0

@Serokles zdaje się, że będzie Ci się należeć grube odszkodowanie?

0

@Zip Fake shoty też fajnie się prezentują


0

@HassanMubarak podejrzewam, że Harden i spółka dostaną srogie lanie

4

@MesQueUnClub_87 Jest to świetny dowód na to, że to trener będzie rządził w szatni. W naszym przypadku to już bardzo dużo.

0

@Szymix654 a właśnie powiem!

11

@Fake69 przecież to jest niedopuszczalne, żeby tacy piłkarze mieli nie wytrzymać. Na dodatek ten trening w dzień meczu na pewno nie będzie wymagający fizycznie...

0

@sopelinho podejrzewam, że nawet bez trenera byśmy wygrałi, jednak piłka pisze różne scenariusze

3

Transmisja najbliższego meczu ligowego Barcelony odbędzie się na kanale Eleven Sports.

1

@fcbheroes Nawet nie spodziewałem się, że płynnie mówi po angielsku :D

0

@Johnnie_Walker Na pewno to nie będzie takie proste, jednak liczę na to, że do końca lutego nasze przygotowanie fizyczne będzie już znacznie lepsze i z buta wejdziemy w Ligę Mistrzów.

0

@sidzej Póki co Gryzka widzę po prostu z przodu w parze z Messim, problem jest taki, że Messi zaś woli schodzić bardziej do środka pola i Antek będzie tam śmigał sam. Z drugiej strony u nas działy się takie rzeczy jak Fabregas na fałszywej 9, dlatego poczekamy i ocenimy co wypracuje Quiqe :D

1

Czy adaptacja stylu Setiena potrwa tak długo jak się tego wszyscy spodziewamy? Jakby nie patrzeć dla naszych zawodników (Messi, Busquets, Pique, Alba, Sergi Roberto) to tak naprawdę może być powrót na "stare śmieci". W dodatku Griezmann, Suarez czy Arthur potrafią również tak grać, no i jest jeszcze Puig, który się wychował na tym stylu.
Edit: Jest jeszcze oczywiście niesamowity Frenkie, który rozstał się z tym pół roku temu.

2

@norbi77 Nie dała nic :/ ale comeback z jeszcze większej straty.

5

Liverpool tak nas upokorzył, że ludzie zapomnieli o naszym największym comebacku w historii ligi mistrzów, gdzie odrabiamy stratę 4 bramek. Michał Pol faktycznie za bardzo w stronę trendów podąża...

0

@BarcaInfo oby grał jak najwięcej!

0

Jest piłeczka, jest Rakitic chłopaki grają :D

1

Zdaje się, że byliście zainteresowani filmem Tomka Cwiąkały. Z jego Insta wynika, że już go dodał.
Edit: chodzi oczywiście o naszego nowego szkoleniowca

0

@BarcaInfo Whats up Barca Fans :D

0

@kuz Mamy najlepszego piłkarza ofensywnego w całej galaktyce, z dobrze poukładanymi skrzydłami i magią, która może wrócić za Setiena możemy podbić Europę :D

0

@ViscaBarca123 Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego Panie Ernesto Valverde :D !!!

4

@VamosRakieta Valverde polajkował profil Manchesteru United na Instagramie...

0

@Nano22 Arthur za Roberto

0

@ViscaBarca123 Z ciekawości ile lat ma Pimienta?

0

@macio_944 żebyśmy czasem nie ustrzelili Alegriego

0

@macio_944 Ernest coś do mnie dzwonił, że chłopaki kończą o 13, bo później na golfa lecimy z Bartkiem.

0

@Kamiloza91 nostradamus

3

@Filter1904 Wenger niedawno podjął pracę w FIFIE...

0

@Suzu przyjechał pocieszyć chłopaków

2

@Hiacynk Dość podobnie jak Vince Carter w NBA

0

@VenoM Wenger objął posadę w FIFA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?