0

Chyba gładkie 3:0 będzie

17

@MesQueUnClub_87 Druga sprawą jest to, że ludzie boją się wykonać pierwszą pomoc z obawy, że zrobią coś źle, a zapewne kilku kretynów od razu użyło by swoich telefonów do ujęcia ów zdarzenia...

0

@student97r Dinwiddie do czasu powrotu Irvinga, też ciągnął wózek Brooklyn. Ciekawe jak wrócić Durant :D

0

@Michael24 Kontuzja Curry'ego, Klaya Thompsona i odejście Kevina Duranta, który również ma kontuzję. Trzon zespołu padł, teraz jedynie D'Angelo Russel coś tam próbuje.

0

@Hiacynk Jest miłym gościem, ale od dłuższego czasu gada dużo bzdur. Ale tak to jest jak się patomejweni.

0


Rest in peace...

0

Spodziewaliście się, że wszystko się tak zmieni o 180 stopni, jak tylko przyjdzie nowy trener?

16

@BarcaInfo Bardzo dobry kierunek

1

@Melon10 A wygodniej apka SofaScore.

7

@contowsky dobrze, że nie jesteś kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Cyk Antułan pięknie :D

3

Fati dzisiaj jest świetny i jedyny, który walczy od początku

0

@Katalończyk 99 bo zawsze się gra i niżej notowanego zespołu

7

Ale się Rakitic podsumował przed chwilą XD

1

Spokojnie zaraz wejdzie Arthur i rozkręci imprezę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

Mamy obronę jak Liverpool przed przyjściem Van Dijka

2

@ksobi Nie znam tego stadionu, no cóż po prostu się nie spodziewałem. Mimo wszystko oglądamy

8

Co to za kamera... Dzizas

7

@krzychu1526 co jak co, ale Namysłowiki to są złote

4

@Transu96 ale to chyba znowu jakaś specjalna obietnica musiałaby być
(͡ ° ͜ʖ ͡°)

1

@Skaramuczi daj czas człowieku, to tak jakbym chciał zmienić twoje poglądy polityczne w tydzień

0

@Lord_Vader zawariowany świat Rikiego

1

@Jordi10 Wonsze, pajonki i powodzie, ja to jednak wolem naszom polskem

4

Zaprawdę powiadam wam to jest początek czegoś z czego będziemy mieli jeszcze wiele pociechy.
Najlepszą wiadomością jest to, że gramy już w środę :D

0

Dotyk Quique, teraz oby do przodu. Świetnie Puiq odzyskał

0

To dajesz brame Riqui

0

Takie handicapy na kuponie Barca, Psg.. Co prawda jeszcze nie koniec, ale ciężko z kuponem :/

0

How was Spain?

1

@VanBest Kozak :D

1

@Douglasinho miałem włączone :D ogólnie język hiszpański fajnie brzmi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?