PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Isso89 jeszcze niedawno robiłem 5 kuponów dziennie, ale to już przeszłość :D
0
@damianex10 @Goruul to zmienia postać rzeczy :D
1
@Homeopata8989 chcesz powiedzieć, że nie będzie już Hudsona?
3
@Persyfl po Valverde i tak trzeba jechać, bo za grosz stylu nie mamy i gramy już trzeci sezon jak Bilbao. Już nie mówiąc o "podaj do Messiego"
0
@wachaFCB jeżeli wierzyć gazetą
0
@Grzesior667 czyli niedowaga, ciekawe gdzie on ma to swoje 76 kg?
0
@Valverde_In you got me :D
2
@Chwytliwy taaa ten tasiemiec ma na imię Ernesto
0
https://www.instagram.com/p/B1YmJFAIwN6/?igshid=19sq5bka6ixml
3 zdjęcie
On pod anoreksję nie podchodzi?
1
@macio_944 otóż to 3 rok, a my rzygamy i jak te psy..... tam i z powrotem
0
@michaleu rozumiem, że wzięli Ferrari co strzela i asystuje + 50 w kanadyjce?
0
No no Panie Agancie Usmanka, to już za późno miarka się przebrała!
1
@Valverde_In to nie chodzi o powołanie, tylko o jakąkolwiek koncepcje gry, a nie piłki w szerz albo podaj do Messiego
0
@skakun95 Co za bzdura Bayern będzie opłacał mu pensje, a póki gra Messi i jest Valverde, Coutinho gra u nas dno i 2 metry mułu. Powiedz jeszcze, że w przyszłym sezonie już nie będziesz kibicował...
0
@skakun95 Mówiąc oddanie, a myśląc wypożyczenie. Kolosalna różnica
0
@vangoor Tebas pasuje wyśmienicie
0
@skakun95 jakie oddanie?
1
@dawcio142 pora na Puiga, a nie czekaj Valverde
0
https://www.futbin.com/19/squad/9498335
Takie coś teraz? Czy Roberto za kogoś?
0
Pozytywnie patrząc jest to jakaś szansa dla Puiga
0
Niestety piłka nożna zaczyna się w głowie. Przede wszystkim...
0
@Copernicus won ze spota XD
0
@Grubson06 o kurde telefon, aż dziwne że OJO nie ma...
0
@Encore szczerze mnie to cieszy, że chłopak będzie grał
0
@th@les miło się na to patrzy :D
0
@Davvd Pozdrówki :D
0
@Davvd w piątek skończyłem 7 tygodniowe praktyki, jutro wolne :D
0
@Vhaeraun Counter Strike na awce po 2 piwach
1
@BarcaInfo pewniak walczaka na zmianę zawsze spoko!
0
@Kajtek77 potencjalny skład fake, nieźle :D