PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba gładkie 3:0 będzie
17
@MesQueUnClub_87 Druga sprawą jest to, że ludzie boją się wykonać pierwszą pomoc z obawy, że zrobią coś źle, a zapewne kilku kretynów od razu użyło by swoich telefonów do ujęcia ów zdarzenia...
0
@student97r Dinwiddie do czasu powrotu Irvinga, też ciągnął wózek Brooklyn. Ciekawe jak wrócić Durant :D
0
@Michael24 Kontuzja Curry'ego, Klaya Thompsona i odejście Kevina Duranta, który również ma kontuzję. Trzon zespołu padł, teraz jedynie D'Angelo Russel coś tam próbuje.
0
@Hiacynk Jest miłym gościem, ale od dłuższego czasu gada dużo bzdur. Ale tak to jest jak się patomejweni.
0
Rest in peace...
0
Spodziewaliście się, że wszystko się tak zmieni o 180 stopni, jak tylko przyjdzie nowy trener?
16
@BarcaInfo Bardzo dobry kierunek
1
@Melon10 A wygodniej apka SofaScore.
7
@contowsky dobrze, że nie jesteś kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Cyk Antułan pięknie :D
3
Fati dzisiaj jest świetny i jedyny, który walczy od początku
0
@Katalończyk 99 bo zawsze się gra i niżej notowanego zespołu
7
Ale się Rakitic podsumował przed chwilą XD
1
Spokojnie zaraz wejdzie Arthur i rozkręci imprezę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
Mamy obronę jak Liverpool przed przyjściem Van Dijka
2
@ksobi Nie znam tego stadionu, no cóż po prostu się nie spodziewałem. Mimo wszystko oglądamy
8
Co to za kamera... Dzizas
7
@krzychu1526 co jak co, ale Namysłowiki to są złote
4
@Transu96 ale to chyba znowu jakaś specjalna obietnica musiałaby być
(͡ ° ͜ʖ ͡°)
1
@Skaramuczi daj czas człowieku, to tak jakbym chciał zmienić twoje poglądy polityczne w tydzień
0
@Lord_Vader zawariowany świat Rikiego
1
@Jordi10 Wonsze, pajonki i powodzie, ja to jednak wolem naszom polskem
4
Zaprawdę powiadam wam to jest początek czegoś z czego będziemy mieli jeszcze wiele pociechy.
Najlepszą wiadomością jest to, że gramy już w środę :D
0
Dotyk Quique, teraz oby do przodu. Świetnie Puiq odzyskał
0
To dajesz brame Riqui
0
Takie handicapy na kuponie Barca, Psg.. Co prawda jeszcze nie koniec, ale ciężko z kuponem :/
0
How was Spain?
1
@VanBest Kozak :D
1
@Douglasinho miałem włączone :D ogólnie język hiszpański fajnie brzmi