PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APRA mistrzostwo
2
@szkutnik91 już złapali wodę na młyn i teraz będzie śmietnik informacji wyjętych z d***
2
@AmigoBlancos Dobranoc i gratulację
0
Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem: Correa nie wytrzyma
1
Przecież to jest taki stek bzdur co oni wszyscy piszą, że to się w głowie nie mieści. Co 2 godziny mają przygotowaną świeżą nowinke, a my to łykamy jak te przysłowiowe pelikany....
0
@BarcaInfo Zdaje się, że osoby blisko związane z Barceloną wiedzą, że dzieje się źle i dawno tak nie było. Puyol, Xavi czy inni nie chcą kontynuacji tego kabaretu. Załóżmy, że Xaviemu by się powiodło to zarząd by na rękach nosili...
0
@Elnuum może bardziej miałem na myśli koniec w Barcelonie, ale oby wrócił do formy
2
To może być koniec Suarez całkowicie, ale życzę mu, żeby się podniósł po kontuzji
44
Niezależnie kto przyjdzie, czas Valverde już dawno się tu skończył. Rzygać się chce tym antyfutbolem
5
@Hubert102 wystarczy, że Xavi nie jest w Psg i już jest 90% bardziej wiarygodne
2
@SeeleyBooth możliwe, że będziemy uratowni od FC Bar.. Bilbao
3
Musi nastąpić przełom i nawet, jeżeli będzie on kosztem, któregoś trofeum (zatrzymanie Valverde również nie gwarantuje, że wygramy ligę) to Barcelona i jej kibice potrzebują świeżości, gdyż gra naszej ukochanej drużyny jest nudna jak flaki z olejem.
Z innej beczki pomyślcie jak mogą się fajnie rozwinąć Arthur i De Jong dostając rady i sposoby od starego wygi, niegdyś najlepszego na swojej pozycji :D
0
@Avada Kedavra myślę, że to głównie zależy od charakteru, jeżeli ktoś ma zdolności przywódcę to mógłby podporządkować szatnie.
1
@mrboom za bardzo wyskoczyłem, jestem trochę poirytowany sytuacją w zespole. Również masz rację, jednak mając flashbacki z ostatnich 2,5 roku wychodzi na to, że Ernest w ogóle nie wyciąga wniosków i tak czy siak odpadniemy z LM
1
@mrboom z drugiej strony mamy czekać, aż się coś powtórzy 4 raz? Jak to możliwe, że gdy Frenkie dostaje czerwoną kartkę to trener nie ściąga napastnika? To jaki on ma autorytet czy po prostu jest reprezentatywnym trenerem, który zaszczyca nas swoją obecnością w garniturze?
1
Co jeżeli Pimienta zacząłby trenować pierwszy zespół, a na trenera rezerw Xavi?
0
Thank you and goodbye!
1
Słuchajcie przepisów, a nie piszecie bzdury.
0
Trochę przypominało trafienie Ronaldinho, troszkę
0
@Ogorinho1974 gram na innym buku, dla was zrobiłem na fortunce :D
0
Macie tu chłopaki kupon od wujka, nic tylko stawiać i wygrywać :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzIwMDA5Njg0ODgwMDqD5+wcB+5aeUnOx+I=
PS. Czuję, że dzisiaj mam szczęście
0
@TheNekro94 wezmą Arturito z La Casa de Papel
0
@Mario96w na lepsze mam stacjonarny, natomiast powoli wchodzę w lata gdzie co raz mniej gra się w gry na kompie :D
0
@Avada Kedavra Powiem Ci, że nawet nie zobaczyłem tego. Dzięki za czujność w takim razie odpada.
Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne
0
https://allegro.pl/oferta/lenovo-thinkpad-x220-4gb-320gb-win7-klasa-a-8285685643?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Panowie znam się dosyć na komputerach, aczkolwiek laptopa nigdy nie miałem. Co powiecie na wyżej wymienionego? Ma posłużyć mi do pisania pracy licencjackiej, ewentualnie odpalić lol'a albo jakiegoś gothica :D
0
@MarioVeB! To tylko moja subiektywna opinia, po prostu doceniam utrzymanie formy przez dłuższy okres
0
@Mario96w tylko w placku
7
Jeżeli o skokach taka dyskusja to również dodam coś od siebie. Mianowicie nie podoba mi się wywyższanie medali olimpijskich nad kryształowe kule. Sam fakt utrzymać równa formę przez cały sezon i zdobyć masę punktów, żeby ostatecznie wygrać jest zdecydowanie bardziej wartościowy, niż trafienie z formą na Igrzyskach Olimpijskich. Dlatego Małysz jest dla mnie totalny fenomenem, 3 razy pod rząd wygrana i to w dodatku zdaje się jeszcze w czasach większej konkurencji niż teraz.
0
@pawelfcb2010 to leci kolejna trójka: Jane Ahonen, Jens Weifslog, Sven Hannawald
7
@Coutinho007 Arthur przeważnie jak gra to jest świetny, przynajmniej ja to tak widzę. Tym bardziej, że drugiego Xaviego to i może w tym stuleciu nie zobaczymy...