PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maly2012 we wrześniu
0
Nawet ja się załapałem na tym filmie tego popularnego jutubera :D
0
@Jacu327 ile dobrych źródeł podało już, że Ney wraca do Barcy? Te informacje są za przeproszeniem ch*#@ warte
0
@Avada Kedavra ja tylko z plastiku łoje
0
@Suzu no dokładnie każdy pije co lubi :D
0
@Barwindg za to są nie dobre, podchodzą mi wódką
11
@deyna2018 a nie lepiej, żeby każdy pracował na siebie i nie oddawał nikomu?
0
@Socjopata polecam grać dwa mecze po kursie 3 minimum, od 20 zł w górę
0
Możecie mówić wszystko, ale Legia zagrała dzisiaj 3 razy lepiej od Greków i po prostu nie mieli dzisiaj szczęścia..
0
@Bamek94 herbatka na przeczyszczenie
1
@kewin trzeba interes wyświetleń rozkręcać...
1
@messi564 Od 2013 na FcBarca, a niektórzy od 2010 Gratki Panowie!
1
Jeżeli faktycznie Neymar ma przyjść to Cou musi odejść skoro w Anglii okienko zamyka się za 2 dni. Być może jednak zalewają nas gradem bzdurnych informacji, a nic takiego nie będzie miało miejsca... Po tym wszystkim to dopiero możemy mieć problem bogactwa w ataku.
0
@barcelonaLM najazd LGBT?
Nie mogłem się powstrzymać XD
1
@PawelPetek Euro w 13 krajach to absurd, cały klimat imprezy w jednym państwie w p#&@*
4
@SuperPatsonFCB trochę nie wierzę, że szary Kowalski pracujący w firmie wie o takich rzeczach XD
0
@kewin i polska cześć najki niby wie o transferze Neymara?
1
@Fabik87 ja bardzo szanuje Rakiticia i uważam, że rola zmiennika jest dla niego idealna. Co innego mogę powiedzieć o naszym szkoleniowcu...
2
@D44H dobrze jakby każdy z nas miał limit jednej na miesiąc
4
@Fabik87 Imagine a midfield of the three.
Valverde: Rakitic, Busquets, Vidal
Valverde dreams: Rakitic, Rakitic, Rakitic
0
@kuz właśnie zauważyłem przed chwilą, nie pomyślałem o tym zanim wrzuciłem :/
0
https://www.instagram.com/p/B0yw0zeFpCM/?igshid=14oycea1z1a1c
Co tu się znowu...?
0
@Bernard777 zadebiutuje, przewija Ramble
0
@Barca_Big_Moment obawiam się, że Dembele nie odpali i w tym sezonie, a Messi jak to Messi gra gdzie go piłka potrzebuje
0
@Bykunn szczerze jak popatrzysz na moje komentarze to też nie jestem aktualnie zwolennikiem gry Busiego w pierwszym, jednak patrząc na naszego szkoleniowca po prostu nie widzę innej opcji. Sergio powinien grać ze słabszymi rywalami, na silniejszych jest po prostu za słaby fizycznie...
0
@Katalonbar dlatego w roli zmiennika pewniaka jest dla niego miejsce.
0
Myślicie, że takie coś by działało?
https://www.futbin.com/19/squad/9359015
Można przesunąć Frenkiego do tyłu i próbować Coutinho w co szczerze wątpię. Valverde pewnie skorzysta z Rakiticia
0
@kuz chyba, że będziemy grać 4:3:1:2 i tak mamy ofensywne boki obrony
1
Cieszę się bardzo z przyjścia Griezmann'a, jednak mam obawę, że będzie się dublował pozycją z Messim :/
0
@Encore ale nas też już denerwuje, że za sprawą Valverde, wszyscy grają przez Messiego