PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@barcanawieki Wypowiem się, bo mam i coś o tym wiem.
Są 2 kanały Polsat Sport Premium, które transmitują non stop i są 4 kanały Polsat Sport Premium PPV, które transmitują tylko w czasie meczów
0
Są jakieś szanse, że Riqui pójdzie na wypożyczenie do Las Palmas? Chyba dobra opcja, żeby uwolnić się od rzeźników. Może by się zgrał z Pedrim :D
0
Panie Valverde... ach szkoda gadać
Szkoda strzempic ryja
4
@Odesseiron raczej było komu pierwszy zadzwoni
0
@PRINSU tanie i dobre to Adata
3
Mecze u siebie super, pojedziemy na wyjazd i będziemy bronić 1:0.. Fajnie, że dzisiaj wygrali, ale ta dominacja Slavii dalej siedzi w głowie. Slavia Praga dominuje potężną Barcelone, przecież to się w głowie nie mieści
2
Mecz w środku pola, piłka lata tam i z powrotem. Cóż uczta dla oczu..... Valverde
0
@avanes Atletico będzie miało tyle bramek straconych, ale pod koniec sezonu
0
@student97r Jeśli dobrze rozumiem Giannis był blisko drugiego triple double w tym seezonie?
2
@creative7 no jak to po co, szeby relacje wysłać i sznapa nagrac i lans
1
@Encore won ze spota
0
@blue_shark spokojnie, napijemy się trochę wódeczki, potem wpadną dupeczki
0
@koksik2700 no bo wiesz ja to miałem internet dopiero 6 lat temu XD
16
Panowie szampany w dłoń. Dzisiaj wybiło mi 6 lat w serwisie :D Z tej okazji pozdrawiam wszystkich na tym niesamowitym forum i życzę zieloności na kuponach!!!
5
@kkbarca jakie to prawdziwe
0
@SeeleyBooth Bimbru dziadka, który ma 90% i zagryzają maślakami. Kozak
1
@Socjopata Jezusie Nazarejski!
4
@xJLx o kurde to jak ja mam teraz 13:34 to on ma 13:36?
5
@krzychu1526 u mnie 13:31
0
O kurła, za dwa dni stuknie mi 6 lat na stronie
0
Griez mógł to ładować
4
Co my gramy.... Brawo Marek
0
Limor? .
0
@Volk najwięcej biegają ze wszystkich drużyn LM
1
Co Lenglet piły gra, cos mu się udzieliło po ostatnim meczu
0
@jakub9611 strims.world
0
@Colon to może do snu
7
Ale bym sobie tak obejrzał taką Barce na Slavie
https://www.futbin.com/20/squad/9864580
2
@Criss18Barca dlatego Sergio powinien grać ze słabszymi rywalami, a na mocnych Vidal albo w ogóle Frenkie na jego pozycji
0
@th@les tragedia co chłopaka jakieś fatum prześladuje