PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo przyjemnie mi się słucha Łukasza Wiśniowskiego.
1
@mateusz33 Ściągając Neymara z powrotem, niemal masz 99% pewności, że sobie poradzi jak wcześniej.
0
@Messibestplayerintheworld
0
Jeszcze trochę ponad pół miesiąca i będzie kolejna rocznica jak Neymar na spółkę z Sergim Roberto upokorzyli PSG. Mimo wszystko, że jest tyle argumentów na to aby brazylijczyk nie trafił tutaj z powrotem, mam niesamowitą chęć znowu go tu zobaczyć...
0
@Volk Teoretycznie powinni, ale w tych meczach nigdy nie wiadomo...
1
@kerouac Szczerze powiedziawszy było tu już tyłu piłkarz, którzy "pięknie" grali w poprzednich klubach, a i tak w Barcelonie się kończyli. Dlatego zdaje się, że bardziej przekonywujące są suche statystki, a w tym ilość bramek strzelanych przez Wernera i cena za jaką można go wyciągnąć.
0
Ktoś pomoże znaleźć filmik w którym taki grubszy gościu robi "cr7 siiii"? Wiem, że był na Twitterze.
1
@Striker Polecam Darts Club, tym bardziej jeśli ktoś lubi rzutki :D
4
@Witekk10 świetny to był komentator, nigdy go nie zapomnę
1
Cała europejska Europa
hmm?
0
@cules100pro Miewał takie chociaż bardzo rzadko, niestety tytułów nie wymienię...
0
@bartekmess to pewnie dla niego tyle co dla mnie kupienie flaszki :D
0
Co powiecie o zawodniku Ricardo Pereira z Leicester?
0
@Encore Zastanawiałem się czy nie lepiej zainwestować po prostu w jakiegoś konkretnego prawego obrońcę, natomiast Werner ze swoją szybkością może też zagrać a boku.
0
Czysto hipotetycznie: na lato Werner i wymiana typu Coutinho za Sane + drobna dopłata. Co sądzicie?
4
Już za dużo razy chwalono Messiego, żebym to robił jeszcze raz. Jednak trzeba stwierdzić, że mecz Messiego bez pełni formy to i tak "3 asysty"
1
@VenoM możesz oglądać na internecie, jeżeli masz tą usługę
0
@SuperVegeta kiedyś zdaje się na materiale Łączy nas piłka chodził z Iphone'm
0
@BARCA_FOR_EVER musisz dokonać zakładu, żeby oglądać
0
@Jordi10 Media dmuchają wszystko tworząc 10 razy większy problem, niż jest w rzeczywistości. Zdecydowanie masz jednak rację, żeby zrobić sobie przerwę od tej strony, bo po prostu jest tu za dużo kretynów i aż się nie chce tutaj zaglądać...
1
@PanZagadka @Transu96 @Messibestplayerintheworld Dziękuję ślicznie
0
Pomoże ktoś i da link lub użytkownika, który zrobił kalendarz na luty?
5
@fortunate_son Brzydko się wyrażę, ale duża część osób na Rambli to kretyni, którzy o piłce pojęcia nie mają, a na dodatek narzekają na wszystko co związane z Barceloną...
0
@Darshan1010 W lidze mistrzów miałoby to rację bytu, niestety w lidze nic to nie daje w stosunku do pozostałych meczów Napoli...
2
@bartoszekkk bzdura, zobacz akcję jeszcze raz
2
Ooo Panie co by Semedo teraz zrobił
3
Z meczu na mecz co raz przyjemniej to się ogląda.
0
@MesQueUnClub22 Pracowałem, o co chodzi?
3
@IAmBackCules ale to jest kurde prawdziwe :D
0
@MiczenS https://www.transfermarkt.pl/trincao/profil/spieler/412669
tutaj masz