PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kkbarca eee to dzisiaj oficjalka pewnie
0
@krzychu1526 kocham te memy ze starym XD
2
@JimMorrisonFCB prawdopodobnie dziecięca
3
Taki oto sympatyczny filmik
https://www.instagram.com/p/Bzuf2WcAVLf/?igshid=1esqilowpeo5v
1
@OsehShalom Nie ma na rynku piłkarza co da tylko jakości co Neymar, więcej śmiem twierdzić, że Neymar w formie jest lepszy od Hazarda w formie. Natomiast druga sprawa to to, że Neymar ostatnim czasem się strasznie łamie :/
3
@klopx hehehehe
2
@Criss18Barca jeszcze niedawno narzekano, że jest za gruby, a tu proszę! Takie miłe zaskoczenie :D
168
Zapewne widzieliście jak dobrze rozciągnięty jest Arthur
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66477628_2447651821947989_2715837524978171904_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQl9R_ZV46Qc0vNQkFlZH4Df8lam6HgPDO2Q6CHQXFrSjIGWM7In7ZuCfZAMUc2RdoE4M6k3pDV3hGOnuDwKTEZm&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=830c1fde531e07de84c5b86f358d3300&oe=5DB8F845
2
@BarcaInfo Unicorns of Love Esport :D
1
@maly2012 Wcale się nie dziwię, że jesteś Bogiem. Januszu Traczu
3
@PanRol aż chyba na tapetę ustawie. Super to wygląda :D
0
@kielon93 tu masz wszystko z tego meczu https://www.goalstube.online/047
6
@BarcaFanFilip to już lepiej wziąć Liverpula
0
https://www.instagram.com/p/BzoaHsjoYV9/?igshid=ogy2b569o3ys
Są i oficjalne gratulacje w naszych przepięknych kratownicach
3
Fajnie się nasze i kiedyś nasze chłopaki cieszą :D
0
@Ramos9248 3...
2..
1.
1
@Cariones największe, bo wygrali z Argentyną. Tfu, jak mogli
2
@Kamill10 Dani Alvis
1
@BarcaInfo poprawa humoru na noc :D
0
Kurde zobaczyłbym karne, a tu zawodnik Peru odebrał im jakiekolwiek szanse :/
0
@BarcaInfo Pozostaje czekać, jedyna zła informacja, że źródło to AS
2
@Colon Bielsa może by to poukładał i przede wszystkim wprowadził dyscyplinę i stworzył kolektyw
1
@Nolife1899 miło to słyszeć, bo taka wypowiedź z ust kibica Realu to rzadkość. Powodzenia w przyszłym sezonie :D
3
Pozdrowienia z wesela Panowie :D
0
@BigShaq będą wam odbieraly smak życia wy kurła idioci... Ehh taka polska społeczność...
36
Na dobranoc i pocieszenie wam powiem, że nic lepszego niż Frenkie de Jong się nam nie mogło przytrafić! Miłych snów :D
2
@ViscaBarca123 omijać kontuzje, słowo klucz...
0
@Kacperfifa69 za niecałe 34 minuty :D
2
W tej chwili to Griezmann, ale przede wszystkim transfer Valverde by się nam najbardziej przydał.
0
@Transu96