0

@maly2012 we wrześniu

0

Nawet ja się załapałem na tym filmie tego popularnego jutubera :D

0

@Jacu327 ile dobrych źródeł podało już, że Ney wraca do Barcy? Te informacje są za przeproszeniem ch*#@ warte

0

@Avada Kedavra ja tylko z plastiku łoje

0

@Suzu no dokładnie każdy pije co lubi :D

0

@Barwindg za to są nie dobre, podchodzą mi wódką

11

@deyna2018 a nie lepiej, żeby każdy pracował na siebie i nie oddawał nikomu?

0

@Socjopata polecam grać dwa mecze po kursie 3 minimum, od 20 zł w górę

0

Możecie mówić wszystko, ale Legia zagrała dzisiaj 3 razy lepiej od Greków i po prostu nie mieli dzisiaj szczęścia..

0

@Bamek94 herbatka na przeczyszczenie

1

@kewin trzeba interes wyświetleń rozkręcać...

1

@messi564 Od 2013 na FcBarca, a niektórzy od 2010 Gratki Panowie!

1

Jeżeli faktycznie Neymar ma przyjść to Cou musi odejść skoro w Anglii okienko zamyka się za 2 dni. Być może jednak zalewają nas gradem bzdurnych informacji, a nic takiego nie będzie miało miejsca... Po tym wszystkim to dopiero możemy mieć problem bogactwa w ataku.

0

@barcelonaLM najazd LGBT?

Nie mogłem się powstrzymać XD

1

@PawelPetek Euro w 13 krajach to absurd, cały klimat imprezy w jednym państwie w p#&@*

4

@SuperPatsonFCB trochę nie wierzę, że szary Kowalski pracujący w firmie wie o takich rzeczach XD

0

@kewin i polska cześć najki niby wie o transferze Neymara?

1

@Fabik87 ja bardzo szanuje Rakiticia i uważam, że rola zmiennika jest dla niego idealna. Co innego mogę powiedzieć o naszym szkoleniowcu...

2

@D44H dobrze jakby każdy z nas miał limit jednej na miesiąc

4

@Fabik87 Imagine a midfield of the three.
Valverde: Rakitic, Busquets, Vidal
Valverde dreams: Rakitic, Rakitic, Rakitic

0

@kuz właśnie zauważyłem przed chwilą, nie pomyślałem o tym zanim wrzuciłem :/

0

0

@Bernard777 zadebiutuje, przewija Ramble

0

@Barca_Big_Moment obawiam się, że Dembele nie odpali i w tym sezonie, a Messi jak to Messi gra gdzie go piłka potrzebuje

0

@Bykunn szczerze jak popatrzysz na moje komentarze to też nie jestem aktualnie zwolennikiem gry Busiego w pierwszym, jednak patrząc na naszego szkoleniowca po prostu nie widzę innej opcji. Sergio powinien grać ze słabszymi rywalami, na silniejszych jest po prostu za słaby fizycznie...

0

@Katalonbar dlatego w roli zmiennika pewniaka jest dla niego miejsce.

0

Myślicie, że takie coś by działało?
https://www.futbin.com/19/squad/9359015
Można przesunąć Frenkiego do tyłu i próbować Coutinho w co szczerze wątpię. Valverde pewnie skorzysta z Rakiticia

0

@kuz chyba, że będziemy grać 4:3:1:2 i tak mamy ofensywne boki obrony

1

Cieszę się bardzo z przyjścia Griezmann'a, jednak mam obawę, że będzie się dublował pozycją z Messim :/

0

@Encore ale nas też już denerwuje, że za sprawą Valverde, wszyscy grają przez Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?