PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojtas1080pl Tylko, dlaczego Real jest 2 marca?
3
@Lewando a ilu seniorów regularnie korzysta z internetu zamiast telewizora?
0
@Nano22 w jakim kontekście?
19
@socha Gość, który ładuje 14 bramek i często otwiera nam wynik meczu ma być zagrożony?
0
@kombo13 Gram na betfanie i jestem zadowolony, 3 zdarzenia na kuponie, każdy o kursie 1.35+ i grasz bez podatku. W trakcie gdy jest happy hours 2 zdarzenia 1.25+ każde i bez podatku. Są troszkę niższe kurs, ale głównie maleją po ujawnieniu składów drużyn. Przede wszystkim oferta jest zdecydowanie większą niż na fortunie czy sts'ie, gdyż Betfan nie ma punktów stacjonarnych i nie drukuje ofert jak ww. firmy. Na dodatek na początek ładnie można pomnożyć bonus i wyjąć ładną kasę za to, w moim wypadku udało się 600 zł+.
5
@msmsms Jeszcze kilka wywiadów i Pani Julia będzie śmigać jak Tomek :D
0
@Cariones Też lubię tego komentatora. On chyba do tej pory komentuje dla Eurosportu?
1
Edin Visca strzela co oznacza dogrywkę w meczu Basaksehiru
1
Robinho pojawił się na boisku :D
0
@Kompletny W Lidze Europy chyba nie gotują, zdaje mi się też, ze jest tylko 1 studio prowadzone.
6
Powiem szczerze, że niektóre pary komentatorów Polsatu z Ligi Europy są lepsze od tych z Ligi Mistrzów...
1
@cuttersomething Robimy LaRambla Party vol. 1?
0
Lekarstwo na Koronawirusa
https://www.sadistic.pl/man-in-white-vt511717.htm
6
Ale ktoś pocisnął, że Perezowi Western Union nie działa xD
0
Patrząc na grę Realu to Cristiano idealnie wpasowany był w ten zespół.
11
@xVENUMx Ty mi śnieg, a ja słońce dam...
2
@Lordzi To coś typu "wczoraj na treningu strzeliłem 17 bramek..."
12
Pomijając już, że nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny to trzeba przyznać, że akcja bramkowa była wyborna.
3
@BaroPodertos Z tego co mi wiadomo to ogólnie dużo stadionów we Włoszech jest zaniedbane lub częściowo zniszczone. Mateusz Świecicki pisał o tym jakiś felieton, jedynie Juventus ma nowoczesny stadion.
2
@sanmartean Bardzo chętnie ujrzałbym Wernera w Barcy, pytanie jednak czy sam piłkarz chce...
0
@kamilop Źle dobrałem czasownik, oczywiscie przy tym "oddaniu" jak najwięcej zyskać.
1
@Mow_mi_Douglas Realnie patrząc najlepiej byłoby go oddać do Betisu, a skrócić wypożyczenie Emersona. Tylko nie wiem dokładnie czy Barca ma taką możliwość.
1
@kkbarca Alves grał te piętki z taką regularnością jak zwykłe podania
1
@Encore Zdaje się, że Stephen wraca z początkiem marca
1
@Encore Curry też już widziałem ładnie trójki rzucał :D
0
@HansLanda Polak mądry po szkodzie, pamiętam jak tu wszyscy cieszyli się z Boatenga i "co to on nie zrobi jak go Ramos wkurzy itd."
15
Mam takie dziwne przeczucie, że nasz nowy nabytek nam zamknie ryje.
6
@czosnekfcb strzelam, że Kondogbia
2
Bardzo przyjemnie mi się słucha Łukasza Wiśniowskiego.
1
@mateusz33 Ściągając Neymara z powrotem, niemal masz 99% pewności, że sobie poradzi jak wcześniej.