0

@student97r Tak szczerze powiedziawszy to Umtiti w formie jest dwa razy lepszy od Lengleta, natomiast do swojej formy prawdopodobnie już nie wróci...

0

@Avada Kedavra i gra wszystko od deski do deski :D

0

A gdyby tak przyszedł Neymar, De Ligt i odszedł Valverde?

1

@VamosGirl dlatego wymiana Dembele i kasa na Neymara, to wymiana szklanki na szklankę

1

@krzychu1526 i nie strzelili XD

0

@Lil_Barcelonista Dopóki nie będzie oficjalnej informacji to nic

0

@SeeleyBooth hehe, start i już kopniak w czoło

3

Założyciel organizacji G2, Ocelote dodał na Instagrama filmik jak jeden z ich sponsorów (Andre Gomes) świetnie radzi sobie w prowadzeniu samochodu w grze.
https://www.instagram.com/p/By2kYkJhS7V/?igshid=me6qjxdiw9r

2

@GeraltzKatalonii nie mamy konkretnej taktyki oprócz bronienie się, a jeśli już jest trochę mocniejszy przeciwnik to wszyscy zdają się na Messiego, łącznie z trenerem. Dziękuję za taki styl...

0

@koksik2700 z tego co mi się wydaje to wsteczna kompatybilność wychodzi na zdecydowanie starsze tytuły, ale mogę się mylić

0

3

@Xavinho54 a może by tak zrobić wymianę na linii Messi - Asensio. Leoś młodszy nie będzie, a Asensio jest jego młodym odpowiednikiem

0

@Tasde jak inaczej pogodzić Dembele Griezmanna i Suareza?

0

@Azi no to papa Luisito i Vidal na przecięcie :D

0

Panowie wiem, że to taka zabawa w ustalanie składu, ale widziałbym to tak:
https://www.futhead.com/19/squads/811169/
Oczywiście Arthur i De Jong w rotacji z Rakiticiem i Busquetsem, a w przypadku Ernesta to pewnie i w ciągłej eksploatacji...

0

@Wilczeq znając życie to zremisują z Paragwajem

1

@Patryczek najlepiej to kupmy Crisa

0

@Socjopata XD czas nadszedł
3:2 :/

1

@BarcaInfo czyli można powiedzieć, że mają niepewną przyszłość u nas

0

@pax Osobiście posadziłbym Cou kosztem Dembele, tym bardziej że na gwałt potrzebujemy szybkiego skrzydła. Z drugiej strony Valverde może nas fatalnie zaskoczyć i wymyślić coś z Roberto na skrzydle....

0

Zastanawiam się czy Griezmann mógłby funkcjonować u nas podobnie do Davida Villi, co myślicie?

0

Ale ukuł Everton

0

Niewiarygodne.

0

@KyloFCB Warriors jeszcze nie wygrali u siebie, ale wszystko się może wydarzyć

33

Nawet pod postem Iniesty na Instagramie o zwycięstwie Nadala, pierwszy komentarz to @Valverdeout XD

0

Ktoś poleci jakieś wytrzymałe korki do 200 zł? Nie muszą być jakieś super markowe

1

@jachuu9 rób to co lubisz

0

@notor1ous ciekawe kiedy pojawi się na allegro, oby szybko

2

@TheNekro94 najważniejsze, żeby nie ściągnęli Rodrigo. To będzie gwóźdź do trumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?