4

Nie wiem co tak przeżywacie tą Hiszpanie... Czy aktualnie grają jak w latach 2008-2012? Moim zdaniem zdecydowanie odbiegają formą od tamtych lat i uważam, że możemy powalczyć, może uda się wyciągnąć remis. Poza tym wielkie turnieje rządzą się swoimi prawami.

0

@GeraltzKatalonii właśnie Hiszpania ostatnio nie gra tak efektownie jak kiedyś, jakieś szanse na remis mamy

0

@matirix20 Na pierwszy rzut oka 16 GB Ram'u różnicy

6

Zrobiłem coś ala terminarz na zimowe mecze z Messim i De Jongiem.
Jeżeli komuś się podoba to zapraszam do pobierania :D
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze jeden raz...

0

@Azi wejdź na pepper.pl tam wrzucali jakieś okazję na procki

1

@xofcbxo no bo zima, Lajonel broda pasuje akurat :D

15

Zrobiłem coś na zimowe mecze z Messim i De Jongiem...
Jeżeli komuś się podoba to zapraszam do pobierania :D
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze ok. 2 razy

0

Takiego Lautaro to by przytulił do Barcy za rok, ciekawe ile zawołają?

1

@sokot @ForcaMilosz dzieki za opinie Panowie

0

@TheNekro94 dziękuwa

3

Zrobiłem coś na zimowe mecze z Messim i De Jongiem...
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze kilka razy...

1

@Destiny chyba w kategorii szpitalnej

4

Zrobiłem coś na zimowe mecze z Messim i De Jongiem...
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS

Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze kilka razy...

0

@Kluivert_P dzięki za opinie, spróbuje coś poprawić

3

Uwaga!!!
Jeżeli ktoś jest zainteresowany takim zimowym kalendarzem/tapetą to zapraszam do pobierania!!!
Kalendarz:
https://imgur.com/a/ZyiJ5Nb
Tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS

Z góry wybaczcie, ale wrzucę to jeszcze kilka razy, żeby więcej osób zobaczyło...

1

Zrobiłem tam jakiś kalendarz na grudzień :

https://imgur.com/a/ZyiJ5Nb

https://imgur.com/a/vCfhbMS

Nie denerwujcie się, ale będę wrzucał jeszcze kilka razy, żeby więcej osób mogło skorzystać...

0

Opaska na wodogłowie

0

@daniel32778 hehe, tak serio jego syn to Emiliano Vidal

0

https://www.instagram.com/p/B5ThVE1FQqw/?igshid=sz2klej76cvt
Czy Vidal w opisie dał serduszka dla Ernesta?
Zupełnie jak na naszej Rambli :D

1

@IronSanHybrid spokojnie, jutro wróci

0

Panowie czy ktoś z was ma już konto na betfan? Zastanawiam się czy nie zrezygnować z fortuny czy sts u na rzecz gry bez podatku i potrzebuje opinii :D

0

@DanielOOL zagraniczne

0

Usunęli na stsie kursy na złotą piłkę? Jeśli nie dajcie link

4

@Kapitan hawk przecież już nawet zwycięzca jest znany

0

@foczkyyyhg nie gra Pique i nie wiadomo czy zagra Lenglet

1

@Kapitan hawk kooooooooniiiiiikkkk pooooolnyyyyyy

7

@IronSanHybrid niestety powoli i mięśnie odmawiają posłuszeństwa

3

@daro22 zawsze mnie te filmik rozkłada na łopatki XD

0

@deyna2018 eurowizja bro

0

Ez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?