3

Cytując klasyka: "ja mam to w pi*****". Pozdrawiam wszystkich Ramblowiczów :D

2

@Sysia11 Ciro ma 10 kolejek, natomiast Lewy tylko 1. Mimo wszystko, oby Robertowi się udało

0

Z drugiej strony dobrze, że Immobile nie strzelił. Złoty but byłby klejnotem w karierze Lewego.

0

Strakosha się obrocil, jakby sprzedał mistrza Juve.

1

@natanvip We wczorajszym meczu zamiast szukać możliwości do przodu to tradycyjnie Valverdyzm klepanie bez efetku...

0

Im bliżej lipca tym większy natłok informacji. Tak oto zaczyna się najbardziej znienawidzony okres dla niektórych użytkowników La Rambli, zaś innym jest on jak woda na młyn.

8

@BarcaInfo Jeżeli to prawda to bardzo fajna wiadomość

0

@masq Dopóki nie zmieni się zarząd, to w naszych klubie wszystko jest możliwe.

1

@fcbarcafan19 no dzisiejsza Cupra nie jest szczytem wśród samochodów

5

Taka fajna reklama z udziałem naszych


Kiedyś to było...

0

@DonMatteo901 Niezłe :D

8

Mam takie wrażenie, że jakby dał na skrzydłach Fatiego i w przyszłości Trincao, żeby robili jak najwięcej "dymu" i pomiędzy nich ustawić Messiego to nasze ataki byłyby dużo bardziej skuteczniejsze.

0

@kamzar Najbardziej to bym ujrzał De Jonga na jego właściwej pozycji, niestety zdaje się są to marzenia ściętej głowy, bo Setien jest zakochany w Busquetsie...
Edit: Może go zobaczymy w przyszłym meczu

0

Krakitic. :D

1

Puig robi odbicie lustrzane Leo, na siłę zejście do lepszej nogi

0

W niektórych sytuacjach, gdy powinno się zapierd do przodu ile sił, albo huknąć to my klepiemy 3 niepotrzebne podania...

7

Pikej lepszy drybling niż 3/4 wyjściowej jedenastki

4

Valverde z drużyny odszedł, natomiast Valverdyzm pozostał... Chociaż dzisiaj i tak gramy dość żwawo.

3

Tak się coś dziwnie wydaje, że unikają zagrań do Gryzka

1

@KleikRMA Powiedz, że Real nie ma potencjału kadrowego i pieniężnego by "je*ac" każdego po 3/4 bramki w La Lidze. Z wyjątkiem Barcy, Atleti oczywiście.

0

@Chakalaka Tak szczerze to na ile wiarygodne są takie sondaże? Ile procent polskiego społeczeństwa bierze w tym udział? Osiąga to chociaż 2 %?

1

@independencia angielska transmisja na strims.world
Edit: jeżeli grasz na fortunie to tam też powinien być stream

6

@ksobi Prawda produkt must have

0

@Ghotti @Siuwaks Ładniej się prezentuje na nagrywkach Instastory profilu Barcy

2

Ale ta irańska ambasadorka Insta Barcy jest śliczna.
https://instagram.com/sarahsalahpour?igshid=1551c1cnzr8fq

1

Podpisuje się pod tym ręki i nogami

0

@Colon Na boisku kosimy dość dużymi kosiarkami pchanymi z włoskiej firmy Oleo - Mac. Mogę szczerze polecić, co te kosiarki przeszły to głowa mała, a dalej jeżdżą. Wiadomo co jakiś okres trzeba nóż naostrzyć i ewentualnie świece wymienić.

0

@blazeq Nie ma sensu się tłumaczyć, bo przez to "polityczne gadanie" się będzie ciągło jeszcze dłużej. Pewnym osobom nigdy nie dogodzisz i tak jak już pisałem szkoda waszego cennego czasu.

2

@ViscaBarca123 Czego byś nie napisał i tak nie zmienisz zdania pewnych osób. Jak ktoś nie chce pomocy to po prostu mu nie pomagam, bo stracę swój cenny czas. Myślę więc, że cała redakcja po prostu powinna olać temat i nie zwracać uwagę na zdanie innych. Róbcie to co robicie dalej, bo wychodzi wam świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?