PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Tak szczerze powiedziawszy to Umtiti w formie jest dwa razy lepszy od Lengleta, natomiast do swojej formy prawdopodobnie już nie wróci...
4
@Odesseiron https://i.ytimg.com/vi/UmyPAC0ds7Q/hqdefault.jpg
0
@Avada Kedavra i gra wszystko od deski do deski :D
0
A gdyby tak przyszedł Neymar, De Ligt i odszedł Valverde?
1
@VamosGirl dlatego wymiana Dembele i kasa na Neymara, to wymiana szklanki na szklankę
1
@krzychu1526 i nie strzelili XD
0
@Lil_Barcelonista Dopóki nie będzie oficjalnej informacji to nic
0
@SeeleyBooth hehe, start i już kopniak w czoło
3
Założyciel organizacji G2, Ocelote dodał na Instagrama filmik jak jeden z ich sponsorów (Andre Gomes) świetnie radzi sobie w prowadzeniu samochodu w grze.
https://www.instagram.com/p/By2kYkJhS7V/?igshid=me6qjxdiw9r
2
@GeraltzKatalonii nie mamy konkretnej taktyki oprócz bronienie się, a jeśli już jest trochę mocniejszy przeciwnik to wszyscy zdają się na Messiego, łącznie z trenerem. Dziękuję za taki styl...
0
@koksik2700 z tego co mi się wydaje to wsteczna kompatybilność wychodzi na zdecydowanie starsze tytuły, ale mogę się mylić
0
@damianex10 XD
3
@Xavinho54 a może by tak zrobić wymianę na linii Messi - Asensio. Leoś młodszy nie będzie, a Asensio jest jego młodym odpowiednikiem
0
@Tasde jak inaczej pogodzić Dembele Griezmanna i Suareza?
0
@Azi no to papa Luisito i Vidal na przecięcie :D
0
Panowie wiem, że to taka zabawa w ustalanie składu, ale widziałbym to tak:
https://www.futhead.com/19/squads/811169/
Oczywiście Arthur i De Jong w rotacji z Rakiticiem i Busquetsem, a w przypadku Ernesta to pewnie i w ciągłej eksploatacji...
0
@Wilczeq znając życie to zremisują z Paragwajem
1
@Patryczek najlepiej to kupmy Crisa
0
@Socjopata XD czas nadszedł
3:2 :/
1
@BarcaInfo czyli można powiedzieć, że mają niepewną przyszłość u nas
0
@pax Osobiście posadziłbym Cou kosztem Dembele, tym bardziej że na gwałt potrzebujemy szybkiego skrzydła. Z drugiej strony Valverde może nas fatalnie zaskoczyć i wymyślić coś z Roberto na skrzydle....
0
Zastanawiam się czy Griezmann mógłby funkcjonować u nas podobnie do Davida Villi, co myślicie?
0
Ale ukuł Everton
0
Niewiarygodne.
0
@KyloFCB Warriors jeszcze nie wygrali u siebie, ale wszystko się może wydarzyć
33
Nawet pod postem Iniesty na Instagramie o zwycięstwie Nadala, pierwszy komentarz to @Valverdeout XD
0
Ktoś poleci jakieś wytrzymałe korki do 200 zł? Nie muszą być jakieś super markowe
1
@jachuu9 rób to co lubisz
0
@notor1ous ciekawe kiedy pojawi się na allegro, oby szybko
2
@TheNekro94 najważniejsze, żeby nie ściągnęli Rodrigo. To będzie gwóźdź do trumny