0

@Wojtas1080pl Tylko, dlaczego Real jest 2 marca?

3

@Lewando a ilu seniorów regularnie korzysta z internetu zamiast telewizora?

0

@Nano22 w jakim kontekście?

19

@socha Gość, który ładuje 14 bramek i często otwiera nam wynik meczu ma być zagrożony?

0

@kombo13 Gram na betfanie i jestem zadowolony, 3 zdarzenia na kuponie, każdy o kursie 1.35+ i grasz bez podatku. W trakcie gdy jest happy hours 2 zdarzenia 1.25+ każde i bez podatku. Są troszkę niższe kurs, ale głównie maleją po ujawnieniu składów drużyn. Przede wszystkim oferta jest zdecydowanie większą niż na fortunie czy sts'ie, gdyż Betfan nie ma punktów stacjonarnych i nie drukuje ofert jak ww. firmy. Na dodatek na początek ładnie można pomnożyć bonus i wyjąć ładną kasę za to, w moim wypadku udało się 600 zł+.

5

@msmsms Jeszcze kilka wywiadów i Pani Julia będzie śmigać jak Tomek :D

0

@Cariones Też lubię tego komentatora. On chyba do tej pory komentuje dla Eurosportu?

1

Edin Visca strzela co oznacza dogrywkę w meczu Basaksehiru

1

Robinho pojawił się na boisku :D

0

@Kompletny W Lidze Europy chyba nie gotują, zdaje mi się też, ze jest tylko 1 studio prowadzone.

6

Powiem szczerze, że niektóre pary komentatorów Polsatu z Ligi Europy są lepsze od tych z Ligi Mistrzów...

1

@cuttersomething Robimy LaRambla Party vol. 1?

0

6

Ale ktoś pocisnął, że Perezowi Western Union nie działa xD

0

Patrząc na grę Realu to Cristiano idealnie wpasowany był w ten zespół.

11

@xVENUMx Ty mi śnieg, a ja słońce dam...

2

@Lordzi To coś typu "wczoraj na treningu strzeliłem 17 bramek..."

12

Pomijając już, że nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny to trzeba przyznać, że akcja bramkowa była wyborna.

3

@BaroPodertos Z tego co mi wiadomo to ogólnie dużo stadionów we Włoszech jest zaniedbane lub częściowo zniszczone. Mateusz Świecicki pisał o tym jakiś felieton, jedynie Juventus ma nowoczesny stadion.

2

@sanmartean Bardzo chętnie ujrzałbym Wernera w Barcy, pytanie jednak czy sam piłkarz chce...

0

@kamilop Źle dobrałem czasownik, oczywiscie przy tym "oddaniu" jak najwięcej zyskać.

1

@Mow_mi_Douglas Realnie patrząc najlepiej byłoby go oddać do Betisu, a skrócić wypożyczenie Emersona. Tylko nie wiem dokładnie czy Barca ma taką możliwość.

1

@kkbarca Alves grał te piętki z taką regularnością jak zwykłe podania

1

@Encore Zdaje się, że Stephen wraca z początkiem marca

1

@Encore Curry też już widziałem ładnie trójki rzucał :D

0

@HansLanda Polak mądry po szkodzie, pamiętam jak tu wszyscy cieszyli się z Boatenga i "co to on nie zrobi jak go Ramos wkurzy itd."

15

Mam takie dziwne przeczucie, że nasz nowy nabytek nam zamknie ryje.

6

@czosnekfcb strzelam, że Kondogbia

2

Bardzo przyjemnie mi się słucha Łukasza Wiśniowskiego.

1

@mateusz33 Ściągając Neymara z powrotem, niemal masz 99% pewności, że sobie poradzi jak wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?