PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kompletny w tym miesiącu raczej Moreno
2
@Barwindg kiedyś to było, tera to pewnie Kalwiny Klejny i Hilfigjery
2
@MasterOne ciekawe zestawienie
0
@Gitarkafcb mój błąd, dzięki za poprawkę kolego
1
@hen0x i ta siateczka od Bellettiego :D
41
Z drogi do pracy życzę wszystkim miłego dnia. Oczekujemy na Ligę Mistrzów :D
1
Nowy Messi na rośnie Jezusie Nazarejski
5
Co Neymar golazo
Edit: link
https://streamja.com/K7NV
0
Podejrzewam, że 36 letni Ribery dałby nam 2x więcej niż Dembele...
Przy okazji do tej pory najlepszy na boisku, zmiana za KPB
0
Panowie jakie pewki na dzisiaj?
0
@Socjopata będzie na pewniaczki
0
@Suzu dobrze, że Todibeast został
13
@Socjopata i zamknięcie strony za nieodprowadzenie podatku XD
0
@ArdoFCB Królestwo Myrtany zjednoczone pod berłem króla....
1
Nie dość, że ten człowiek nie ma pojęcia co to taktyka to jeszcze zawodnicy uważają go za zero. Jak to ma wyjść Panie Boniek?
0
Trener dno, jednak skąd my to znamy Ramblo?
1
Kownacki ma dobre przyspieszenie, mógłby spokojnie zagrać na skrzydle, a Zielu w środku
0
@olek10 sport.tvp.pl
0
Wyczuwam 3:0 dla naszych
0
@seba75 sport.tvp.pl?
1
@Ermitano smutna muzyka
0
@Colon pieczone żeberka
0
@Transu96 w pierwszym tygodniu grania w 19 trafiłem Vieriego, jakieś 2 msc później średniego Gerarda
0
To jest koszykówka, wszystko się może zmienić. Nie panikujcie
6
Panowie pozdrowienia z dożynek :D
2
@format1977 wielka Brazylia to była w 2002
0
@takisobiektos szczególnie po tym finale z Luminosity, gdzie mieli kilka rund meczowych w pierwszej mapie i przegrali
0
@takisobiektos oby, bo nienawidzę Duńczyków
0
@jeyx77x praca nad samym sobą
0
@PatrickoBarca @adi7adi8 @Grzesior667 @DonMatteo901 @Kredon @kolo123 i weź tu kup 3 telewizje i najlepiej jeszcze plac 300 zł miesięcznie, żeby sobie pooglądać Barce. Już nie mówiąc o wszystkich meczach i sportach