PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SeeleyBooth zimne piwo też :D
1
@MrMischol buhahahhaha dobre
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dYvKMoaJmBTZx5Ra3PTjE5ZbU34HySwv.jpg
Zamiast ból przegrywów powinno być "ból szmatławców"
0
@Trojanek23 już niedługo..
Wierzymy
w koniec tej sagi
0
@Ghandi Valverde (jeżeli w ogóle Ernesto, bo podejrzewam, że zarząd i presja kibiców) wyciągnął wnioski dopiero w 3 sezonie trenowania. Zobaczymy czy będziemy potrafili tak zagrać z lepszym zespołem. Póki co trener do zmiany...
5
Dzisiejszy mecz był super, ale jestem trochę zdania, że tonący brzytwy się chwyta. Wg. mnie Valverde kieruje się trochę już opinią publiczną, a widać po prostu, że chlopaki z Dna Barcy, utalentowany Fati i klasa Griezmanna pozwoliła na piękny mecz. Oby tak dalej, chociaż i tak jestem za zmianą trenera...
2
@Rzetafi smuteczek :/
0
@Lordzi to, że wychowanek może dać tyle samo co typ, który kosztuje masę pieniędzy, a nie nie ma w nim za grosz profesjonalizmu
0
@Lordzi Dembele kosztował prawie 150 mln, coś jeszcze?
0
@AmigoBlancos to nie chodzi o skład, tylko chłopaki grają jak jakieś Bilbao albo Getafe
0
@NemeZis93 jak znajdziesz angielskiego stream to też powinno być bez zacięć, a tak to chyba player.pl?
0
@nieprzysiadalnosc właśnie chodzi mi o to, że w tygodniu mógłbym tankować ile wleźie, a nie można :/
1
@Lamora to mój avatarowy przyjaciel!
0
@nieprzysiadalnosc taki dzień zazwyczaj mam w tygodniu, na week rzadko
1
Jutro zagrałbym na 5 pomocników i z wysuniętym Griezem
1
@Grzesior667 to Ci wyszło :D
0
@norbi77 ile by człowiek dał, żeby mieć teraz takiego Ronaldinho na lewym skrzydle
0
Wraca mój kumpel busiorz na październik, studia i lecimy z grubą bukmacherą :/
14
@Socjopata prawdziwy ryzykant bukmacher, nie jakiś podrabianiec
1
@APRA zestaw startowy można kupić do 50 zł
2
@gumaz Dzisiaj Getafe porobi Bilbao. Kusi też kurs na Chelsea, a jeszcze w tym sezonie meczu nie wygrali
1
@Socjopata z fartem mordeczko
3
https://zapodaj.net/32b3d09b007dc.jpg.html
Biedna Odra XD
3
@Arno bardzo zacna
0
@Szreko otóż to, klątwa Celticu się powtórzy
1
@Ghandi nieśmieszne
0
Mam przeczucie, że Legia dzisiaj ugra ten klubik Stevenka
0
@socha jakby nie mówić Legia się trochę rozkreciła, oby dzisiaj coś ugrali
1
@Isso89 jeszcze niedawno robiłem 5 kuponów dziennie, ale to już przeszłość :D
0
@damianex10 @Goruul to zmienia postać rzeczy :D