0

@APRA mistrzostwo

2

@szkutnik91 już złapali wodę na młyn i teraz będzie śmietnik informacji wyjętych z d***

2

@AmigoBlancos Dobranoc i gratulację

0

Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem: Correa nie wytrzyma

1

Przecież to jest taki stek bzdur co oni wszyscy piszą, że to się w głowie nie mieści. Co 2 godziny mają przygotowaną świeżą nowinke, a my to łykamy jak te przysłowiowe pelikany....

0

@BarcaInfo Zdaje się, że osoby blisko związane z Barceloną wiedzą, że dzieje się źle i dawno tak nie było. Puyol, Xavi czy inni nie chcą kontynuacji tego kabaretu. Załóżmy, że Xaviemu by się powiodło to zarząd by na rękach nosili...

0

@Elnuum może bardziej miałem na myśli koniec w Barcelonie, ale oby wrócił do formy

2

To może być koniec Suarez całkowicie, ale życzę mu, żeby się podniósł po kontuzji

44

Niezależnie kto przyjdzie, czas Valverde już dawno się tu skończył. Rzygać się chce tym antyfutbolem

5

@Hubert102 wystarczy, że Xavi nie jest w Psg i już jest 90% bardziej wiarygodne

2

@SeeleyBooth możliwe, że będziemy uratowni od FC Bar.. Bilbao

3

Musi nastąpić przełom i nawet, jeżeli będzie on kosztem, któregoś trofeum (zatrzymanie Valverde również nie gwarantuje, że wygramy ligę) to Barcelona i jej kibice potrzebują świeżości, gdyż gra naszej ukochanej drużyny jest nudna jak flaki z olejem.
Z innej beczki pomyślcie jak mogą się fajnie rozwinąć Arthur i De Jong dostając rady i sposoby od starego wygi, niegdyś najlepszego na swojej pozycji :D

0

@Avada Kedavra myślę, że to głównie zależy od charakteru, jeżeli ktoś ma zdolności przywódcę to mógłby podporządkować szatnie.

1

@mrboom za bardzo wyskoczyłem, jestem trochę poirytowany sytuacją w zespole. Również masz rację, jednak mając flashbacki z ostatnich 2,5 roku wychodzi na to, że Ernest w ogóle nie wyciąga wniosków i tak czy siak odpadniemy z LM

1

@mrboom z drugiej strony mamy czekać, aż się coś powtórzy 4 raz? Jak to możliwe, że gdy Frenkie dostaje czerwoną kartkę to trener nie ściąga napastnika? To jaki on ma autorytet czy po prostu jest reprezentatywnym trenerem, który zaszczyca nas swoją obecnością w garniturze?

1

Co jeżeli Pimienta zacząłby trenować pierwszy zespół, a na trenera rezerw Xavi?

0

Thank you and goodbye!

1

Słuchajcie przepisów, a nie piszecie bzdury.

0

Trochę przypominało trafienie Ronaldinho, troszkę

0

@Ogorinho1974 gram na innym buku, dla was zrobiłem na fortunce :D

0

Macie tu chłopaki kupon od wujka, nic tylko stawiać i wygrywać :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzIwMDA5Njg0ODgwMDqD5+wcB+5aeUnOx+I=

PS. Czuję, że dzisiaj mam szczęście

0

@TheNekro94 wezmą Arturito z La Casa de Papel

0

@Mario96w na lepsze mam stacjonarny, natomiast powoli wchodzę w lata gdzie co raz mniej gra się w gry na kompie :D

0

@Avada Kedavra Powiem Ci, że nawet nie zobaczyłem tego. Dzięki za czujność w takim razie odpada.
Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne

0

https://allegro.pl/oferta/lenovo-thinkpad-x220-4gb-320gb-win7-klasa-a-8285685643?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Panowie znam się dosyć na komputerach, aczkolwiek laptopa nigdy nie miałem. Co powiecie na wyżej wymienionego? Ma posłużyć mi do pisania pracy licencjackiej, ewentualnie odpalić lol'a albo jakiegoś gothica :D

0

@MarioVeB! To tylko moja subiektywna opinia, po prostu doceniam utrzymanie formy przez dłuższy okres

0

@Mario96w tylko w placku

7

Jeżeli o skokach taka dyskusja to również dodam coś od siebie. Mianowicie nie podoba mi się wywyższanie medali olimpijskich nad kryształowe kule. Sam fakt utrzymać równa formę przez cały sezon i zdobyć masę punktów, żeby ostatecznie wygrać jest zdecydowanie bardziej wartościowy, niż trafienie z formą na Igrzyskach Olimpijskich. Dlatego Małysz jest dla mnie totalny fenomenem, 3 razy pod rząd wygrana i to w dodatku zdaje się jeszcze w czasach większej konkurencji niż teraz.

0

@pawelfcb2010 to leci kolejna trójka: Jane Ahonen, Jens Weifslog, Sven Hannawald

7

@Coutinho007 Arthur przeważnie jak gra to jest świetny, przynajmniej ja to tak widzę. Tym bardziej, że drugiego Xaviego to i może w tym stuleciu nie zobaczymy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?