od razu wydaje się, że chłop się nie będzie tak często łamał jak Neymar czy Dembele. (Umtiti ostatnim czasem jest wyjątkiem) Chociaż jak będzie w przyszłości nikt nie wie
0
Pozdro......
0
Pizza pozbawiona pszenicy
https://www.instagram.com/huaweimobilepl/p/Bu4hvtKF0rJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=lqws56bdgnmd
5
To było zdjęcie Denver'a, aktora z serialu Dom z papieru XD
0
Ups już poprawiam...
1
Ale Puma nagrała dziwną reklamę z Umtitim XD
https://www.instagram.com/p/Bu6JNApFC3J/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=dfal9xeqiiwz
0
Włóż je do jakiegoś pojemnika z wodą, cokolwiek. Mimo wszystko powinny wytrzymać
0
To niezłe zakupy szejka Buffon i Kehrer XDdddd
0
Co powiecie na Sebastiena Hallera w koszulce Barcelony? 12 bramek 9 asyst, 190 cm napastnika i ciekawy jestem, jakby nam szło z tak wysokim napastnikiem
0
Przesuń Griezmanna na SPO, Isco sprzedaj, Casemiro sprzedaj. Kup Kondogbie do pomocy i IFa Ben Yeddera na atak.
3
W dzieciństwie tak mi się spodobała seria, że oglądałem te filmy non stop i mi się nie nudziły. Do tej pory znam niemal na pamięć teksty każdej postaci z części 1-3 XD
7
Trzeba też patrzeć na fakt, że na tej stronie niektóre osoby boli jeszcze sprzedaż Neymara przez co hejtuja ligę Francuska
0
Ale śmieszny komentator Eintracht - Shaktar, Haller na 2:0 z karnego
4
Śmieszna myśl mnie naszła, a mianowicie nawet Urugwajscy stoperzy są skuteczniejsi od naszego Urugwajskiego napastnika
Z dystansem :D
2
Coś mi się wydaje, że Costa czerwo wyłapie
0
Zdecydowana większość ludzi jest ładnie mówiąc "nieinteligentna" i to całe wytłumaczenie
0
Powiemy Ci, żebyś wypłacił > Leverkusen wygra. Powiemy żebyś zostawił > przegrają, albo będzie remis...
0
Żiru z walentynkową cieszynką :D
1
Koledzy którzy znają się na NBA: co dalej z Marcinem Gortatem? Na TVP słyszałem plotkę, że podobno ma iść do Golden States, ale w ogóle nie chce mi się w to wierzyć...
0
Ciekawie byłoby, gdyby Real trafił na Juventus w następnej rundzie (zakładając, że obie ekipy przejdą dalej)
0
Jakby to leciało w światło to jeden z kibiców Ajaxu pluł by sobie w brodę, za ten plastikowy kufel :D
0
https://www.dailymotion.com/video/x72dexk sytuacja ze spalonym.
Takie wideo możecie znaleźć w apce SofaScore jakieś 5 min po strzelonej bramce np.
6
Tak obiektywnie patrząc to zawodnika Ajaxu wyciągnął rękę, żeby przyblokować Courtois'a, przy czym jednocześnie stał na pozycji spalonej i na drodze do piłki bramkarza.
0
Spokojnie wyrwiesz coś taniej, tylko pytanie też jakimi grami się interesujesz. W temacie PlayStation to wiem, że raczej nie warto kupować wersji Slim.