2

@SeeleyBooth zimne piwo też :D

1

@MrMischol buhahahhaha dobre

0

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dYvKMoaJmBTZx5Ra3PTjE5ZbU34HySwv.jpg
Zamiast ból przegrywów powinno być "ból szmatławców"

0

@Trojanek23 już niedługo..
Wierzymy

w koniec tej sagi

0

@Ghandi Valverde (jeżeli w ogóle Ernesto, bo podejrzewam, że zarząd i presja kibiców) wyciągnął wnioski dopiero w 3 sezonie trenowania. Zobaczymy czy będziemy potrafili tak zagrać z lepszym zespołem. Póki co trener do zmiany...

5

Dzisiejszy mecz był super, ale jestem trochę zdania, że tonący brzytwy się chwyta. Wg. mnie Valverde kieruje się trochę już opinią publiczną, a widać po prostu, że chlopaki z Dna Barcy, utalentowany Fati i klasa Griezmanna pozwoliła na piękny mecz. Oby tak dalej, chociaż i tak jestem za zmianą trenera...

2

@Rzetafi smuteczek :/

0

@Lordzi to, że wychowanek może dać tyle samo co typ, który kosztuje masę pieniędzy, a nie nie ma w nim za grosz profesjonalizmu

0

@Lordzi Dembele kosztował prawie 150 mln, coś jeszcze?

0

@AmigoBlancos to nie chodzi o skład, tylko chłopaki grają jak jakieś Bilbao albo Getafe

0

@NemeZis93 jak znajdziesz angielskiego stream to też powinno być bez zacięć, a tak to chyba player.pl?

0

@nieprzysiadalnosc właśnie chodzi mi o to, że w tygodniu mógłbym tankować ile wleźie, a nie można :/

1

@Lamora to mój avatarowy przyjaciel!

0

@nieprzysiadalnosc taki dzień zazwyczaj mam w tygodniu, na week rzadko

1

Jutro zagrałbym na 5 pomocników i z wysuniętym Griezem

1

@Grzesior667 to Ci wyszło :D

0

@norbi77 ile by człowiek dał, żeby mieć teraz takiego Ronaldinho na lewym skrzydle

0

Wraca mój kumpel busiorz na październik, studia i lecimy z grubą bukmacherą :/

14

@Socjopata prawdziwy ryzykant bukmacher, nie jakiś podrabianiec

1

@APRA zestaw startowy można kupić do 50 zł

2

@gumaz Dzisiaj Getafe porobi Bilbao. Kusi też kurs na Chelsea, a jeszcze w tym sezonie meczu nie wygrali

1

@Socjopata z fartem mordeczko

3

3

@Arno bardzo zacna

0

@Szreko otóż to, klątwa Celticu się powtórzy

1

@Ghandi nieśmieszne

0

Mam przeczucie, że Legia dzisiaj ugra ten klubik Stevenka

0

@socha jakby nie mówić Legia się trochę rozkreciła, oby dzisiaj coś ugrali

1

@Isso89 jeszcze niedawno robiłem 5 kuponów dziennie, ale to już przeszłość :D

0

@damianex10 @Goruul to zmienia postać rzeczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?