PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie wiem co tak przeżywacie tą Hiszpanie... Czy aktualnie grają jak w latach 2008-2012? Moim zdaniem zdecydowanie odbiegają formą od tamtych lat i uważam, że możemy powalczyć, może uda się wyciągnąć remis. Poza tym wielkie turnieje rządzą się swoimi prawami.
0
@GeraltzKatalonii właśnie Hiszpania ostatnio nie gra tak efektownie jak kiedyś, jakieś szanse na remis mamy
0
@matirix20 Na pierwszy rzut oka 16 GB Ram'u różnicy
6
Zrobiłem coś ala terminarz na zimowe mecze z Messim i De Jongiem.
Jeżeli komuś się podoba to zapraszam do pobierania :D
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze jeden raz...
0
@Azi wejdź na pepper.pl tam wrzucali jakieś okazję na procki
1
@xofcbxo no bo zima, Lajonel broda pasuje akurat :D
15
Zrobiłem coś na zimowe mecze z Messim i De Jongiem...
Jeżeli komuś się podoba to zapraszam do pobierania :D
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze ok. 2 razy
0
Takiego Lautaro to by przytulił do Barcy za rok, ciekawe ile zawołają?
1
@sokot @ForcaMilosz dzieki za opinie Panowie
0
@TheNekro94 dziękuwa
3
Zrobiłem coś na zimowe mecze z Messim i De Jongiem...
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze kilka razy...
1
@Destiny chyba w kategorii szpitalnej
4
Zrobiłem coś na zimowe mecze z Messim i De Jongiem...
Terminarz:
https://imgur.com/pwPoS3o
Sama tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry przepraszam, ale udostępnię to jeszcze kilka razy...
0
@Kluivert_P dzięki za opinie, spróbuje coś poprawić
3
Uwaga!!!
Jeżeli ktoś jest zainteresowany takim zimowym kalendarzem/tapetą to zapraszam do pobierania!!!
Kalendarz:
https://imgur.com/a/ZyiJ5Nb
Tapeta:
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Z góry wybaczcie, ale wrzucę to jeszcze kilka razy, żeby więcej osób zobaczyło...
1
Zrobiłem tam jakiś kalendarz na grudzień :
https://imgur.com/a/ZyiJ5Nb
https://imgur.com/a/vCfhbMS
Nie denerwujcie się, ale będę wrzucał jeszcze kilka razy, żeby więcej osób mogło skorzystać...
0
Opaska na wodogłowie
0
@daniel32778 hehe, tak serio jego syn to Emiliano Vidal
0
https://www.instagram.com/p/B5ThVE1FQqw/?igshid=sz2klej76cvt
Czy Vidal w opisie dał serduszka dla Ernesta?
Zupełnie jak na naszej Rambli :D
1
@IronSanHybrid spokojnie, jutro wróci
0
Panowie czy ktoś z was ma już konto na betfan? Zastanawiam się czy nie zrezygnować z fortuny czy sts u na rzecz gry bez podatku i potrzebuje opinii :D
0
@DanielOOL zagraniczne
0
Usunęli na stsie kursy na złotą piłkę? Jeśli nie dajcie link
4
@Kapitan hawk przecież już nawet zwycięzca jest znany
0
@foczkyyyhg nie gra Pique i nie wiadomo czy zagra Lenglet
1
@Kapitan hawk kooooooooniiiiiikkkk pooooolnyyyyyy
7
@IronSanHybrid niestety powoli i mięśnie odmawiają posłuszeństwa
3
@daro22 zawsze mnie te filmik rozkłada na łopatki XD
0
@deyna2018 eurowizja bro
0
Ez?